هکر های دنیای کریپتو به ستاد انتخاباتی ترامپ حمله کردند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هکر های دنیای کریپتو به ستاد انتخاباتی ترامپ حمله کردند

نفوذکران توانستند قسمت هایی از وب سایت رسمی ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ را از بین ببرند.

مهاجمان، که هویت و وابستگی آنها هنوز مشخص نیست، پیامی به donaldjtrump.com ارسال کردند که حاکی از دسترسی این گروه به “مکالمات داخلی و مخفی” بین ترامپ و همکارانش بود.

هکرها همچنین دولت ترامپ را به اقدامات جنایتکارانه، همکاری با عوامل بیرونی که در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو دستکاری می کنند و حتی دسا داشتن در “منشا ویروس کرونا” متهم کردند.

آدرس دو کیف پول ارز رمزنگاری شده در این وب سایت ارسال شده است. یکی تحت عنوان “بله ، داده ها را به اشتراک بگذارید” و دیگری “نه ، این داده ها را به اشتراک نگذارید”.

به گفته هکرها، این دو کیف پول به عنوان مکانیزم نظرسنجی عمل می کنند. هر کدام که بیشترین واریزی را داشته باشد، پس از پایان مهلت (مشخص نشده) اقدامات بعدی این گروه را تعیین می کند.

 

هک شدن وبسایت ترامپ

اگرچه هنوز دقیقاً مشخص نشده است که هکرها چگونه به وب سایت دسترسی پیدا کرده اند، اما کارشناسان امنیت سایبری اظهار داشته اند که ممکن است یک مدیر فریب خورده و از طریق فیشینگ اطلاعات ورود را تسلیم هکر ها کرده باشد. یا اینکه وب سایت به نوعی از طریق سرور خود مهاجم هدایت شده است.

هنگامی که این حادثه اتفاق افتاد، این مطالب به مدت کمتر از 30 دقیقه روی وبسایت بودند. سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ تایید کرد که “در حال همکاری با مقامات اجرای قانون برای تحقیق در مورد منبع حمله” است.

هیچ اطلاعات حساسی در دسترس مهاجمین قرار نگرفت زیرا هیچ یک از آنها در سایت ذخیره نشده است. وب سایت بازسازی شده است. ”

انتخابات پیش رو ایالات متحده، زمینه مناسبی را برای مجرمان اینترنتی فراهم کرده است. برخی قصد دارند از این رویداد برای کسب پول استفاده کنند و برخی دیگر امیدوارند که بتوانند برنامه سیاسی خود را پیش ببرند.

حمله به وب سایت مبارزات انتخاباتی ترامپ کمتر از یک هفته پس از آن انجام شد که یک پایگاه داده حاوی اطلاعات دقیق مربوط به تقریباً همه رای دهندگان آمریکایی برای فروش در بازارهای مختلف زیرزمینی درج شده است.

فروشندگان ادعا کردند که این پایگاه داده از 186 میلیون پرونده تشکیل شده و حاوی اطلاعات بسیار شخصی است. از جمله نام، آدرس، سن، جنس، اطلاعات تماس و حتی وابستگی سیاسی.

سازمان اطلاعات آمریكا نیز اخیراً ایران را به مشاركت در یك تبلیغات ایمیلی، با هدف قرار دادن رای.دهندگان دموكرات در ایالت نوسان فلوریدا متهم كرد كه برای ایجاد تغییر در وفاداری طراحی شده است.

ایران، به طور قابل پیش بینی، این ادعاها را رد کرد. علیرضا میریوسفی سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل گفت: “برخلاف ایالات متحده، ایران در انتخابات سایر کشورها دخالت نمی کند.”

مطالب مرتبط

کوکوین هک شد. 150 میلوین دلار از این کریپتو صرافی غارت شد!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.