بازی کامپیوتری بر بستر بلاکچین، با حمایت یوبیسافت منتشر شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بازی کامپیوتری بر بستر بلاکچین، با حمایت یوبیسافت منتشر شد

Nine Chronicles به عنوان یک بازی نقش آفرینی غیر متمرکز و مبتنی بر بلاکچین شناخته می شود که از حمایت Ubisoft، غول بازی های ویدیویی برخوردار شده است. Nine Chronicles هفته گذشته با موفقیت، انتشار زودهنگام شبکه اصلی خود را اعلام کرد.

اکانت رسمی این بازی در توییتر، در تاریخ 27 اکتبر 2020 در توییتی رسما اعلام کرد:

“20 دقیقه دیگر شبکه اصلی Nine Chronicles راه اندازی می شود. پس از حدود 2 ساعت بررسی شبکه و بررسی سیستم خرید، یک کلید فعال سازی و یک سرویس گیرنده جدید توزیع می شود.”

 

فناوری بلاکچین در همه جا

این بازی به عنوان یکی از اولین بازی ها در نوع خود شناخته می شود و ایده اصلی آن متعلق به یک شرکت مستقر در سئول به نام Planetarium است. Nine Chronicles یک بازی آنلاین نقش آفرینی چند نفره یا MMORPG است. اگر نمی دانید MMORPG چیست، در این سبک از بازی ها، بازیکنان می توانند داستان و ماجرای مخصوص به خود را بسازند. Nine Chronicles از عناوین ویژه این سبک از بازیست و همچنین یک حس خیالی را به مخاطب ارائه می دهد.

با راه اندازی Nine Chronicles، امید است که Planetarium کاشت بذرها را برای یک چشم انداز جدید جامعه بازی های کاربر محور در صنعت گیمینگ، آغاز کند.

 

سطح جدیدی از مشارکت کاربران

کی جون سئو، بنیانگذار Planetarium، اظهارات کوچکی در مورد بازی ارائه داد. او توضیح داد که بسیاری از گیمرها از دنیای مجازی نا امید شده اند. به این دلیل که انین دنیا ها توسط شرکت های بازی سازی ایجاد شده است و نه توسط خود گیمر ها. سئو تأکید کرد که این جهان ها برای خدمت به شرکت ها ساخته شده اند. ماموریت آنها این است که تا آنجا که می توانند سود کسب کنند.

سئو در ادامه گفت: این یکی از حقایقی است که دنیای گیمینگ آن را پذیرفته است. اما بازیسازان آن را به عنوان نیاز روزمره گیمر ها، به خورد جامعه می دهند.

سئو تأکید کرد که در این RPG، وقتی صدها هزار نفر، یا حتی ده ها هزار نفر در یک بازی شرکت می کنند، سازماندهی به صورت خودکار شروع می شود و جامعه شروع به اصلاح نرم افزار می کند تا چیزی که به آن اعتقاد دارد ایجاد کند. یک نسخه کپی شده و پیچیده، که در آن کاربران بدون بازسازی مجدد نرم افزار، بازی را به دلخواه خود ویرایش می کنند.

 

فورکینگ، بلاکچین بازی ها

Nine Chronicles به روشی کاملاً تحت اللفظی توسط کاربران آن ساخته شده است. با استفاده از فناوری بلاکچین، فورکینگ یا ایجاد یک دفتر جدید بلاکچین کاملاً جایگزین اصلاحیه می شود. فورکینگ، به نوبه خود، از شبکه نود هایی که از قبل وجود داشته اند، برای اجرای آن استفاده می کند. شرکت Planetarium، فقط یک نود است. یک نود از شبکه ای متشکل از نود های بسیار زیاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.