حرکت صعودی شیبا اینو آغاز شد. تا کجا پیش خواهد رفت؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
حرکت صعودی شیبا اینو آغاز شد. تا کجا پیش خواهد رفت؟

حرکت صعودی شیبا اینو، آغاز شده‌است. جامعه امیدوار است که یک مکانیسم سوزاندن عادلانه با NFT های Shiboshi انجام شود. نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور نیز به معطوف شدن توجه‌ها روی این میم کوین، کمک کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


حرکت صعوی شیبا اینو آغاز شد. تا کجا پیش خواهد رفت؟

حرکت صعودی شیبا اینو، آغاز شده‌است. جامعه امیدوار است که یک مکانیسم سوزاندن عادلانه با NFT های Shiboshi انجام شود. نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور نیز به معطوف شدن توجه‌ها روی این میم کوین، کمک کرد.

توکن شیبا اینو طی چند روزه گذشته، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. فعالیت‌های اخیر این توکن، توجه کل بازار کریپتوکارنسی را به خود جلب کرده است؛ قیمت توکن Shib همین چند روز پیش به صورتی تصاعدی افزایش یافت. به عبارت دقیق تر، طی هفته گذشته شاهد 217% افزایش در قیمت این رمزارز بوده‌ایم.

در حال حاضر، قیمت شیبا اینو 0.00002725 دلار است. براساس داده‌ها، می توانیم ببینیم که قیمت این توکن به طور پیوسته در حال نزدیک شدن به رکورد همیشگی خود، یعنی 0.00003791 دلار است. این رکورد در ماه می به ثبت رسید. در حال حاضر، تحلیلگران معتقدند که بالا رفتن از سقف همیشگی، کاملا امکان پذیر است. از آنجایی که بسیاری انتظار دارند بیت کوین و دیگر آلت کوین‌ها به زودی رکورد خود را افزایش دهند، شکستن رکورد شیب نیز انتظار زیادی نیست.

با توجه به اطلاعات گوگل ترندز، میزان جستجوی SHIB در ماه می 100 بود اما در ماه اکتبر، 99 است. در مقایسه، محبوبیت دوج کوین (DOGE) بسیار کمتر از شیبا اینو می‌باشد و در واقع، علاقه به SHIB از DOGE پیشی گرفته است. در حال حاضر SHIB از نظر محبوبیت در موتورهای جستجو، با بیت کوین برابر است.

 

موضع کاربران توییتر

جامعه توییتر شیبا اینو غافلگیر شده است. توییت‌های اخیر شیتوشی کوساما (شخصی که طرفداران شیبا اینو او را به عنوان قهرمان خود می‌دانند) به فعالیت‌های زیادی که در راه توکن SHIB انجام داده است، اشاره می‌کند. به عنوان مثال، شیتوشی به تغییرات بزرگی اشاره می‌کند که در اثر آنها، شیبا کل صنعت کریپتو را رهبری خواهد کرد. این توییت‌ها اخیرا منجر به آغاز حرکت صعودی شیبا اینو شده است.

در حالی که شیتوشی می‌تواند در مورد NFT های آینده Shiboshi صحبت کند، یکی از امیدهای جامعه، پیدا کردن راهی عملی برای سوزاندن توکن‌های SHIB است. برای انجام این کار، شاید یک بازی ویدئویی که اجازه توکن‌سوزی را می‌دهد گزینه‌ای عالی باشد. مهمتر از همه، پتانسیل رشد SHIB از این طریق افزایش خواهد یافت.

در همین حال، نهنگ های SHIB نیز اخیراً بسیار فعال بوده‌اند. مثلا یکی از آنها درست قبل از جهش اخیر قیمت، بیش از 6 تریلیون SHIB را انتقال داده است. بر این اساس، WhaleStats نشان می‌دهد که SHIB در اکتبر امسال، محبوب ترین توکن روی شبکه اتریوم است.

 

نایب بوکله طرفدار شیبا اینو

آخرین دلیل آغاز حرکت صعودی شیبا اینو نیز این است که علاقه بیشتری برای آن از طریق توییت نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور ایجاد شد. در این توییت آمده است که بوکله برای افرادی که از ایموجی ردپای سگ استفاده می‌کنند، سوپرایز ویژه‌ای دارد. این امر باعث هیجان جامعه کریپتو و SHIB شد. برخی گمانه زنی کردند که شاید السالوادور همانطور که BTC را پذیرفت، SHIB نیز را بپذیرد.

توییت نایب بوکله که باعث آغاز حرکت صعودی شیبا اینو شد

در حالی که متأسفانه این سوپرایز در مورد SHIB نبود، اما همچنان علاقه زیادی را برای آن برانگیخت. ناگفته نماند که حمایت بی‌دریغی از طرف جامعه SHIB به صورت گسترده از این توییت صورت گرفت. این علامت خوبی‌است. زیرا نشان دهنده قدرت و پشتوانه‌ای است که می‌تواند از اتخاد جامعه SHIB به دست آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.