پذیرش کریپتو: یک صندوق سرمایه‌گذاری دنبال‌کننده بیت کوین، توسط SEC تایید شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
پذیرش کریپتو: یک صندوق سرمایه‌گذاری دنبال‌کننده بیت کوین، توسط SEC تایید شد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، یک حرکت بزرگ انجام داده‌است که بسیاری آن را آغاز پذیرش کریپتو می‌دانند. این سازمان، یک صندوق سرمایه‌گذاری ETF که با دنبال کردن شرکت‌های سرمایه گذار در بیت کوین، به طور غیر مستقیم در معرض BTC قرار می‌گیرد را تایید کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پذیرش کریپتو: یک صندوق سرمایه‌گذاری که بیت کوین را دنبال می‌کند توسط SEC تایید شد

سالها است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، همه پیشنهادات ETF بیت کوین را که شرکت‌های متعددی ارسال می‌کنند، رد می کند و ادعا دارد که هیچ یک از آن‌ها، به اندازه کافی برای محافظت از سرمایه گذاران و مدیریت ریسک مناسب نبوده است. با این حال، این کمیسیون به تازگی تصمیمی گرفته است که برخی آن را اولین گام برای تأیید نهایی ETF بیت کوین می‌دانند.

ناظر اوراق بهادار ایالات متحده، یک صندوق سرمایه‌گذاری ETF را تایید کرد که عملکرد شرکت‌های سرمایه‌گذار در بیت کوین را ردیابی می‌کند.

پیشنهاد این ETF، چهار ماه پیش توسط Volt Equity ارائه شد که به عنوان Volt Bitcoin Revolution ETF شناخته می‌شود. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، به این پیشنهاد چراغ سبز نشان داد. صندوق تایید شده اکنون می‌تواند به سرمایه گذاران این فرصت را بدهد که در شرکت‌هایی که مستقیماً در معرض بیت کوین قرار دارند، سرمایه گذاری کنند.

 

معرفی شرکت‌های انقلابی بیت کوین

با عدم وجود یک ETF واقعی بیت کوین، این بهترین اتفاقی بود که می‌توانست رخ دهد. البته، این تاییدیه فقط اجازه می‌دهد تا سرمایه گذاران به طور غیر مستقیم در معرض بیت کوین قرار بگیرند؛ اما همین نیز یک گام مهم در مسیر درست است. در این پرونده، سازمان‌هایی که در ETF به عنوان شرکت‌های انقلابی بیت کوین گنجانده می‌شوند، توصیف شده است. انقلابی بودن این شرکت‌ها، ناشی از این واقعیت است که بخش عمده‌ای از وجوه خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص داده یا با روش‌های دیگری مانند استخراج و توسعه‌اپلیکیشن، با صنعت کریپتو در ارتباط هستند.

این صندوق حداقل 80 درصد از دارایی‌های خود را در شرکت‌های داخلی و خارجی که با بیت کوین سروکار دارند، یه صورت مستقیم یا از طریق اختیار معامله، سرمایه گذاری می‌کند. همچنین شایان ذکر است که یکی از شرکت های انقلابی بیت کوین میکرواستراتژی خواهد بود که در حال حاضر دارای بیش از 5 میلیارد دلار BTC است. این شرکت توکن‌های خود را طی چندین سال خریداری کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.