حذف XRP از صرافی ها و پلتفرم ها، همچنان ادامه دارد…

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
حذف XRP از صرافی ها و پلتفرم ها، همچنان ادامه دارد…

بایننس، بزرگترین صرافی کریپتو در جهان، امروز اعلام کرد که پس از طرح دعوی قانونی علیه ریپل توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، رمزارز XRP را از لیست خود خارج خواهد کرد. eToro نیز حذف XRP را اعلام کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


نبرد حقوقی ریپل و SEC

پرونده SEC، که هم ریپل و هم دو نفر از مدیران آن را هدف قرار می دهد، ادعا می کند که XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده است .

به طور مشخص، SEC ادعا می کند که ریپل سرمایه خود را برای تأمین مالی شرکت از سال 2013 از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده، توکن های XRP را به سرمایه گذاران در ایالات متحده و سراسر جهان جمع آوری کرده است. SEC ادعا می کند ریپل میلیاردها XRP را در ازای ملاحظات غیرنقدی، مانند کار و خدمات ایجاد بازار توزیع کرده است. این دلیل اصلی شکایت آنهاست.

عرضه کریپتو کارنسی وقتی با هدف تهیه ارز دیجیتال باشد، غیر قانونی نیست. اما بر اساس قانون اوراق بهادار سال 1933، هر پیشنهادی که شامل وجوه جمع آوری شده برای یک شرکت باشد، باید به عنوان ضمانت نامه ثبت شود. اما ریپل همچنان به شدت ادعاها را رد می کند.

  • گارلینگهاوس در اظهارات تازه ای عنوان کرد:

“XRP یک ارز است و لازم نیست به عنوان قرارداد سرمایه گذاری ثبت شود.”

“در واقع، وزارت دادگستری و شبکه جرائم مالی، پیش از این در سال 2015، تشخیص داده بودند که XRP یک ارز مجازی است و رگولاتور های G20 نیز همین کار را انجام داده اند. هیچ کشور دیگری XRP را به عنوان یک اوراق بهاردار طبقه بندی نکرده است.”

 

حذف XRP توسط بایننس

بایننس، در اعلامیه ای گفت که پوشش XRP را در تاریخ 13 ژانویه پایان خواهد داد. در حالی که پوشش XRP از جمله معاملات و سپرده ها به حالت تعلیق در می آید، کاربران بایننس همچنان می توانند منابع XRP را از کیف پول خود خارج کنند.

کوین بیس و بایننس تنها صرافی هایی نیستند که XRP را حذف می کنند. به گفته وبسایت Pyments.com، صرافی های بیترکس و Crypto.com نیز اعلام کرده اند که XRP را از لیست خارج می کنند. بیترس در تاریخ 15 ژانویه XRP و Crypto.com در روز 19 همان ماه، XRP را از لیست خود حذه خواهند کرد.

وبسایت هندی سیام بلاکچین، پیشبینی می کند که XRP ممکن است فقط آغاز کار SEC در هدف قرار دادن استیبل کوین ها و امثالهم باشد. این وبسایت به تتر و USDT اشاره می کند که ممکن است اهداف بعدی SEC باشند.

 

حذف XRP توسط eToro

پلتفرم eToro، یکی دیگر از پلتفرم های بزرگ ترید و سرمایه گذاریست. این پلتفرم دوستدار کریپتو، اعلام کرده است که XRP را در تاریخ 3 ژانویه، از لیست خود حذف خواهد کرد.

این تصمیم نیز با توجه به دادخواست اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل تشکیل شده است. مشتریان eToro در ایالات متحده، تا 24 ژانویه فرصت دارند منابع موجود XRP خود را بفروشند. پس از آن تاریخ، آنها فقط می توانند XRP خود را در کیف پول eToro نگهداری کنند.

مشتریان همچنین می توانند XRP را از طریق کیف پول eToro، به هر آدرس کیف پول خارجی دیگری منتقل کنند. اما هیج ترید و خرید فروشی در eToro انجام نخواهد شد. البته، محدودیت ها فقط برای کاربران آمریکایی این پلتفرم اعمال می شود. کاربران در کشور های دیگر، همچنان از قابلیت های eToro برخوردار خواهند بود.


مطالب مرتبط

ریپل XRP درحال تجربه اتفاقات عجیب و غریبی است. کلاه برداری؟؟؟

سرنوشت ریپل: XRP دیگر چهارمین رمز ارز بزرگ دنیا نیست

پرونده حقوقی ریپل، موجب نگرانی صرافی های هند شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.