حجم قرارداد های اتریوم 2.0 به 5 میلیون اتر رسید!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
حجم قرارداد های اتریوم 2.0 به 5 میلیون اتر رسید!

ارزش کل اتریوم هایی که که تحت قرارداد سپرده گذاری ETH 2.0 قفل شده اند، به 5 میلیون اتر رسیده که با توجه به قیمت فعلی، ارزش آنها مبلغی در حدود 14 میلیارد دلار است. حجم قرارداد های اتریوم 2.0 همچنان رو به افزایش است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


حجم قرارداد های اتریوم 2.0 به 5 میلیون اتر رسید!

اتریوم 2.0، نسخه ارتقا یافته شبکه اصلی اتریوم، اکنون بیش از 5 میلیون اتر تحت قرارداد سپرده خود دارد که بالاترین سطح ثبت شده تا به امروز است.

طبق آخرین داده های منتشر شده توسط پلتفرم اتر اسکن، ارزش کل اتریوم های موجود در قرارداد اتریوم 2.0، حدود 14 میلیارد دلار است اتریوم 2.0 سفر خود را به طور رسمی در دسامبر سال 2020 با راه اندازی Beacon Chain آغاز کرد. جامعه اتر، از بروزرسانی شبکه به طور کامل پشتیبانی کرده و بیش از 1 میلیون توکن  را در هفته اول دسامبر 2020 به اشتراک گذاشت.

ماه گذشته، ماه ناپایداری برای اتریوم بوده است. قیمت این سکه در 12 می، به رکورد تاریخی خود در نزدیکی های 4350 دلار رسید و فقط 11 روز بعد، قیمتی معادل 1800 دلار داشت.

در زمان نوشتن این مطلب، ETH در حدود 2700 دلار.با محدودیت بازار بیش از 310 میلیارد دلار معامله می شود. با وجود افت اخیر، از ابتدای سال 2021 تاکنون ETH بیش از 250 درصد در سود است.

از طرفی دیگر، افزایش اخیر قیمت، باعث تسریع در حرکت نهنگ ها می شود. در اوایل این هفته، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل کریپتو یعنی سانتیمنت، افزایش حرکات نهنگ را در میان نوسانات بازار افشا کرد.

 

تأمین اتریوم

طبق آخرین داده های منتشر شده توسط گلس نود، قرارداد های هوشمند، تقریباً 23٪ از کل اتریوم را در اختیار دارند. افزایش محبوبیت محصولات NFT و DeFi، تقاضا برای دومین ارز دیجیتال جهان را افزایش داده است. یکی از بزرگترین مشکلات شبکه فعلی اتری، افزایش هزینه های گاز آن است. ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، اخیراً برای حل مشکلات در شبکه ETH، اهمیت ETH 2.0 را عنوان کرد.

با توجه به جدیدترین افزایش در قیمت اتریوم، ارزش کل دارایی های بوترین، به سطح 1 میلیارد دلار رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.