طرفدار بعدی بیت کوین احتمالا جنرال موتورز باشد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
طرفدار بعدی بیت کوین احتمالا جنرال موتورز باشد!!

قیمت بیت کوین در شکل گیری کانال نزولی معامله می شود. جنرال موتورز ارزیابی می کند که آیا پرداخت بیت کوین را قبول کند یا خیر. اندیکاتور RSI، در حال تقویت بیت کوین است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


طرفدار بعدی بیت کوین احتمالا جنرال موتورز باشد!!

قیمت بیت کوین، به اینکه جنرال موتورز گزینه BTC را به عنوان روش پرداخت برای وسایل نقلیه و خدمات خود اضافه می کند یا خیر، واکنش نشان داده است. این یک گام بزرگ رو به جلو برای شرکت 113 ساله اتومبیل سازی است و به آن اجازه می دهد تا از تسلا، که اخیراً اعلام کرده است بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت قبول می کند، عقب نماند.

 

جنرال موتورز همین الان هم از فناوری بلاکچین استفاده می کند

همین یک ماه پیش، مدیر عامل جنرال موتورز، خانم ماری بارا، علاقه به بیت کوین را انکار کرد.

  • وی اظهار داشت:

“ما هیچ برنامه ای برای سرمایه گذاری در بیت کوین نداریم؛ بنابراین در اینجا توقف کامل کنید.”

با این حال، وی اظهار داشت که این شرکت علاقه مشتری را برای استفاده از ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت در آینده بررسی و ارزیابی خواهد کرد.

ظاهراً، علاقه جنرال موتورز به بیت کوین از یک نظرسنجی اخیرا انجام شده توسط این شرکت با مشتریان نشأت می گیرد. نظر سنجی ای که برای ارزیابی میزان راحتی کار با کریپتوکارنسی به عنوان وسیله پرداخت، ترتیب داده شده است.

احتمالاً برای اکثر افراد این موضوع تعجب آور باشد. اما واقعیت این است که جنرال موتورز از دو سال پیش ثبت اختراع استفاده از بلاکچین را برای مواردی مانند اطلاعات امنیتی مشتری و اتومبیل های بدون راننده آغاز کرده است.

 

ریباند بیت کوین همچنان اصلاح کننده است

از یک ساعت پیش از نوشتن این مقاله، یک کانال نزولی.واضح در نمودار 4 ساعته در حال شکل گیری است. در نتیجه با تعریف سطوح حمایت و مقاومت، تریدر ها محدوده قیمت قابل معامله تری را ارائه می دهند.

به صورت روزانه، BTC در زیر خط گردن کشیده شده پایین سر و شانه ها که در اواخر فوریه و اوایل مارس تشکیل شده است، قفل شده است. این پشتیبانی در 16 مارس و دوباره در 22 مارس و 23 مارس ارائه شده است. در محافل تحلیل تکنیکال، اغلب گفته می شود که آنچه در گذشته حمایت بود، تبدیل به مقاومت می شود و در صورت ادامه روند نزولی، این موضوع نیاز به مقاومت در برابر هرگونه بازگشت دارد.

حمایت روزانه در سطح 0.618، سطح اصلاح قیمت مارس در 50,187 دلار شروع می شود.و به دنبال آن روند، کانال نزولی 49,870 دلار را داریم. منطقه بعدی حمایت، 0.786 سطح اصلاح فیبوناچی در 47،033 دلار است.

هر نوع رالی فراتر از خط گردن که در بالا به آن اشاره شد، به سرعت با کاهش  اندیکاتور 50 Simple Moving Average چهار ساعته، با قیمت 55،787 دلار و سپس 100 Simple Moving Average چهار ساعته، با 56،582 دلار دست و پنجه نرم می کند. خط روند بالایی کانال 57،700 دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.