جفری گوندلاچ، گاو نر معروف طلا می گوید بیت کوین سرمایه بهتریست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
جفری گوندلاچ، گاو نر معروف طلا می گوید بیت کوین سرمایه بهتریست

پس از آنکه جفری گوندلاچ، بیت کوین را در اوایل سال جاری “حباب” خواند، حالا تغییر عقیده داده است. وی در حال حاضر بیت کوین را “دارایی محرک” می داند. در همین حال، خاطرنشان می کند ممکن است سرمایه گذاری بهتری نسبت به طلا باشد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


جفری گوندلاچ، گاو نر معروف طلا می گوید بیت کوین سرمایه بهتریست

جفری گوندلاچ، مدافع محبوب طلا و مدیر عامل دابل لاین کپیتال، نورافکن را روی بیت کوین (BTC) انداخت و اظهار داشت که دارایی رمزنگاری، سرمایه گذاری بهتری نسبت به فلز گرانبهای زرد رنگ است.

گوندلاچ اوایل امروز توییت کرد که علی رغم اینکه یک گاو نر قوی برای طلا و یک خرس طولانی مدت برای دلار آمریکا است، تصمیم گرفته است برای شش ماه گذشته، در برابر هر دو بی طرف باشد.

 

گوندلاچ چرخش می کند

در اوایل سال جاری، گوندلاچ نفرت خود را از بیت کوین اعلام کرد و به دیگر کارشناسان مالی سنتی پیوست تا این دارایی را “حباب” بنامد.

  • وی در مصاحبه ای با CNBC گفت:

“بیت کوین، به نظر من، اکنون از نظر نحوه عملکرد به نوعی در قلمرو حباب قرار دارد.”

آقای اصطلاحا باند کینگ، به سرمایه گذاران هشدار داد که از بیت کوین دور شوند و گفت: این دارایی در میان افزایش ارزش بازار بیش از حد گرم می شود و در یک “منطقه حباب” قرار دارد.

 

چه چیزی تغییر کرد؟

تصمیم وی برای برداشتن پشتیبانی از هر دو ابزار مالی،، می تواند نتیجه رالی های تاریخی بیت کوین باشد که از چند ماه گذشته، موضوع قابل توجهی بوده است. بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان، اخیراً شاهد ورود وجوه نقدی زیادی از سرمایه گذاران نهادی بوده است. زیرا آنها سعی می کنند دارایی خود را در برابر تورم حفظ کنند.

پیش از این، سرمایه گذاران یک بار به عنوان ذخیره ارزش در برابر تورم، به دنبال طلا بودند. اما سال گذشته وقتی بیت کوین با وجود اینکه تحت تأثیر ویروس کرونا ویروس (COVID-19) محبوب شد، به عنوان بهترین دارایی ظاهر شد، اوضاع به شدت تغییر کرد.

به یاد بیاورید که در مارس 2020، ارز رمزپایه پیش رو به زیر 4000 دلار سقوط کرد اما به سرعت بهبود یافت و سال را با قیمت بالای 20،000 دلار به پایان رساند.

پذیرش گسترده بیت کوین توسط بازیگران نهادی، قیمت آن را افزایش داده و در بالاترین قیمت تاریخی خود، به بیش از 52000 دلار رسیده است. با این وجود سرمایه گذاران بیشتری، همچنان سرمایه های سنتی خود را به بازار کریپتو منتقل می کنند.

  • گوندلاچ، درباره بیت کوین اظهار داشت:

“مقدار زیادی مایعات ریخته شده در یک قیف، باعث ایجاد یک سیل می شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.