جان مک آفی خودکشی کرد؛ پیدا شدن جسم بی جان او در زندان اسپانیا

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
جان مک آفی خودکشی کرد؛ پیدا شدن جسم بی جان او در زندان اسپانیا

جان مک آفی خودکشی کرد. کارآفرین حوزه نرم افزار آنتی ویروس، ساعاتی پس از آنکه دادگاه عالی آمریکا استرداد وی به ایالات متحده را تأیید کرد؛ جایی که وی به جرم اتهامات کیفری مربوط به مالیات، تحت تعقیب بود. جسم بی جان او در سلول خود در اسپانیا پیدا شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


جان مک آفی خودکشی کرد؛ پیدا شدن جسم بی جان او در زندان اسپانیا

جان مک آفی خودکشی کرد. کارآفرین حوزه نرم افزار آنتی ویروس، ساعاتی پس از آنکه دادگاه عالی اسپانیا استرداد وی به ایالات متحده را تأیید کرد، جایی که وی به جرم اتهامات کیفری مربوط به مالیات، تحت تعقیب بود. جان مک آفی خود کشی کرد، احتمالا به این دلیل که این اتهامات می توانست او را تا 30 سال زندانی کند. جسم بی جان وی داخل سلولش در اسپانیا یافت شد.

موسوز دِ اسکوادرا، نیروی پلیس منطقه ای کاتالونیا، گزارشی در ال پائس، مبنی بر پیدا شدن مک آفی 75 ساله در اواخر روز چهارشنبه در زندان برینس 2 در نزدیکی بارسلونا را تأیید کرد.

دادگستری کاتالونیا در بیانیه ای گفت که افسران زندان و پزشکان سعی کرده اند جان پیرمرد 75 ساله را نجات دهند اما موفق نبودند.

  • در این بیانیه آمده است:

“كاركنان دادگستری به زندان اعزام شده اند و در حال بررسی علل مرگ هستند.”

وکیل مک آفی عصر چهارشنبه به خبرگزاری رویترز گفت که وی ظاهراً خود را در سلولش به دار آویخته است.

 

جرایم مالیاتی

مک آفی، خالق نرم افزار ضد ویروس مک آفی، اکتبر گذشته در حالی که قصد داشت با پرواز به استانبول برود، در فرودگاه بین المللی بارسلونا دستگیر شد.

دستگیری این کارآفرین یک روز پس از آن صورت گرفت که مقامات، کیفرخواست ایالات متحده را ناشی از ادعای جرائم مالیاتی علنی کردند. دادستان های تنسی پس از عدم گزارش درآمد حاصل از تبلیغ ارزهای رمزنگاری شده در حین انجام کارهای مشاوره ای، و همچنین درآمد حاصل از صحبت کردن و فروش حقوق داستان زندگی وی برای یک مستند، مک آفی را به فرار از مالیات متهم کرد.

روز چهارشنبه، بالاترین دادگاه اسپانیا، استرداد مک آفی به ایالات متحده را تأیید کرد. اگرچه این تصمیم قابل اعتراض است و استرداد باید توسط کابینه اسپانیا تصویب شود.

  • در این حکم 16 صفحه ای آمده است:

“دادگاه موافقت می کند که استرداد جان دیوید مک آفی را همانطور که مقامات قضایی آمریکا برای جرایمی که.در کیفرخواست های جرایم مالیاتی برای سال های 2016 تا 2018 ذکر شده است، اعطا کند.”

 

رفتار های متغیر

از زمان بدست آوردن ثروت در دهه 1980 با نرم افزاری که هنوز نام وی را یدک می کشد، مک آفی مرتباً مرتکب رفتارهای نامنظم می شود. وی اخیرا به عنوان یک تبلیغ کننده کریپتوکارنسی با مدل سازی خود ظاهر شده است که ادعا می شود روزانه 2000 دلار درآمد کسب می کند.

شرکت همنام وی در نهایت به یک نهاد خانگی در امنیت آنتی ویروس تبدیل شد. اما پس از استعفا در سال 1994 سعی کرد از بنیانگذاری بحث برانگیز خود فاصله بگیرد.

مک آفی (کمپانی) در سال 2010 توسط سازنده تراشه رایانه ای اینتل با قیمت 7.7 میلیارد دلار خریداری شد.و در بخش امنیت سایبری بزرگ اینتل قرار گرفت. این برندسازی کوتاه مدت بود و اینتل در سال 2016 واحد امنیت سایبری را به یک شرکت جدید به نام مک آفی تبدیل کرد.

زندگی شخصی جان مک آفی اغلب به اندازه دستاوردهای شغلی وی مورد توجه قرار گرفت. او دو بار برای دریاست جمهوری آمریکا کاندید شد و در بحث های ریاست جمهوری حزب لیبرتاریان در سال 2016 شرکت داشت. او در یوگا، هواپیماهای فوق سبک و تولید داروهای گیاهی سر و صدای زیادی داشت.

مک آفی مرتباً در شبکه های اجتماعی تئوری های توطئه را مطرح می کرد و به دنبال قتل نامشخص.یک همسایه در سال 2012 در بلیز، مورد بررسی رسانه های عصبانی قرار گرفت.

هنگامی که پلیس او را در زندگی با یک دختر 17 ساله یافت و یک زرادخانه بزرگ اسلحه را در خانه اش در آمریکای مرکزی.کشف کرد، مک آفی طی یک پرواز یک ماهه ناپدید شد که باعث بازتاب نفسگیر رسانه ها شد. او گفت که او هیچ چیزی در مورد قتل نمی داند، اما نگران است که هدف مورد نظر مهاجم باشد.

خانواده همسایه مرده، بعداً علیه مک آفی شکایتی تنظیم کردند و سال گذشته، دادگاهی در فلوریدا علیه وی حکم داد.و به او دستور داد بیش از 25 میلیون دلار به خانواده پرداخت کند.

در سال 2015، مک آفی در آمریکا به جرم رانندگی در حالت نامتعادل.و در اختیار داشتن اسلحه در حالت نامتعادل، دستگیر شد.

در آن زمان مقامات کشور کارائیب گفتند که در ژوئیه 2019، او پس آنکه به همراه پنج نفر دیگر به سفر با قایق.تفریحی حامل سلاح های کالیبر بالا، مهمات و تجهیزات نظامی مظنون شد، از بازداشت در جمهوری دومنیکن آزاد شد.

در ماه مارس، مک آفی در دادگاه فدرال منهتن به دلیل طرح پمپ و تخلیه در رابطه با ارزهای رمزپایه ای.که به تبلیغ کردن آن در رسانه های اجتماعی بزرگ پرداخته بود، متهم شد.

در جلسه دادرسی که اوایل این ماه در اسپانیا شد، مک آفی ادعا کرد اتهامات وی با انگیزه سیاسی است. او گفته بود که اگر به ایالات متحده بازگردد، بقیه عمر خود را در زندان سپری خواهد کرد. او در مصاحبه با روزنامه انگلیسی ایندیپندنت گفت که تجربه حضور در زندان اسپانیا.“ماجراجویی جذابی” است و تصمیم دارد هرگز به ایالات متحده برنگردد.


مطالب مرتبط

جان مک آفی با دو اتهام، در اسپانیا دستگیر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.