تیم کوک (مدیرعامل اپل) اعلام کرد که ارز دیجیتال دارد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تیم کوک (مدیرعامل اپل) اعلام کرد که ارز دیجیتال دارد

مدیر عامل اپل، تیم کوک، روز سه شنبه در کنفرانس DealBook گفت که ارزدیجیتال دارد. کوک گفت که او “مدتی” به آنها علاقه مند بوده و در حال تحقیق در مورد این موضوع بوده است. وی اظهار داشت که علاقه او از نقطه نظر شخصی است و هرگونه احتمالی را مبنی بر اینکه اپل ممکن است ارز دیجیتال را در ازای محصولات بپذیرد یا آنها را با سرمایه شرکت خریداری کند، رد کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


تیم کوک (مدیرعامل اپل) اعلام کرد که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده است

تیم کوک، مدیر عامل اپل، پس از اینکه در کنفرانس DealBook نیویورک تایمز از او پرسیده شد که آیا بیت کوین یا اتریوم دارد، گفت که شخصاً ارزهای دیجیتال دارد.

  • کوک در مصاحبه‌ای که روز سه‌شنبه پخش شد به اندرو راس سورکین گفت:

“دارم. فکر می‌کنم داشتن آن به عنوان بخشی از یک مجموعه متنوع، منطقی یاشد.”

“به هر حال من به کسی مشاوره سرمایه گذاری نمی‌دهم.”

کوک گفت که او “مدتی” به ارزهای دیجیتال علاقه مند و در حال تحقیق در مورد این موضوع بوده است. با این حال، وی گفت که علاقه او از نقطه نظر شخصی است و هر احتمالی مبنی بر اینکه اپل ممکن است ارز دیجیتال را در ازای محصولات بپذیرد را رد کرد. کوک همچنین امکان خرید ارز دیجیتال توسط اپل را به عنوان سرمایه گذاری نیز رد کرد.

  • او گفت:

«من [برای شرکت،] روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نمی‌کنم، نه به این دلیل که پول خودم را سرمایه‌گذاری نمی‌کنم، بلکه به این دلیل که فکر نمی‌کنم مردم سهام اپل را بخرند تا در معرض کریپتو قرار بگیرند.”

در ماه آگوست، کوک 5 میلیون سهم از سهام اپل را به ارزش 750 میلیون دلار در آن زمان دریافت کرده است. او تا سال 2026 مقدار بیشتری از سهام اپل را دریافت خواهد کرد که تعداد سهام آن به عملکرد سهام اپل بستگی دارد. او گفته است که قصد دارد تمام دارایی خود را به امور خیریه اهدا کند.

 

اپل و ارزهای دیجیتال

اپل در حال حاضر هیچ محصول یا خدماتی مرتبط با ارز های دیجیتال ندارد. این شرکت، به برنامه‌های کیف پول کریپتو در اپ استور آیفون خود اجازه انتشار می‌دهد، اما برنامه های ماینینگ را ممنوع می‌کند. اپل خدمات مالی را از طریق اپلیکیشن Wallet خود منتشر کرده است که شامل Apple Pay بدون تماس، پرداخت‌های همتا به همتا و کارت اعتباری Apple Card می‌شود.

سال‌ها با این اتفاق فاصله داریم که اپل محصولات یا خدمات ارزهای دیجیتال را معرفی کند. یکی از مدیران Apple Pay در سال 2019 گفت که این شرکت «پتانسیل بلندمدت» را در ارزهای دیجیتال دیده است. کوک روز سه شنبه گفت در حالی که اپل به دنبال فناوری ارزهای دیجیتال است، این چیزی نیست که ما آن را در برنامه‌های فوری خود انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.