کمپانی والمارت همکاری با لایت کوین را تکذیب کرد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کمپانی والمارت همکاری با لایت کوین را تکذیب کرد!!

کمپانی والمارت، بزرگ‌ترین خرده فروشی جهان واقع در ایالات متحده آمریکا، خبر همکاری با لایت کوین را تکذیب کرد. این شرکت عنوان کرد که در حال بررسی نحوه انتشار خبر توسط خبرگزاری GlobeNewswire می‌باشد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کمپانی والمارت همکاری با لایت کوین را تکذیب کرد!!

این غول خرده فروشی اعلام کرد بیانیه ای در مورد همکاری والمارت با لایت کوین منتشر شد و در مدتی کوتاه منجر به افزایش تقریبا 30 درصدی قیمت این رمزارز شد، جعلی می‌باشد. این شرکت عنوان کرد که در حال بررسی نحوه انتشار خبر در روز دوشنبه، توسط خبرگزاری GlobeNewswire می‌باشد.

  • به نقل از رویترز، سخنگوی کمپانی والمارت گفت:

“والمارت هیچ اطلاعی از بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط GlobeNewswire نداشته و هیچ حقیقتی در آن وجود ندارد. والمارت هیچ ارتباطی با لایت کوین ندارد.”

بنیاد لایت کوین نیز در توییت خود تصریح کرد که هیچ توافقی با والمارت امضا نکرده است. این مورد بعداً توسط حساب تایید شده توییتر لایت کوین و همچنین چارلی لی، خالق این ارز دیجتال، بازتوییت شد.

در همین حال، GlobeNewswire پس از آنکه والمارت جعلی بودن این خبر را اعلام کرد، اطلاعیه ای را برای نادیده گرفتن این خبر منتشر کرد. پس از آن، بسیاری از نشریه‌های مطبوعاتی دنیا از جمله CNBC و رویترز، خبر تکذیب همکاری والمارت و لایت کوین را بازتاب دادند که باعث برگشتن قیمت به حالت قبلی خود شد.

بر اساس اعلامیه جعلی مطبوعاتی، والمارت به مشتریان اجازه می‌داد تا در هزینه خریدهای خود در فروشگاه آنلاین این شرکت را، از طریق ارز رمزنگاری شده لایت کوین پرداخت کنن. پس از انتشار این خبر جعلی، قیمت LTC، توکن منتصب به لایت کوین، در مدتی کوتاه تر از 1 ساعت، 27.4 درصد افزایش به نزدیکی های 240 دلار رسید. البته خیلی سریع و در کندل 1 ساعته بعدی، کاملا به حالت قبلی خود بازگشت و در زمان نوشتن این خبر، لایت کوین با قیمت 178 دلار معامله می شود.

منبع: TradingView

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.