مقامات آلمانی، یک فروشگاه در دارک وب را توقیف کردند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مقامات آلمانی، یک فروشگاه در دارک وب را توقیف کردند

دارک مارکت، یک فروشگاه غیرقانونی در دیپ وب بود که به کاربران، مواد مخدر ارائه می کرد. طبق گزارش Dark.Fail، این مارکت دیروز توسط نیروی انتظامی آلمان توقیف شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مقامات آلمانی، یک فروشگاه در دارک وب را توقیف کردند

دارک مارکت، بیش از 7 سال در حال فعالیت تحت دارک وب بود و مدیری که آن را اداره می کرد، به عنوان یک مرد 34 ساله استرالیایی شناسایی شده و توسط مقامات آلمانی دستگیر شد.

بر اساس این توییت، دارک مارکت برای مدت 3 ماه، بزرگترین فروشگاه مواد مخدر در طول 3 ماه بوده است.

دارک مارکت مبتنی بر “اكمار مارکت” بود. یک اسكریپت PHP که به راحتی در دسترس است و اجازه تراکنش های کریپتو را می دهد. بنابراین ارزهای رمزپایه حالت اصلی معامله در این سیستم عامل است. گزارشات نشان دادند که بیش از نیم میلیون نفر از این سیستم عامل برای دسترسی به موارد مخدر، بدافزارها و بسیاری از محصولات و خدمات غیرقانونی دیگر در ازای بیت کوین و پرایوسی کوین مونرو، استفاده می کردند.

این گزارش همچنین ادعا کرد که در مجموع 320،000 معامله در این بازار غیرقانونی انجام شده است و در نتیجه بیش از 4650 بیت کوین و 128000 مونرو بین مشتریان و سیستم عامل مبادله شده است.

 

دارک مارکت کاملاً مشابه جاده ابریشم عمل می کند

حذف دارک مارکت توسط مقامات آلمانی، خاطرات جاده ابریشم را زنده کرد. مارکت بدنام دیگری در دارک وب که به دلیل محبوبیت و تا حدودی استدلال برای تحقیر بیت کوین به عنوان ابزاری برای انجام معاملات غیرقانونی، معروف است. استدلالی که توسط مجریان قانون علیه بیت کوین استفاده می شد و همچنان هم می شود.

اوپراتور جاده ابریشم، راس اولبریچت، در حال گذراندن دوره های حبس ابد متوالی و بدون امکان آزادی مشروط برای فعالیت این سیستم عامل و تسهیل تجارت مواد مخدر و خدمات غیرقانونی با ارزهای رمزپایه است. بسیاری معتقدند مجازات داده شده بسیار سخت و ناعادلانه است. زیرا وی فقط سرور را اداره کرده و درگیر هیچ جنایت خشنی نبوده است. مدت پیش، دادخواستی بر علیه حکم صادر شده و خواستار اعاده دادرسی است.

تحقیقات دارک مارکت، شامل چندین آژانس اجرای قانون از کشور های مختلفی بود که شامل آلمان، دانمارک، ایالات متحده، انگلستان، استرالیا، سوئیس، اوکراین و مولداوی م یشد. همه آنها در کنار پلیس اروپا (یورو پل) کار می کردند. گفته می شود که مقامات آمریکایی نقش اصلی را در انجام تحقیقات و دستگیری متهم بازی کرده اند.

“نیروی انتظامی که با همان جزئیات در همان روز دستگیری اطلاع داشت، نشان می دهد که آنها ممکن است مدتها قبل از دستگیری، سرورها را تجزیه و تحلیل کرده باشند. احتمالا به نوعی بازار را هک کرده اند یا یک عضو نفوذی در رابط پشتیبانی، توانسته حساب ها را ببیند.”


مطالب مرتبط

هکر های دنیای کریپتو به ستاد انتخاباتی ترامپ حمله کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.