جو بایدن فرمان های اجرایی درمورد کریپتوکارنسی را متوقف کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
جو بایدن فرمان های اجرایی درمورد کریپتوکارنسی را متوقف کرد

هدف این است تا منصوبین جو بایدن فرصت کافی برای بررسی قوانین را داشته باشد. طبق بخشنامه رئیس جمهور، تاریخ اجرایی قوانین برای 60 روز به تعویق خواهد افتاد. این حرکت ممکن است دریچه دادخواست برای علاقه مندان به کریپتوکارنسی برای مبارزه با سیاست های ناعادلانه باز کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


جو بایدن در صدور فرمان های اجرایی درمورد کریپتوکارنسی، مکث می کند

جو بایدن، رئیس جمهور تازه منتخب ایالات متحده، تمام فرآیندهای نظارتی فدرال را در اولین روز مسئولیت خود متوقف کرده است. دفتر رئیس جمهور، این خبر را از طریق تفاهم نامه ای که در 20 ژانویه به روسای ادارات و سازمان های اجرایی ارسال شده بود، رونمایی کرد. گزارش شده است، بایدن این متوقف کردن را آغاز کرد تا اطمینان حاصل کند که منصوبین وی زمان کافی برای بررسی هرگونه مقررات جدید و معلق را دارند.

از جمله قوانین متوقف شده، سیاست های تنظیم کننده کریپتوکارنسی بود که توسط خزانه داری ایالات متحده و وزیر خزانه داری سابق، استیو مانوچین پیشنهاد شده بود.

رونالد كلاین، دستیار رئیس جمهور و رئیس ستاد، این خبر را اعلام كرد و گفت كه رئیس جمهور دستور لغو كلیه قوانین منتشر نشده را صادر كرده است كه تا زمان بررسی و تأیید به دفتر ثبت فدرال (OFR) ارسال شود. در این تفاهم نامه افزوده شد که روسای اجرایی باید از تاریخ 20 ژانویه، حداقل تا 60 روز آینده اجرای قوانین را بررسی کنند.

پیشنهادهای دقیق نظارتی از طرف خزانه داری

این خبر پس از آن ارائه می شود که وزارت خزانه داری آمریکا مقررات.سختگیرانه ای را برای بخش کریپتوکارنسی در دسامبر سال گذشته پیشنهاد کرد. در آن زمان، خزانه داری ایالات متحده یک خبر منتشر کرد که نشان می دهد صرافی های رمزارز مستقر در ایالات متحده، باید هویت صاحبان کیف پول را که معاملات بیش از 2180 پوند انجام می دهند، تأیید کنند.

علاوه بر این، قانون پیشنهادی به صرافی ها ملزم بودند تا اطلاعات شخصی افرادی را که معاملات بیش از 7،300 پوند را انجام می دهند به FinCEN ارسال کنند. از نظر آژانس، این اقدامات می تواند خلا موجود در مقررات مبارزه با پولشویی را برطرف کند.

همانطور که انتظار می رفت، این خبر چندان مورد پسند جامعه رمزنگاری قرار نگرفت. آنها به طور قابل توجهی به حریم خصوصی افراد اهمیت می دهند. به عنوان مثال، کوین بیس معتقد بود که این مقررات عجولانه، آخرین لگد های یک اسب در حال مرگ است.


مطالب مرتبط

بنیانگذار صرافی بایننس در مورد تنظیم مقررات صحبت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.