توجه ویژه مورگان استنلی با 150 میلیارد دلار سرمایه، به بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
توجه ویژه مورگان استنلی با 150 میلیارد دلار سرمایه، به بیت کوین

مورگان استنلی: ارزهای رمزنگاری شده اینجا هستند که به عنوان کلاس دارایی جدی بمانند. بیت کوین در مسیر جایگزینی دلار، پیشرفت کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


توجه ویژه مورگان استنلی با 150 میلیارد دلار سرمایه، به بیت کوین

مورگان استنلی، استراتژیست ارشد جهانی، می گوید که “صرف نظر از اینکه قیمت بیت کوین در مرحله بعدی قرار دارد، ارزهای رمزپایه اینجا هستند تا به عنوان یک کلاس دارایی جدی باقی بمانند.” وی افزود بیت کوین در حال پیشرفت در جهت جایگزینی دلار به عنوان وسیله مبادله است.

روچیر شارما، رئیس بازارهای نوظهور مورگان استنلی و استراتژیست ارشد جهانی، هفته گذشته گزارشی با عنوان “چرا رمزنگاری از سایه بیرون می آید” را در وب سایت مورگان استنلی منتشر کرد.

  • وی گفت:

“علی رغم وحشت طبیعی در این اپیدمی جهانی، ارزهای رمزپایه به سرعت به عنوان جایگزینی برای طلا (ذخیره ارزش) و دلار (به عنوان وسیله پرداخت) از حمایت محبوبی برخوردار می شوند.”

  • این استراتژیست توضیح داد:

“ما دلایلی اساسی را می بینیم که معتقدیم -فارغ از اینکه قیمت بیت کوین در چه مرحله ای قرار خواهد گرفت- ارزهای رمزپایه اینجا هستند تا به عنوان یک کلاس دارایی جدی باقی بمانند.”

شارما توضیح داد که یک دلیل “افزایش بی اعتمادی به ارزهای فیات، به لطف چاپ گسترده پول توسط بانک های مرکزی” است. دلیل دیگر “نسلی” است. زیرا جوانان، ارز رمزنگاری شده را بهبودی نسبت به سکه های فلزی می دانند.

  • وی ادامه داد:

“بدترین ضربه به ارز رمزنگاری شده به عنوان ذخیره ارزش، بی ثباتی آن است. اما تقاضای بی حد و حصر هزارن نفر، به کاهش بی ثباتی بیت کوین حتی در همه گیر شدن بیماری کمک کرده است.”

این استراتژیست اضافه کرد که این رده سنی، معتقد است “نرم افزار اوپن سورس پشت بیت کوین، آن را شفاف تر، قابل انتقال و قابل اعتمادتر از پول کاغذی چاپ شده توسط دولت ها می کند.” وی تأکید کرد که “این اعتماد به کرذیپتو، ممکن است در بازارهای در حال ظهور، جایی که بی اعتمادی به اقتدار متمرکز زیاد است، حتی عمیق تر شود.”

  • شارما اظهار نظر کرد:

“دولت ها در درک این تحول کند عمل کرده اند. بیت کوین همچنان در تلاش برای جایگزینی دلار به عنوان وسیله مبادله شود، پیشرفت می کند.”

وقتی همه گیری آغاز شد، دلار ارز ذخیره ارزی مورد علاقه جهان بود. با این حال، به رهبری فدرال رزرو، هر بانک مرکزی بزرگ دیوانه وار در حال چاپ پول است تا اقتصاد را در همه گیری سر پا نگه دارد و اعتماد به پول های ملی را تضعیف می کند.

وی افزود که 20٪ از “کل دلارهای در گردش در سال 2020 چاپ شده است و “این افراط و تفریط یک تقویت بزرگ برای جذب بیت کوین بود.”

  • استراتژیست مورگان استنلی توضیح داد:

“امروزه تقریباً همه بیت کوین ها به عنوان یک سرمایه گذاری نگهداری می شوند. آنها برای پرداخت قبض استفاده نمی شود، اما این مسئله در حال تغییر است.”

  • وی در پایان گفت:

“سال گذشته سیستم عامل های محبوب پرداخت، پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را آغاز کردند. این یک گام بزرگ رو به جلو برای مبارزه با دلار است.”

هفته گذشته همچنین مشخص شد که شرکت تسلا با مدیریت ایلان ماسک، پذیرش بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت محصولات خود در آینده نزدیک آغاز خواهد کرد. علاوه بر این، پی پال و مسترکارد در تلاشند تا به بازرگانان شبکه های خود اجازه دهند ارزهای رمزپایه را بپذیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.