تنها یقین قطعی در مورد بازار بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

به نظر می رسد بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان، در زمان نوشتن این مقاله در مسیر صعودی قرار دارد. علی رغم این واقعیت که مدتهاست، BTC به دلیل بی ثباتی یا حرکت بیش از حد به پهلو متهم شده است.

در حالی که تحلیلی که طی چند ماه گذشته انجام شده است بین تأثیر مشتقات، معیارهای زنجیره ای و همبستگی های سهام سنتی متغیر است. اما چیزی که به صورت مشترک باقی مانده است، جوهره غیرقابل پیش بینی بودن است. به نظر می رسد عدم قطعیت، تنها موضوع ثابت در بازار BTC است.

گزارش معاملات Binance در سپتامبر اخیراً متذکر شده است که طی چند سال گذشته ، هر زمان که بیت کوین به یک رالی گاو نر رفته است، نوعی ارتباط با بازار سنتی وجود داشته است. با این حال، به نظر می رسد که در سال 2020، جداول کمی تغییر کرده است زیرا بیت کوین بیش از هر چیز دیگری طلا را منعکس کرد.

 

تنها-یقین-قطعی-در-مورد-بازار-بیت-کوین

همین امر را می توان با بررسی نمودار پیوست شده در اینجا مشاهده کرد. همانطور که نمودار نشان می دهد در سال 2020، بیت کوین بیش از هر دارایی دیگر به یک رابطه سالم با طلا اعتماد کرده است. در حقیقت، هر بار که بیت کوین در 9 ماه گذشته افزایش یافته است، همبستگی با طلا به طور غیر مستقیم نقشی داشته است. هر دو دارایی سطح بالایی از همبستگی را ثبت کرده اند. اهمیت این واقعیت در حال حاضر نسبتاً زیاد است زیرا براساس اطلاعات اخیر، بیت کوین و طلا رابطه منفی دارند. حتی در برهه ای از زمان؛ روند نزولی ادامه داشت و به %26.6- کاهش یافت.

در حال حاضر، با توجه به انتظار بیت کوین برای دستیابی.به موفقیت بعدی، کاهش همبستگی با طلا نشان می دهد که نیاز به ایجاد رالی خودش دارد.

 

بنابراین، آیا عبور بیت کوین از 11 هزار دلار مشکل دارد؟

با اینکه که “دردسر” یک کلمه سنگین برای پرتاب کردن است، اما ممکن است متناسب با این اوضاع باشد. با این حال، این امر موقتی است. به این معنا که اگر بیت کوین طی چند.روز آینده واقعاً تجمع کن ، ممکن است پایه قوی برای ادغام داشته باشد. این احتمال وجود دارد که موج صعودی اخیر پس از خرید 50 میلیون دلار BTC.توسط اسکوار به عنوان سرمایه ذخیره، شروع شده باشد. چه کسی واقعاً می داند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، قیمت BTC در حال حاضر دارای صعودی قابل پیش بینی است. یکی از مواردی که ممکن است در حال حاضر افزایش نرخ ارز.BTC را فعال کند، کاهش ارزش دلار آمریكا است. ارز فیات همچنان در بازار فروش با فشار زیادی روبرو است.

مطالب مرتبط

بیتکوین وارد کانال 11000 دلار شد

خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیتکوین خرید

بیتکوین بخرید؛ هشدار اسطوره های وال استریت: تورمی شدید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.