تعطیلی صرافی های کره جنوبی بعد از بازرسی های FSC

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تعطیلی صرافی های کره جنوبی بعد از بازرسی های FSC

گفته می شود که چندین پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده در کره جنوبی فعالیت خود را متوقف خواهند کرد. زیرا بدون مجوز لازم کسب و کار خود را اداره می کنند. صرافی های کره جنوبی پس از بازرسی های FSC تعطیل می شوند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


تعطیلی صرافی های کره جنوبی بعد از بازرسی های FSC

گزارش می شود که 11 مرکز معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده متوسط، در کره جنوبی پس از آنکه ناظر این کشور تشخیص داد که آنها مشاغل خود را غیرقانونی اداره می کنند، فعالیت خود را متوقف خواهند کرد. اسامی صرافی ها فاش نشده است.

 

واکنش های زنجیره ای در کره جنوبی

بر اساس گزارش اخیر که توسط The Korea Held منتشر شده است، 11 پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده متوسط به زودی تعطیل می شوند. زیرا کمیسیون خدمات مالی اعلام کرده است که آنها عملیات خود را بدون مجوز لازم انجام می دهند. علاوه بر این، FSC مقامات محلی را در مورد فعالیت های غیرقانونی مطلع می کند.

در اوایل سال جاری، بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند که چنین تعطیلی های زنجیره ای در صرافی های کره جنوبی، بسیار امکان پذیر است. زیرا بسیاری از آنها (به جز غول های محلی بیت هامب، آپ بیت، کوینون و کوربیت) در بازکردن حساب های واقعی برای مشتریان ناموفق بوده اند.

FSC نام آن 11 سیستم عامل را فاش نکرد. با این حال، بسیاری از صرافی های متوسط دیگر، خدمات خود را اخیراً تعطیل کرده اند. به عنوان مثال، در اواسط ماه جولای، دارلبیت فعالیت خود را متوقف کرد. هفته گذشته CPDAX همچنین اعلام کرد که از 1 سپتامبر فعالیت خود را متوقف خواهد کرد.

  • در اعلامیه این صرافی آمده است:

“نعطیل کردن کسب و کار، یک اقدام موقت نبوده و بلکه یک اقدام دائمی است. کسانی که دارای ارزهای رمزنگاری شده در حساب خود هستند باید آنها را قبل از ساعت 3 بعد از ظهر 31 آگوست، برداشت کنند.”

صرافی بیتسونیک نیز به نوبه خود، در تلگرام فاش کرد که موقتاً فعالیت خود را متوقف می کند تا بتواند سیستم های خدمات خود را ارتقا دهد.

“پس از اتمام کار ارتقا، انتظار داریم به سیستم مدیریت امنیت اطلاعات دست یابیم.”

برای فعالیت قانونی در این کشور، صرافی های کره جنوبی باید تا 24 سپتامبر از FSC تأییدیه دریافت کنند. با این حال، چو میونگ هی، نماینده کنگره حزب قدرت مردم، تلاش می کند این مدت را تا 24 دسامبر تمدید کند.

شایان ذکر است که در پایان ماه ژوئن، مراکز تجاری کوچک در کره جنوبی قصد داشتند از دولت بخاطر عدم ارائه قوانین عادلانه شکایت کنند.

 

بیت هامب درگیر کلاهبرداری ارزهای رمزنگاری شده است

بر اساس گزارش متفاوتی از همان رسانه، پلیس محلی تحقیقاتی در مورد پرونده کلاهبرداری مربوط به یکی از مدیران ارشد سابق پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده کره جنوبی یعنی بیت هامب را از سر گرفت.

به گفته آژانس پلیس سئول، رئیس سابق این صرافی، لی یونگ هون، 718 بیت کوین و 7،793 اتریوم را به رئیس گروه کیم بیونگ گان پیشنهاد کرده است. البته پس از آنکه وی متعهد شد بیت هامب را تصاحب کند و قول داد یک سکه لیست نشده به نام BXA منتشر کند.

برخلاف وعده ها، دو مدیر اجرایی هرگز به این توافق نرسیدند. علاوه بر این، 14 سرمایه گذار که به لی کمک مالی اعطا کردند، استدلال کرده اند.که این دو مدیر در واقع همدست هستند و دارایی ها را با هم اختلاس کرده اند.

مقامات کره ای هنوز هیچ اتهامی علیه لی و کیم مطرح نکرده اند. زیرا شواهد کافی برای اقدامات غیرقانونی آنها وجود ندارد. با این حال، گزارش شده است که سرمایه گذاران مذکور،.مدارکی را در تلاش برای کشف این پرونده ارائه کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.