تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خرید!! قیمت بیت کوین نزدیک 45000 دلار

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خرید!! قیمت بیت کوین نزدیک 45000 دلار

پس از آنکه تسلا سهم بزرگی در بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان به دست آورد، قیمت بیت کوین به بالاترین میزان خود در نزدیکی 45000 دلار رسید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خرید!! قیمت بیت کوین نزدیک 45000 دلار

شرکت تسلا تحت مدیریت ایلان ماسک، 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. این موضوع، در یک درخواست ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بیان شده است. سازنده خودرو های الکتریکی گفت که قصد دارد اولین ارز رمزنگاری شده را به عنوان وسیله پرداخت محصولات، در آینده بپذیرد.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا اخیراً گفته است بیت کوین یک “چیز خوب” است و انتظار دارد جریان اصلی در آینده آن را بپذیرد. در گزارش سالانه 10-K ثبت شده در SEC، تسلا امروز فاش کرد که 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و همچنین پذیرش پرداخت با بیت کوین از مشتریان را در آینده نزدیک آغاز خواهد کرد.

شرکت تسلا برای تنوع بیشتر و به حداکثر رساندن بازده نقدی خود، بیت کوین را خریداری کرد. سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین یک نقطه عطف مهم در تاریخ هر دوی آنهاست و ممکن است در آینده نزدیک موج جدیدی از سرمایه گذاران را تحریک کند.

 

قیمت بیت کوین به 44800 دلار رسید

طبق سند، در ژانویه 2021 ، تسلا سیاست سرمایه گذاری خود را به روز کرد تا در تنوع بخشیدن و به حداکثر رساندن درآمد حاصل از وجوهی که برای حفظ نقدینگی عملیاتی مورد نیاز نیست، انعطاف بیشتری داشته باشد. شرکت می تواند در “سایر دارایی های خاص ذخیره ارزش” از جمله ارزهای رمزپایه، سرمایه گذاری کند.

در نتیجه این اعلامیه، قیمت بیت کوین در صرافی ارز رمزنگاری شده بیتستمپ، به سقف جدید خود یعنی 44892 دلار رسید. در پی این افزایش قیمت، محدوده بازار رمز ارز پرچمدار، برای اولین بار از 800 میلیارد دلار فراتر رفت. طبق گزارش کوین مارکپ کپ، هنگام نوشتن مقاله، این رقم 816.4 میلیارد دلار است.

بری سیلبرت، بنیانگذار گروه ارزهای دیجیتال، اظهار داشت که تسلا در تصمیم خود برای سرمایه گذاری در بیت کوین به ارائه دهنده نرم افزار تجزیه و تحلیل میکرواستراتژی و مدیرعامل گری اسکیل اینوستمنت پیوست. مدیرعامل میکرواستراژی یعنی مایکل سیلور تیز از ماسک برای اضافه کردن بیت کوین به ترازنامه تسلا تشکر کرد و به او تبریک گفت.

در دسامبر سال 2020، ماسک از سیلور پرسید که.آیا 100 میلیارد دلار معامله در شبکه بیت کوین امکان پذیر است؟ در پاسخ، مدیرعامل میکرواستراژی در مورد خرید آن به ارزش 1.3 میلیارد.دلار صحبت کرد و پیشنهاد کرد که یک استراتژی عملی را به اشتراک بگذارد.

بنیانگذار تسلا و اسپیس ایکس چندین بار در مورد بیت کوین صحبت کرده است. اوایل ماه فوریه، به عنوان بخشی از مکالمه در بستر رسانه ای کلاب هاوس، این.کارآفرین خود را به عنوان حامی طلای دیجیتال معرفی کرد. پیش از آن، ماسک هشتگ بیت کوین را در پروفایل توییتر خود منتشر کرده بود. در پی این کار، قیمت رمزارز لیدر به 38250 دلار رسید.


مطالب مرتبط

پاسخ ایلان ماسک به مایکل سیلور، تبدیل ترازنامه تسلا به بیت کوین

ایلان ماسک، ثروتمند ترین مرد جهان به دنبال بیت کوین است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.