ترید کریپتوکارنسی در پی پال، برای کاربران انگلستانی فعال شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ترید کریپتوکارنسی در پی پال، برای کاربران انگلستانی فعال شد

ترید کریپتوکارنسی در پی پال آغاز شد. این شرکت، پس از اولین بار که این ویژگی را در سال گذشته برای ایالات متحده راه اندازی کرد، هم اکنون در تلاش است تا آن را در سطح بین المللی گسترش دهد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ترید کریپتوکارنسی در پی پال، برای کاربران انگلستانی فعال شد

کاربران پی پال در بریتانیا، 10 ماه پس از اولین بار که این ویژگی در ایالات متحده معرفی شد، هم‌اکنون می‌توانند در خدمات پرداخت ارزهای رمزپایه، معامله کنند. مشتریان می‌توانند چهار رمزارز بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش را برای معامله انتخاب کنند. اعلامیه دوشنبه از پی پال، مربوط به اولین باری است که این شرکت، قابلیت تجارت کریپتو را در کشوری غیر از ایالات متحده معرفی می‌کند.

کاربران می‌توانند قیمت های ارز رمزنگاری شده را در زمان واقعی با برنامه پی پال مشاهده کرده و برای درک بهتر خطرات، به محتوای آموزشی درباره معاملات دسترسی پیدا کنند. معاملات از 1 پوند آغاز می شود و در حالی که هزینه تبدیل و معامله ارز وجود دارد، نگهداری ارزهای رمزپایه در حساب پی پال هیچ هزینه ای نخواهد داشت.

  • خوزه فرناندز دا پونته، نایب رئیس بخش کریپتوکارنسی در PayPal، طی بیانیه ای گفت:

“همه‌گیری کرونا، تغییرات و نوآوری های دیجیتالی را در همه جنبه های زندگی ما تسریع کرده است. ما متعهد هستیم که همکاری نزدیک خود را با نهادهای نظارتی در انگلستان و در سراسر جهان پیگیری کنیم تا حمایت خود را ارائه دهیم. ما باید به طور معنی داری در شکل گیری نقشی که ارزهای دیجیتال در آینده مالی و تجارت جهانی ایفا خواهند کرد، مشارکت داشته باشیم.”

 

سیاست های پولی

نهادهای نظارتی انگلستان در ماه های اخیر، به طور فزاینده‌ای نسبت به ارزهای رمزنگاری شده هشدار داده اند. در ماه ژوئن اداره رفتار مالی، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده در جهان را از انجام هرگونه فعالیت تحت نظارت در بریتانیا منع کرد.

  • اما روز دوشنبه، دان شولمن، مدیر اجرایی پی‌پال به فایننشال تایمز گفت:

“من معتقدم که دولت‌ها و بانک‌های مرکزی درک می‌کنند که جهان به سمت پرداخت های دیجیتالی حرکت می‌کند و شما نمی‌توانید سیاست‌های پولی را از طریق انتشار اسکناس مدیریت کنید.”

پی پال قصد دارد خدمات ارزهای رمزنگاری شده خود را در ماه های آینده، به مناطق دیگر بین المللی گسترش دهد.


اخبار مرتبط

پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.