کنتاکی به دنبال جذب ماینر ها از طریق تخفیف مالیاتی است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کنتاکی به دنبال جذب ماینر ها از طریق تخفیف مالیاتی است

دو تن از قانونگذاران کنتاکی، از مسئولین ایالت خواستند تا به ماینر های بیت کوین و ارزهای رمزپایه را که می خواهند از انرژی های غنی این منطقه بهره مند شود، تخفیف مالیاتی ارائه دهند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کنتاکی به دنبال جذب ماینر ها از طریق تخفیف مالیاتی است

دو تن از قانونگذاران کنتاکی، از مسئولین ایالت خواستند تا به ماینر های بیت کوین و ارزهای رمزپایه را.که می خواهند از انرژی های غنی این منطقه بهره مند شود، تخفیف مالیاتی ارائه دهند.

استیون رودی و کریس فری لند،نمایندگان مجمع عمومی، هفته گذشته لایحه ای را برای معافیت استخراج کنندگان معاملات ارز رمزنگاری شده از پرداخت برخی مالیات ها پیشنهاد کردند. استخراج کنندگان از پرداخت 6٪ مالیات فروش یا 6٪ مالیات مالیات غیر مستقیم برای قبض های برق سکوها و تجهیزات استخراج معاف می شوند.

نمایندگان معتقدند که کنتاکی می تواند به دلیل نرخ پایین انرژی و منبع برق فراوان، به یک رهبر ملی در بخش استخراج ارزهای رمزپایه تبدیل شود. از این رو، تخفیف های مالیاتی به مشترک المنافع کنتاکی کمک می کند تا بیشتر رقابت کند و به عنوان یک رهبر بازار در صنعت ارزهای رمزپایه ظهور کند.

بر اساس این لایحه، استخراج تجاری ارزهای رمزپایه ” باید به روشی مشابه اشکال تاریخی ساخت یا پردازش صنعتی مالیات گرفته شود، تا همچنان به تشویق مکان و گسترش چنین عملیاتی در کشورهای مشترک المنافع، بیش از سایر کشورها پرداخته شود. به همین ترتیب برای چنین مشاغلی رقابت می کنند”.

یک تشکیلات برای اینکه به عنوان یک دکل استخراج ارز رمزنگاری.شده در نظر گرفته شود، باید دارای امکان همسان سازی باشد. طبق این لایحه، دیتاسنتر یک تاسیسات صنعتی با حداقل دویست هزار فوت مربع واقع در مشترک المنافع است که در استخراج تجاری ارزهای رمزپایه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می تواند برای “میزبانی از افرادی که در استخراج تجاری ارز رمزنگاری شده از طریق استفاده از زیرساخت های تأسیسات، از جمله سرورها و سخت افزار شبکه با پهنای باند اینترنت، برق و سایر خدماتی که معمولاً برای چنین عملیات استخراجی مورد نیاز هستند، مورد استفاده قرار گیرد”.

نمایندگان جمهوری خواه، این لایحه 13 صفحه ای.را در 8 ژانویه به مجمع عمومی ارائه دادند و کمیته در حال بررسی آن است.

کریپتوکارنسی و فناوری بلاکچین در حال استقبال سریع از طرف کشورها و مناطق در سطح جهانی است. به دلیل آنکه این عملیات انرژی زیادی را می طلبد، مناطقی با تعرفه برق ارزان.به کانون توجه استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه تبدیل شده اند.

تا به امروز، رهبر فضای استخراج ارزهای رمزپایه همچنان چین است. این مکان، دارای بزرگترین استخرهای استخراج کریپتو در جهان است که متشکل از گروههای بزرگی از استخراج کنندگان است. آنها منابع را با هم ترکیب می کنند و از قدرت پردازش مشترکی برخوردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.