تحلیل رمزارز های بایننس کوین، آنتولوژی و دیجی بایت: 14 دسامبر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تحلیل رمزارز های بایننس کوین، آنتولوژی و دیجی بایت: 14 دسامبر

در چند جلسه معاملاتی گذشته، بسیاری از آلت کوین های عمده بازار سود کسب کرده اند و با این حال، روند برخی از آنها نزولی بوده است. در این مطلب، با تحلیل رمزارز های نامبرده شده، عملکرد آنها را بررسی خواهیم کرد.

آنتولوژی و دیجی بایت، دو نمونه از کریپتوکارنسی هایی بودند که طی دو هفته گذشته، افت داشته اند. آنها در ماه نوامبر، ماهی صعودی را پشت سر گذاشتند. اما تا اواسط دسامبر، نتوانسته اند سودهای ماه گذشته را حفظ کنند.

همچنین به نظر می رسد بایننس کوین، بالاخره در سطح مقاومت 29 دلار ریجکت شد و احتملا به محدوده ای که طی هفته گذشته معامله می شد، یعنی 26.7 دلار باز گردد.

 

تحلیل رمز ارز بایننس کوین (BNB)

منبع: BNB/USDT در TradingView

بایننس کوین، یک کانال صعودی تشکیل داد و سپس معکوس شد تا تمام سودهای خود را به سطح 26.7 دلار برگرداند. سپس افزاینده ها، یک بار دیگر شاخص را به سمت بالا راندند و در زمان نوشتن این تحلیل، قیمت دقیقاً زیر سطح مقاومت 29 دلار بود.

اندیکاتور RSI، به بالای 60 دلار رسیده بود تا به حرکت صعودی سرسختانه ای اشاره کند. اگرچه قیمت اندیکاتور OBV طی 72 ساعت گذشته تقریباً 10 درصد رشد داشته، اما میزان قابل توجهی را ثبت نکرده است. حجم فروش در ماه دسامبر بیشتر از حجم خرید بود و این برای BNB باید تغییر کند تا قیمت آن به 34 دلار در ماه نوامبر برسد.

 

تحلیل رمزارز آنتولوژی (ONT)

منبع: ONT/USDT در TradingView

آنتولوژی، در یک نمودار 4 ساعته، یک قلم در حال سقوط تشکیل داد. این یک الگوی برگشت صعودی بود. همچنین ابزار فیبوناچی Retracement، برخی از سطوح مهم پشتیبانی از اندیکاتور ONT را برجسته کرد.

حرکت اندیکاتور ONT، از سقفی که در اواخر نوامبر آن را ثبت کرده بود، تا کنون نزولی بوده است. سطح 50 و 61.8 ابزار retracement در سطح 0.50 و 0.54 دلار، برای خرس های بازار از دست رفت.

این احتمال وجود داشت که ONT طی روزهای آینده با کاهش بیشتری روبرو شود و پشتیبانی از منطقه 0.48 تا 0.46 دلار را پیدا کند. قیمت می توانست یک جهش از سطح را ببیند، اما اگر نزدیک به زیر قلم در حال سقوط باشد، این الگو بی اعتبار می شود. یک جلسه نزدیک به بالاتر از الگوی مورد حمایت و پشتیبانی از حجم خوب معاملات، به شکست در سطح 0.54 دلار اشاره دارد.

 

تحلیل رمز ارز دیجی بایت (DGB)

منبع: DGB/USDT در TradingView

DGB در یک کانال نزولی معامله می شد. اندیکاتور MACD یک کراس اوور صعودی را در زیر صفر تشکیل داد تا سیگنال خرید ضعیفی را نشان دهد. این سیگنال که نشانگر جهش در روند نزولی است. سطح حمایت DGB عدد 0.186 دلار بود. گاوهایی هستند که می خواهند از آن دفاع کنند. شمعی که در خارج از کانال قرار دارد، یک حرکت قوی در همان جهت را پیش بینی می کند.


مقاله زیر در مورد آلت کوین ها را از دست ندهید.

رمز ارز های مهم سال 2020 که از بیت کوین الهام گرفته اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.