تحلیل اتریوم 21 دی 1399 : تا 1400 دلار با اتریوم !!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تحلیل اتریوم 21 دی 1399 : تا 1400 دلار با اتریوم !!

خریداران اتریوم در فکر حرکت رو به بالای بعدی هستند. قیمت 1400 دلاری، تا زمانی که نمودار 21-SMA در 4H نگه داشته شود دور از انتظار نخواهد بود. شرایط خرید بیش از حد در نمودار 1D، به یک رالی صعودی کوتاه اشاره دارد. تحلیل اتریوم را در ادامه مطلب بخوانید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


تحلیل اتریوم و پیش بینی قیمت: 21 دی 1399 – 10 ژانویه 2021

به نظر می رسد ETH/USD در حالی که تا امروز در حدود 1200 دلار معامله شده است، اما از یک روند و روال جهت دار و واضح برخوردار نیست. زیرا بعد از اصلاح عمیق روز جمعه که تا سطح زیر 1100 دلار پایین رفت، یک جهش شدید را تجربه کرده است.

نمودار روزانه اتریوم به دلار     منبع: FXSTREET

همانطور که در چارت روزانه فوق مشاهده می نمایید، اتریوم فضای اضافی برای صعود دارد.

با این حال، کندل های دوجی که برای سومین روز متوالی تشکیل شده اند، خریداران را بی دردسر نگه داشته اند. علاوه بر این، شاخص مقاومت نسبی 14 روزه (RSI) در منطقه خرید بیش از حد، در حدود 88.0 نگهداری می شود.

بنابراین، قیمت می تواند یک دوره ادغام در حدود سطح فعلی باشد قبل از اینکه خریداران برای ورود مجدد آماده شوند. در حال حاضر به نظر می رسد تقاضای زیادی در حدود مارک 12K دلار وجود دارد.

 

در صورت افزایش فشار اصلاحی، کمترین قیمت یعنی 1063 دلار در روز جمعه، قابل آزمایش است.

نمودار چهار ساعته اتریوم     منبع: FXSTREET

با نزدیک شدن به ساختار چهار ساعته نمودار، وارونه بعدی جذاب تر به نظر می رسد. به عنوان رمز ارز شماره 2، اتریوم بار دیگر توانسته است از میانگین متحرک 21 ساده (SMA) که در حال حاضر 1194 دلار قیمت گذاری شده است، دفاع کند. شایان ذکر است که قیمت از 2 ژانویه 2021 کندل زیر 21-SMA را نبسته است.

ETH/USD در یک الگوی بالنده بالقوه افزایش می یابد. نقض حمایت حیاتی فوق الذکر می تواند روند صعودی روند صعودی را در 1139 دلار نشان دهد. قیمتی کم تر از حداقل روز جمعه که در این صورت، مورد انتظار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.