شهر های چین همچنان یوان دیجیتال را تبلیغ می کنند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
شهر های چین همچنان یوان دیجیتال را تبلیغ می کنند

شهر شنژن سومین دور آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی خود را در قالب یک طرح قرعه کشی تبلیغاتی ارائه می دهد که در طول جشن های محلی به اهالی جزایر کمک می کند. یوان دیجیتال در شهر های چین بسیار وایرال شده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


شهر های چین همچنان یوان دیجیتال را تبلیغ می کنند

ساکنان منطقه لونگوا در شهر شنژن چین، فرصتی برای شرکت در یک رویداد قرعه کشی پیش رو خواهند داشت. هدف این قرعه کشی، تشویق به تصویب ارز دیجیتال بانک مرکزی جدید کشور است. ارز دیجیتال بانک مرکزی چین، به نام یوان دیجیتال شناخته می شود. علاقه مردم در شهر های چین به یوان دیجیتا هر روز بیشتر می شود.

قرعه کشی ای که در روز 20 ژانویه اعلام شد، در 26مین روز این ماه برگزار خواهد شد. در این قرعه کشی، 100000 برنده انتخاب خواهد شد و هر کدام از برندگان، بسته “پاکت قرمز” جشن حاوی 200 یوان (31 دلار) را دریافت خواهند کرد. ارزش کل ارز صادر شده و توزیع شده برای این رویداد به 20 میلیون یوان (3.1 میلیون دلار) می رسد.

 

شرایط شرکت در قرعه کشی

برای آن دسته از ساکنان که می خواهند در قرعه کشی شرکت کنند، دو شرط تعیین شده است: آنها باید بیمه های اجتماعی را از موسسات تجاری که در آن کار می کنند خریداری کرده باشند و برنامه های مشخصی برای ماندن در شهر در تعطیلات سال نو داشته باشند. منظور از این سال نو، همان جشنواره بهار معروف چینی خواهد بود.

این شرایط، قرعه کشی را فقط به کارمندان در نهادهای تجاری محدود می کند. محدودیتی که این دور را با دو طرح تبلیغاتی قبلی “پاکت قرمز” که در دو منطقه دیگر در شهر شنژن برگزار شده بود، متفاوت می کند. یعنی منطقه لوهو در اکتبر 2020 و منطقه فوتین در ژانویه 2021.

همانند طرح های قبلی، یوان دیجیتال در کسب و کار هایی که قبلا در این سیستم ثبت نام کرده اند (35000 کسب و کار) در طی روز های 1 تا 9 فوریه قابل مصرف خواهد بود. شرکت کنندگان برنده قادر نخواهند بود پاکت های قرمز خود را به شخص ثالثی انتقال دهند.

در اطلاعیه مربوط به این طرح، رسانه های محلی این رویداد را به عنوان بخشی از پیلوت ارز جدید، به عنوان وسیله ای برای ترویج تصویب آن، و به عنوان راهی برای تشویق کارمندان شنژن برای ماندن در شهر برای جشنواره سال جدید ارائه می دهند. مجموع این ها، به عنوان بخشی از اقدامات برای کنترل اپیدمی COVID-19 عنوان می شوند.

 

محبوبیت روز افزون یوان دیجیتال

طبق گزارش ها، پیلوت های قبلی قرعه کشی موفقیت آمیز شناخته شده اند. چرا که اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان پاکت قرمز، ارز دیجیتال خود را با موفقیت دریافت و خرج می کردند. به دنبال طرح آزمایشی پیکربندیِ اندکی متفاوت که سال گذشته در شهر سوژو برگزار شد، بازرگانان تجارت الکترونیکی نیز به همین ترتیب حجم قابل توجهی از معاملات را با استفاده از یوان دیجیتال گزارش کردند.

هفته گذشته بانک دولتی دولتی چین اولین ATM های دیجیتال یوان را با هدف راهنمایی شهروندان در تبدیل و ورود به ارز دیجیتال در این کشور راه اندازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.