بیگ بنگ XRP حتی با وجود نزاع قانونی ریپل با SEC

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیگ بنگ XRP حتی با وجود نزاع قانونی ریپل با SEC

قیمت XRP دیروز، 20 مارس، 9.94٪ افزایش یافته است. این مقدار، بیشترین سود در میان دارایی های کریپتو طی روز 20 مارس است. صدای انفجار مهیب و بیگ بنگ XRP، مانند یک زنگ، در گوش بالادستی های SEC پیچیده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بیگ بنگ XRP حتی با وجود نزاع قانونی ریپل با SEC

XRP، رمزارز محبوب در میان معامله گران خرده فروشی و کریپتوکارنسی، در میان روند نزولی رایج در بازار رمزارز ها، با وجود نزاع قانونی با کمیسیون بورس و  اوراق بهادار ایالات متحده، در حال ثبت سودهای قوی است.

هفتمین رمزارز بزرگ دنیا از نظر ارزش بازار، در زمان نوشتن این خبر در کانال معاملاتی 0.52 دلار بود که حجم معاملات روزانه آن به حدود 7.5 میلیارد دلار رسید. XRP با 9.94 درصد افزایش در روز، بیشترین سود در میان همه رمز ارز ها را در روز 20 مارس، تقدیم سرمایه گذاران خود کرد.

این افزایش قیمت، ارزش بازار XRP را به 23.4 میلیارد دلار یا 1.28٪ از کل محدوده بازار ارزهای رمزپایه رساند. در بالاترین حد، سقف بازار XRP حدود 31.6 میلیارد دلار بود. امروز، XRP بین محدوده 0.46472 تا 0.51806 دلار در حال معامله شدن است.

طی یک سند دادپاهی که اخیراً توسط ریپل ثبت شده است، کلمه “انکار” حدود 440 بار آمده است. زیرا ریپل ادعای SEC مبنی بر اینکه fintech در هنگام عرضه اولیه XRP به سرمایه گذاران، اقدام به عرضه اولیه سکه کرده است را رد می کند.

“ریپل هرگونه عرضه اوراق بهادار را انكار می كند. مشاور حقوقی ریپل، توصیف نادرستی را که در مورد XRP دریافت کرده است، انکار می کند. و انکار می کند که درگیر یک “عرضه” تنها از XRP شده است.”

این دستاوردها مطمئناً باعث آرامش اعصاب بسیاری از سرمایه گذاران XRP می شود که به دلیل اختلافات قانونی بین ریپل و یک تنظیم کننده مالی قدرتمند آشفته شده اند.

XRP تحت مالکیت ریپل، اغلب به عنوان “شبکه حواله” و ارز مبادله ای مورد تأیید قرار می گیرد که سرورهای مستقل، آن را تأیید می کنند. رمزارز به عنوان XRP شناخته می شود و زمان انتقال بسیار سریع است.

ریپل (XRP) به عنوان یک بستر پرداخت و ارز دو نقش دارد. این پلتفرم، یک پلتفرم منبع باز است که برای امکان انجام معاملات سریع و ارزان ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *