بیت کوین 40000 دلار شد. هر روز به پیش بینی ها نزدیک تر می شویم

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین 40000 دلار شد. هر روز به پیش بینی ها نزدیک تر می شویم

بیت کوین 40000 دلاری، هم اینک حدود دو سوم محدوده بازار کریپتوکارنسی را تشکیل می دهد که اکنون بیش از 1 تریلیون دلار است. ارزش این رمزارز، در کمتر از یک ماه، دوبرابر شده است. هم اکنون هزاران آه حسرت در حال کشیده شدن هستند. توسط کسانی که ماه پیش، یا حتی هفته پیش، بیت کوین خود را فروختند یا اقدام به خرید نکردند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بیت کوین 40000 دلار شد

داده های به دست آمده از ردیاب CoinGecko نشان می دهد که ارزهای رمزپایه پس از پنج برابر صعود در ارزش بازار، در سال گذشته به نقطه عطف خود رسیده اند. استراتژیست ها تقاضای تریدر های سوداگر، خرده فروشان، ورود نقدینگی به پیروی از اکثریت، ورود سرمایه گذاران ثروتمند و حتی نهادی را از جمله دلایل این افزایش ذکر کرده اند.

براساس کامپوزیت قیمت های تهیه شده توسط بلومبرگ، بیت کوین در روز پنجشنبه با 11٪ افزایش به 40،065 دلار رسید. قیمت BTC در سال گذشته بیش از چهار برابر شده است. طبق داده های CoinGecko، این مقدار حدود دو سوم ارزش بازار ارزهای رمزپایه را تشکیل می دهد. پس از آن اتر را داریم که در حدود 13٪ از کل محدوده بازار را در اختیار دارد.

  • آنتونی ترنچف، بنیانگذار و شریک مدیر Nexo و وام دهنده کریپتو، گفت:

“بیت کوین همچنان از همه انتظارات و تردیدها سرپیچی می کند. این کار همه دارایی های دیگر را در دنباله خود عقب می اندازد. مانند کارهایی که در دهه گذشته انجام شده است.”

 

بیت کوین 40000 دلاری، ستاره ای در دل محدودیت ها

کوین بیس، بزرگترین صرافی کریپتو در ایالات متحده، گفت که برای دومین روز متوالی، مشکلات اتصال را هم در وب سایت و هم اپلیکیشن تلفن همراه تجربه می کند.

سکه های دیجیتال در جهانی با محرک های مالی در حال جهش هستند. حتی در حالی که برخی از مفسران از سقوط اجتناب ناپذیر می ترسند و برخی دیگر یکپارچگی اساسی بازارهای کریپتو را زیر سوال می برند. طرفداران بیت کوین معتقدند که این یک راه حل در برابر ضعف دلار و خطر تورم سریعتر، کمی شبیه طلا است. در حالی که منتقدان، مقایسه این دو دارایی را از نظر فکری، صحیح نمی دانند.

  • جفری مورفی، رئیس کمپانی استخراج کریپتو فیت فارمز، واقع در کانادا می گوید:

“هر چقدر بیشتر مردم تصور کنند دارایی هایشان، به ویژه دارایی های مایع مانند ارزهای فیات، در حال فرسایش هستند، بیشتر به دنبال گزینه های دیگر می گردند.”

حساب های فعال بیت کوین در حال نزدیک شدن به بالا ترین سطح خود در اواخر سال 2017 هستند. این ممکن است نشانه ای باشد که برخی دارندگان قصد فروش آن را دارند. 95% درصد کل بیت کوین های موجود، در کمتر از تنها 2% از کیف پول های موجود ذخیره شدن اند. بنابراین چند معامله بزرگ می توانند قیمت ها را تحت تأثیر قرار دهند. آخرین رونق بزرگ بیت کوین در اواخر سال 2017 آغاز شد.

برخی از معامله گران به پیش بینی قیمت 146.000 دلاری بیت کوین توسط جی پی مورگان اشاره می کنند، که احتمالاً باعث تقویت این رالی است. برخی دیگر گفتند که با به روزرسانی نظارتی ایالات متحده که باعث می شود دسته ای از سکه های ناپایدار کمتر توسط بانک ها برای پرداخت استفاده شوند، احساسات را تقویت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.