بیت کوین و اتریوم در حال اصلاح شارپی هستند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین و اتریوم در حال اصلاح شارپی هستند

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در روز چهارشنبه 27 ژانویه وارد اصلاحات عمیقی شد. بیت کوین و اتریوم با وارد کردن اصلاحات کلی نسبت به بازار، منفی شدند و محدوده کل بازار به زیر 900 میلیارد دلار کاهش یافت.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بیت کوین و اتریوم در حال اصلاح شارپی هستند

بر اساس نمودار 24 ساعته، بیت کوین دوباره سطح زیر 30،000 دلار را آزمایش کرد، هرچند دوباره بهبود یافت و هم اکنون در کانال 31000 دلار معامله می شود. با این حال، فشار مداوم نزولی بر قیمت BTC طی 15 روز گذشته سرمایه گذاران را در این مورد که آیا در روز های آینده اصلاح عمده ای را خواهیم داشت یا نه، سردرگم کرده است.

مورد مشابهی در مورد اتریوم نیز وجود داشته است. ETH با وجود رسیدن به بالاترین سطح خود یعنی 1450 دلار، نتوانسته است حرکت را ادامه دهد. در واقع، هرگونه اصلاح قیمت در BTC منجر به رزرو همزمان سود در ETH نیز شده است.

 

بنیان های روی زنجیره بیت کوین بهبود می یابد، افزایش نهنگ ها

بازیکنان بزرگ صنعت و نهنگ ها در طی دو هفته گذشته برای اصلاح قیمت ها به ساخت موقعیت های خود در بیت کوین ادامه داده اند. شرکتهای دارای لیست عمومی مانند میکرواستراتژی و ماراتون، در طی اصلاحات اخیر موقعیت های بزرگی برای خود را ایجاد کرده اند.

این دو شرکت مقدار خوبی را جمع آوری کرده اند که ظاهراً به سردخانه منتهی شده و منجر به کمبود عرضه BTC می شود. روز چهارشنبه، غول سرمایه گذاری کانادایی ناینپوینت پارتنرز، صندوق اطمینان بیت کوین خود را با وجود موانع قانونی گذشته، راه اندازی کردند.

داده های شانتیمنت نشان می دهد که از ژوئن سال 2020، یک مگا نهنگ دیگر با بیش از 100هزار بیت کوین داریم. از طرف دیگر، تعداد کیف پول های با بیش از 1000 بیت کوین همچنان در حال افزایش است.

“برای اولین بار از 24 ژوئن، بیت کوین یک آدرس نهنگ با بیش از 100هزار بیت کوین دارد که این پیشرفت 4 ساعت پیش در اطلاعات ساتنیمنت فید ظاهر شده است. همچنین اکنون 233 آدرس جدید با بیش از 1000 بیت کوین وجود دارد که یک رکورد تاریخی واضح است.”

 

چه باید کرد؟

این مبانی بهبود یافته و مشارکت نهادی، نشان می دهد که بازیکنان خرده فروشی می توانند از هم اکنون جمع آوری را با مقدار کمی شروع کنند. بله، پس از مگا رالی در اوایل ماه جاری، بی ثباتی قیمت احتمالاً ادامه خواهد داشت و ممکن است شاهد افت های بعدی نیز باشیم. بهتر است محتاطانه تر عمل کنیم تا اینکه به یکباره تمام نقدینگی خود را بیت کوین بخریم.

همچنین، اگر از آن دسته هستید که نگهداری 5 ساله را مد نظر دارند، هر افتی ه این روز ها انجام شود، فرصت خوبی برای خرید است. طی دهه گذشته، بیت کوین 200٪ بازدهی سود سالانه داده است و در این زمینه، هر کلاس دارایی دیگری را با اختلاف بسیار زیاد شکست می دهد.

با کمال تعجب، معلوم شد که قانونگذاران و نهادهای سنتی به آرامی در حال متمایل شدن به سمت BTC هستند. فرانسیس سوارز، شهردار میامی، مایل است شهر را به یک مرکز نوآوری کریپتو تبدیل کند. جالب اینجاست که وایت پیپر بیت کوین اکنون در وب سایت رسمی شهرداری میامی منتشر شده است. پاتریک مک هنری، نماینده منطقه 10 کارولینا از کنگره ایالات متحده از شهردار این شهر تمجید کرده است.

به نظر می رسد اوضاع در آسیا نیز همین است! بانک سنگاپور اخیراً اظهار داشته است که دارایی های رمزنگاری شده امکان جایگزینی بخشی از طلا را در آینده دارند.


در این مورد بخوانید

بانک سنگاپور: کریپتو می تواند به عنوان ذخیره ارزش جایگزین طلا شود


 

اتریوم با DeFi در حال تحول اساسی است

بله، اتریوم بی ثبات بوده و نتوانسته است اوج های جدید را حفظ کند! با این حال، اگر دقت کنیم می بینیم در حدود 1100 دلار پشتیبانی قدرتمندی را تشکیل داده است. حتی با قیمت 1100 دلار، ارزش ETH نسبت به سال گذشته 50 درصد است. درست مانند بیت کوین، بنیاد های اتریوم نیز در حال قوی شدن هستند.

عرضه ETH در صرافی ها به پایین ترین سطح.26 ماهه خود رسیده و این اتفاق منجر به فشار عرضه شده است. همچنین، علاقه جدی نهادی در مورد راه اندازی CME Ether Futures در ده روز آینده وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.