بیت کوین وارد کانال 11000 دلار شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین وارد کانال 11000 دلار شد

طی چند ساعت گذشته، قیمت بیت کوین (BTC) در یک چرخش سریع از 10.500 دلار در اوایل ماه اکتبر، از 11000 دلار فراتر رفت. تحلیلگران سه عامل عمده را به تغییر روند ناگهانی BTC نسبت داده اند.

اوج تقاضای نهادی، قدرت حمایت 10500 دلاری و به احتمال زیاد خودداری نهنگ ها از فروش، سه عامل اصلی این جهش هستند.

 

نهنگ ها از فروش خودداری می کنند

در اوایل این هفته، منابع خبری گزارش داد که فعالیت کلاستر نهنگ ها، به تقاضای آنها برای خرید زیاد بیت کوین و اتریوم اشاره دارد. در بازار ارزهای رمزنگاری شده، سرمایه گذارانی که مقادیر زیادی کریپتوکارنسی در اختیار دارند، نهنگ محسوب می شوند.

داده های Whalemap نشان می دهد که نهنگ ها احتمالاً از 10،370 دلار به بعد بیت کوین خریداری کرده اند و در 8 اکتبر، تحلیلگران گفتند که حمایت 10،570 دلاری حفظ شده است. این نشان می دهد که نهنگ ها مقدار قابل توجهی بیت کوین را در محدوده 10407 و 10570 دلار خریداری کرده اند.

از آنجا که نهنگ ها به طور معمول بخش عمده ای از تقاضای خرید و فشار فروش در بازار بیت کوین را تشکیل می دهند، انباشت نهنگ یک کاتالیزور قابل توجه است.

 

تقاضای نهادی به دلیل سرمایه گذاری های عمده در بیت کوین در حال افزایش است

فقط در دو ماه گذشته ، دو مجموعه چند میلیارد دلاری، خرید عمده بیت کوین را انجام داده اند.

ابتدا، MicroStrategy فاش کرد که در تاریخ 11 آگوست 250 میلیون دلار BTC خریداری کرده است. سپس با بیانیه دیگری اعلام کرد که 175 میلیون دلار دیگر به BTC های خود اضافه کرده است. به دنبال اعلام MicroStrategy، شرکت پرداخت 81 میلیارد دلاری Square گفت که 50 میلیون دلار BTC خریداری کرده است.

خبر فوری: اسکوار 50 میلیون دلار BTC خرید

به گفته پیتر برانت، تحلیلگر باسابقه بازار، نمودارهای روزانه و هفتگی بیت کوین پس از سرمایه گذاری Square به “سینگال بزرگ خرید” اشاره می کنند.

برانت تأکید کرد که سرمایه گذاری بزرگ یک ابر شرکت در بیت کوین، یک رویداد بسیار مهم برای BTC است. وی خاطرنشان کرد: “این یک پیشرفت بزرگ است که یک شرکت جهانی اکنون BTC$ را در ترازنامه خود قرار داده است. نمودارهای هفتگی و روزانه آماده اند تا سیگنال خرید بزرگی را چشمک بزنند.”

حجم روزانه مبادلات بیت کوین متناسب با مؤسساتی از جمله LMAX Digital و Bakkt، از ماه اوت به طور مداوم افزایش یافته است. علاوه بر عوامل بنیادی مطلوب مانند جمع شدن نهنگ ها و افزایش میزان هش ، رشد تقاضای نهادی برای BTC انرژی بیشتری را به جنبش مشاهده شده در قیمت بیت کوین اضافه می کند.

 

حمایت 10،500 دلاری بیت کوین همچنان ادامه دارد

منطقه 10،500 دلار در سه ماه گذشته سطح پشتیبانی حیاتی برای بیت کوین بوده است. این از لحاظ تاریخی دارای اهمیت قابل توجهی است و به عنوان یک سطح محوری برای چرخه های کوتاه مدت قیمت عمل کرده است.
از نظر فنی، نگه داشتن سطح پشتیبانی 10،500 دلار برای حفظ روند صعودیBTC بسیار مهم است. این سطح نشان دهنده اوج ژوئیه 2019 است و نشان می دهد که BTC از.اوج قبلی خود برای ادامه بهبودی در بالاترین سطح خود استفاده می کند.

کی یانگ جو ، مدیر عامل شرکت ارائه دهنده تحلیل های زنجیره.ای CryptoQuant، گفت که جریان خالص مارکت به پایین ترین سطح یک ساله کاهش یافته است.

به طور معمول، فروشندگان برای فروش ارز رمزپایه غالب، بیت کوین را در صرافی ها سپرده گذاری می کنند. از این رو، هنگامی که ذخیره کافی BTC در سیستم عامل های تجاری.وجود ندارد، این به معنای فشار فروش پایین تر است.

او گفت:

اخیراً BTC All Exchanges Netflow در کمترین حد سال قرار دارد. در بیشتر موارد، هنگام شروع گاو نر ، احتمالاً جریان خالص ارز منفی باشد. من می گویم گاو نر 2017 همان بود.” .پی نوشت: گاو نر به معنای بزرگ ترین روند صعودی قیمت در مارکت ها می باشد.

تلاقی کاهش فشار فروش، افزایش تقاضای نهادی و ساختار فنی مطلوب نشان می دهد که BTC ممکن است.در به دست آوردن منطقه حمایتی 11000 دلار، موفق باشد و 11000.دلار، از منطقه مقاومت به منطقه حمایت تبدیل شود.

 

به حرف من رسیدید؟

تقریبا سه هفته است که با تمام توان در حال فریاد زدن هستم که بیت کوین و اتریوم را دریابید. جک دورسی دیروز 50 میلیون دلار BTC خرید و امروز 3.7 میلیون دلار سود کرد. به عبارتی 700 دلار در هر بیت کوین که در 4709 بیت کوینی که خریده، به پول ایران (اگر قلب ضعیفی دارید که توانایی شوک زده شدن را ندارد ادامه جمله را نخوانید) 108,054,800,000 تومان در نصفه روز سود کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.