حمایت بیت کوین!! اما موسسات بر اساس فاندامنتال، صعودی هستند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
حمایت بیت کوین!! اما موسسات بر اساس فاندامنتال، صعودی هستند

بیت کوین اخیراً روندها را تغییر داده و این رکود، به بحثی داغ در میان بسیاری از سرمایه گذاران تبدیل شده است. سرمایه گذاران به دو دسته تقسیم شده اند. آنهایی که دچار بدبینی اند و کسانی که هنوز اعتقاد ندارند همه این ها، یک اپیزود است که توسط ایلان ماسک آغاز و پایان یافته. با وجود اینکه بیت کوین به حمایت رسیده است، موسسات صعودی هستند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


حمایت بیت کوین!! اما موسسات بر اساس فاندامنتال، صعودی هستند

پس از اینکه ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا 1.5 میلیارد دلار در خرید بیت کوین سرمایه گذاری کرده است، بازار قله ها را فتح کرد و هنگامی که او اعلام کرد تسلا بیت کوین را قبول نمی کند، زیرا این امر برای محیط زیست مضر است، همه چیز خراب شد.

اکنون کارشناسان و تحلیل گران در تلاش برای پیش بینی سناریوهای آینده در این جنگ عقیدتی قرار دارند.

بیت کوین در حال حمایت

دیروز، کارتر برکستون، ارشد تکنسین بازار در کرنراستون، توضیح داد که بیت کوین ممکن است روزهای تاریکی در پیش داشته باشد.

این تحلیلگر، که توسط CNBC به عنوان چارمکستر لقب گرفته، توضیح داد که بیت کوین می تواند همچنان سقوط کند؛ تا زمانی که حمایت خود را در حدود 40000 دلار پیدا کند. او استدلال می کند که دو منبع اصلی در آن منطقه همگرایی دارند: میانگین متحرک 150 روزه و اولین مقاومت پس از اوج ژانویه 2021.

وی توضیح داد که بیت کوین در حال حاضر در یک منطقه حمایت تاریخی قرار دارد. به عبارتی ، بیت کوین ممکن است در حال حاضر در یک منطقه حمایت قاطع قرار داشته باشد که در صورت ادامه روند نزولی 55٪، می تواند تا حدود 35K افزایش یابد. از زمان ATH فعلی، بیت کوین با از دست دادن تمام سودها از هفته دوم ژانویه 2021، حدود 37٪ ضرر داده است.

وی توضیح داد که حمایت می تواند نوسان داشته باشد، و علم دقیقی برای تعیین آن وود ندارد.

 

فاندامنتال تغییر نکرده است؛ گاونر ها هنوز بیدارند

برخی دیگر، چندان بدبین نیستند و در انتهای تونل چراغ روشنی می بینند. فاندامنتال بیت کوین تغییری نکرده است و آنها فکر می کنند.به محض از بین رفتن هیاهو و ترس، روند صعودی طبیعی بیت کوین ادامه خواهد یافت.

کارن فینرمن، مدیرعامل Metropolitan Capital، بخشی از این گروه است. او ساعاتی پیش، در یک میزگرد با CNBC، دلایل خوش بینی خود را توضیح داد.

فینرمن در مورد نظرسنجی انجام شده توسط بانک آمریکا صحبت کرد، که گزارش می دهد بیت کوین طولانی مدت، بشلوغ ترین بازار در جهان است. او معتقد است که بسیاری از معامله گران نوسان گیری می کنند، اما اکثر سرمایه گذاران پول خود را به دلیل اصول اولیه آن، در بیت کوین نگه می دارند.

قبلاً بارها شاهد کسر مالی های بزرگتر از این بوده ایم. سوال این است: آیا هنوز به نظریه پشت بیت کوین اعتقاد دارید؟ در واقع انجام می دهم، من طولانی مدت هستم، مدت زیادی است که شناخته شده ام … بنابراین حدس می زنم در تجارت، پر ازدحام ترین بازار جهان هستم.

در طول این پانل، کارشناسان استدلال کردند که حضور پررنگ سرمایه گذاران نهادی و محصولات سرمایه گذاری جهت دار.دنیای مالی سنتی، به بلوغ بازارها کمک کرده است. این موضوع ممکن است در آینده ای، نزدیک از دستکاری بازار توسط امثال ایلان ماسک جلو گیری کرده و به پویایی بازار رمزنگاری کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *