بیت کوین رایگان: السالوادور به شهروندان خود 30 دلار بیت کوین می دهد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین رایگان: السالوادور به شهروندان خود 30 دلار بیت کوین می دهد

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، به هر شهروندی که برای یک کیف پول دیجیتال ثبت نام کند، 30 دلار بیت کوین رایگان پیشنهاد داده است. این کشور اخیرا بیت کوین را به عنوان یک پول قانونی تصویب کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بیت کوین رایگان: السالوادور به شهروندان خود 30 دلار بیت کوین می دهد

رئیس جمهور السالوادور، نایب بوکله، میخ قانون جدید این کشور را که پیشنهاد فروش قانونی بیت کوین را ارائه می دهد، قوی تر کوبید. او برای هر شهروندی که برای یک کیف پول ارزهای دیجیتال ثبت نام کند، 30 دلار بیت کوین رایگان پیشنهاد داده است.

  • بوكله پنجشنبه شب در یك سخنرانی ملی گفت:

“دولت کیف پول بیت کوین خود را به نام Chivo ایجاد خواهد كرد كه در السالوادور عامیانه، “عالی” است. وجوه به حساب هر شهروندی که آن را دانلود کرده و با شماره تلفن و شماره شناسنامه خود به عنوان کاربر ثبت نام کند، واریز می شود.”

  • وی گفت:

“قانونی که بیت کوین را به عنوان پول رسمی کشور معرفی می کند از 7 سپتامبر به اجرا در می آید.”

بوكله 39 ساله، مجدداً استدلال كرد كه استفاده از ارز رمزنگاری شده به جذب سرمایه، افزایش مصرف و كاهش هزینه ارسال حواله برای میلیون ها سالوادورایی كه در خارج از كشور كار می كنند، كمك می كند.

  • او گفت:

“اما حساب های بانکی به دلار باقی می ماند و حقوق و حقوق بازنشستگی همچنان به دلار پرداخت می شود.”

“چرا این قانون ایجاد می شود؟ از آنجا که بیت کوین در سطح جهان 600 میلیارد دلار سرمایه بازار دارد و اگر این کار را انجام دهیم، سرمایه گذاران و جهانگردان صاحب بیت کوین به این کشور می آیند و به سود سالوادورها و اقتصاد می آیند.”

مشتریان می توانند با بیت کوین، از کیف پول خود به کسب و کارهایی که به دلار ثبت شده اند، پول بپردازند. به گفته بوکله، اگر صاحبان مشاغل بخواهند به دلار پول دریافت کنند، می توانند یک دکمه در برنامه Chivo را فشار دهند تا بیت کوین فوراً به دلار تبدیل شود. این کاملا اختیاری است. دلار همچنان قانونی خواهد بود.”

  • بوکله گفت:

“کیف پول چیوو در ماه سپتامبر برای دانلود در دسترس خواهد بود و با سایر کیف پول های بیت کوین سازگار خواهد بود.”

“دولت برای مشاغل در زمینه معاملات بیت کوین آموزش می دهد و به دنبال بهبود.نفوذ اینترنت و تلفن همراه برای تشویق استفاده از ارز رمزپایه است. مشاغلی که از نظر فنی قادر به دریافت پرداخت های الکترونیکی نیستند از این قانون مستثنی هستند.”

 

پتانسیل ریسک

همه مردم، علاقه و اشتیاق بوکله به این طرح را ندارند. فیچ ریتینگز، روز پنجشنبه در گزارشی گفت که قانون تعیین بیت کوین به عنوان پول قانونی، خطرات نظارتی را برای موسسات مالی و همچنین پتانسیل نقض استانداردهای بین المللی ضد پولشویی و تأمین مالی تروریسم افزایش می دهد.

  • تحلیلگران فیچ از جمله رولاندو مارتینز نوشتند:

“اجرای سریع این سیستم عامل جدید پرداخت، بر چارچوب مدیریت موسسات مالی برای.ریسک های عملیاتی، سایبری/باج افزار، ارز و نقدینگی تأثیر خواهد گذاشت.”

صندوق بین المللی پول نیز از این اقدام انتقاد کرده و بانک جهانی.نیز، درخواست دولت برای کمک به اجرای این طرح را رد کرده است.


مطالب مرتبط

السالوادور بیت کوین را به عنوان پول قانونی تصویب می کند

بانک جهانی در مورد بیت کوین به السالوادور کمک نمی کند

خودپرداز های بیت کوین در راه السالوادر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.