بیت کوین در پاکستان استخراج خواهد شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین در پاکستان استخراج خواهد شد

بیت کوین در پاکستان؛ یک استان محلی در حال آماده سازی طرح هایی برای ساخت دو مزرعه استخراج آزمایشی برق آبی است. این استان پاکستانی، قصد دارد دو مزرعه استخراج آزمایشی با نیروی برق آبی تأسیس کند. آنها امیدوارند که با اینکار، کریپتوکارنسی بیشتر در معرض تصویب قرار گیرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پاکستان دو مزرعه استخراج برق آبی بیت کوین ایجاد خواهد کرد

بیت کوین در پاکستان؛ یک استان محلی در حال آماده سازی طرح هایی برای ساخت دو مزرعه استخراج آزمایشی برق آبی است. این استان پاکستانی، قصد دارد دو مزرعه استخراج آزمایشی با نیروی برق آبی تأسیس کند. آنها امیدوارند که با اینکار، کریپتوکارنسی بیشتر در معرض تصویب قرار گیرد.

 

همگام با روندهای صعودی کریپتو در جهان

گزارش شده است که استان خیبر پختونخوا ( با نام قبلی ایالت مرزی شمال غربی) در پاکستان، در حال تهیه نقشه هایی برای ورود به جریان ارزهای رمزنگاری شده با ساخت دو مزرعه استخراج آزمایشی برق آبی است. بر اساس گزارش اخبار اخیر، مقامات منطقه متعهد شده اند از روند صعودی بازار جهانی ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنند.

این کشور جنوب آسیا اکنون کمیته ای فدرال ایجاد کرده است که برای ارائه سیاست جدید کریپتوکارنسی تعیین شده است. با این حال هنوز هزینه پروژه معدن آتی مشخص نشده است. هنوز هم انتظارات این است که سرمایه گذاران بالقوه و شرایط اقتصادی استان می توانند از این کار نهایی بهره مند شوند.

“مردم قبلاً برای سرمایه گذاری به ما نزدیک شده اند و ما می خواهیم آنها به خیبر پختونخوا بیایند، مقداری پول کسب کنند و استان نیز از این طریق درآمد کسب کند.”

 

سوالات در مورد ممنوعیت بیت کوین در پاکستان همچنان پا برجاست

پاکستان در مورد استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه برای محیط سرمایه گذاری خود روی یک چرخ و فلک بوده است. در طی چند سال گذشته، این کشور در مورد قانونی کردن یا ممنوع کردن منابع مالی جدید، معضلات زیادی را پشت سر گذاشته است.

در سال 2018، بانک دولتی پاکستان (SBP) ارزهای رمزپایه را یک مناقصه غیرقانونی اعلام کرد و از اجازه دادن به کسی برای برخورد با آنها در این کشور خودداری کرد.

در آن زمان SBP به همه بانک ها، موسسات مالی و پردازنده های پرداخت توصیه کرد که از استفاده از ارزهای رمزپایه یا ارائه چنین خدماتی به دارندگان حساب درگیر با دارایی های کریپتو خودداری کنند. همچنین همه موسسات مالی باید هرگونه معامله مربوط به کریپتو را مشکوک گزارش می کردند.

چند ماه پیش، دادگاه عالی پاکستان در استان سند از دولت فدرال، آژانس تحقیقات فدرال (FIA) و بانک دولتی پاکستان (SBP) خواسته بود تا به ممنوعیت معاملات ارزهای رمزپایه در این کشور پاسخ دهد.

در جلسه دادرسی در سپتامبر 2020، یک مقام دادگاه فدرال اظهار داشت.که تمایل کشور به عقب ماندن در فن آوری مدرن نسبت به بقیه جهان است.

وی همچنین ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در پاکستان را در مقایسه با کاربرد جهانی آنها.به عنوان وسیله پرداخت در سرمایه گذاری های خرده فروشی و موسسات زیر سال برد. یکی از وکلای SBP پاسخ داد که ممنوعیتی برای ارز های رمزنگاری وجود ندارد اما آنها رگولار نشده اند.

 

بخشی از گزارش رویترز در مورد این خبر

(گزارشی از عمر فاروق، به ویراستاری کیم کوگهیل)

هم استخراج و هم ترید ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر در یک منطقه خاکستری قانونی در پاکستان وجود دارد. مقامات فدرال باید راه مشخصی را برای قانونی کردن این بخش به طور رسمی برای سرمایه گذاران فراهم کنند.

در سال 2018، بانک دولتی پاکستان گفت که ارزهای رمزپایه قانونی نیستند و سازمان تنظیم مقررات به هیچ کسی اجازه معامله در این کشور را نداده است. پاکستان نیز در حال حاضر در لیست خاکستری گروه ویژه اقدام مالی جهانی قرار دارد و یکی از مناطقی که ناظر جهانی پولشویی از اسلام آباد، برای تنظیم بهتر ارزها استفاده کرده است ارزهای رمزپایه است.

هنوز هم استخراج و تجارت ارزهای رمزنگاری شده در پاکستان رونق دارد. به گفته شرکت تحلیل ترافیک SimilarWeb، اپلیکیشن هایی مانند بایننس و کوین بیس، از محبوب ترین دانلود ها در این کشور هستند.

  • بنگش گفت:

“این فقط دولت ما است که در حال حاضر مشارکت نمی کند. مردم در سراسر پاکستان در حال کار بر روی این موضوع هستند. یا استخراج یا تجارت با ارزهای رمزنگاری شده و از این طریق درآمد کسب می کنند.”

“ما امیدواریم که این امر را به سطح دولت برسانیم تا بتوان همه چیز را کنترل کرد و از تقلب آنلاین یا کلاهبرداری های دیگر جلوگیری کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.