بیت کوین در ناآرامی های انتخابات ایالات متحده به 16000 دلار می رسد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین در ناآرامی های انتخابات ایالات متحده به 16000 دلار می رسد

قیمت بیت کوین تا حدی افزایش یافت که از زمان حباب دو سال پیش ارز رمزنگاری شده، تا به امروز دیده نشده است. زیرا ارزش یک سکه دیجیتال در بهبوهه عدم اطمینان در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، به 16000 دلار رسید.

ارز رمزنگاری شده نسبت به ماه گذشته 45pc و از سه شنبه 40pc افزایش یافته است. این افزایش باعث می شود که تقریباً بالاترین رقم حدود 20،000 دلار باشد که آخرین بار در دسامبر 2017 مشاهده شد. زمانی که یک هیجان مناقصه از سوی دلالان، قیمت سکه های دیجیتال را افزایش داد.

ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به کاربران امکان ارسال و دریافت پول بصورت آنلاین را می دهند. آنها روی یک دفتر دیجیتال به نام بلاکچین کار می کنند و به سختی قابل ردیابی هستند.
به طور فزاینده ای، دلالان ادعا می کنند که بیت کوین می تواند به عنوان شکلی از “طلای دیجیتال”،.در هنگام وقایع جهانی که موجب عدم اطمینان اقتصادی می شوند، پناهگاهی امن باشد.

 

اعتماد به بیت کوین

Adam Vettesse، تحلیلگر eToro، گفت: “مجموعه رمزنگاری از اولین افزایش قیمت چشمگیر آن در سال 2017 به چنین سطوحی نرسیده است.”

الکسی کیرینکو، مدیر عامل وب سایت تجارت Exante، افزود: “طلا همیشه مترادف با امنیت بوده است.” اکنون، ما می دانیم که بیت کوین نیز به عنوان یک ابزار ارزشمند در هنگام پوشش دادن خطرات سیستماتیک ثابت شده است.”

این در حالی است که انتخابات ایالات متحده صبح جمعه اصطلاحا روی هوا مانده بود، جو بایدن و دونالد ترامپ در رقابت جورجیا، نوادا و پنسیلوانیا فقط چند صد رأی از یکدیگر فاصله داشتند. شمارش در برخی از ایالت ها می تواند به آخر هفته میلادی، موکول شود.

بیت کوین تنها سکه دیجیتالی نبود که سیر صعودی در پیش گرفته است. اتریوم از روز سه شنبه افزایش 14pc را تجربه می کند.

زمان آن رسیده است که شما هم حرفه ای شوید. از این لینک شروع کنید و ارزش دارایی های خود را تضمین کنید.


در این رابطه بخوانید: کریپتو طلا را در هم کوبید و ارزشمند ترین سرمایه سال 2020 شد


دارک وب

علیرغم تلاش برای بازسازی ارزهای رمزپایه، سکه های دیجیتال همچنان در دارک وب محبوب هستند. روز پنجشنبه، وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد که یک.میلیارد دلار بیت کوین از جاده ابریشم، بازار سیاه دارو در دارک وب، ضبط کرده است.

این یک میلیارد دلار سکه دیجیتال در تحقیقات دولت ایالات متحده توسط شخصی که فقط فرد X نامیده می شد، ضبط شد.

وکیل آمریکایی، دیوید اندرسون گفت: “پیگرد قانونی موفقیت آمیز بنیانگذار جاده ابریشم در سال 2015 یک سوال میلیارد دلاری را باز گذاشت. آن پول کجا رفت؟ شکایت امروز حداقل تا حدی به این سوال پاسخ می دهد. 1 میلیارد دلار از این عواید جنایی اکنون در اختیار ایالات متحده است.”

بطور کلی سهام فناوری با عملکرد بهتر از بقیه بازارهای ایالات متحده، این باور.را دارد که ریاست جمهوری بایدن و انشعاب در مجلس سنا باعث می شود تصویب مقررات ضد فناوری دشوارتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.