بیت کوین به اعتقاد عده ای، سال آینده به 500000 دلار خواهد رسید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین به اعتقاد عده ای، سال آینده به 500000 دلار خواهد رسید

طی چند هفته و در چند ماه گذشته بیت کوین متحمل یک حرکت قدرتمند شده است. این رمزارز تنها در 30 روز، 50٪ افزایش یافته است، و از ماه مارس 350٪ رشد کرده است.

به نظر می رسد که بیت کوین آماده است تا به سمت بالاتر حرکت کند. زیرا شرایط به نفع رشد قیمت ها می باشد. اما این ارز رمزنگاری شده تا کجا ادامه خواهد یافت؟ آیا می تواند حرکتی به مراتب بالاتر از بالاترین رقم قبلی خود یعنی 20،000 دلار را حفظ کند؟

 

بیت کوین می تواند به 500000 دلار برسد

 

به گفته تایلر وینکلوس و کامرون وینکلوس، دوقلوهایی که پشت صحنه Gemini قرار دارند، ممکن است بیت کوین به بالاترین حد خود برسد. در واقع، این دو آنقدر اعتماد به نفس دارند که اخیراً با بریس هال، ستاره TikTok به گفتگو پرداخته اند تا پایان نامه سرمایه گذاری خود را توضیح دهند. آنها معتقدند که قیمت هر عدد بیت کوین، در سالهای آینده می تواند بیش از 500000 دلار شود.

 

بردران وینکلوس توضیح می دهند:

این عمدتا به اعتقادات آنها در مورد دلار آمریکا، همراه با دوام طلا به عنوان ذخیره ارزش برمی گردد. آنها توضیح می دهند که اساساً با تمام اقدامات، BTC ذخیره ارزش بهتری نسبت به طلا است. آنها یک بار در این مورد نوشتند:

“تورم در راه است. پول ذخیره شده در بانک سرقت می شود. پول سرمایه گذاری شده در دارایی هایی مانند املاک و مستغلات یا بورس سهام همگام خواهد شد. پول ذخیره شده در طلا یا بیت کوین از آفت پیشی خواهد گرفت. و پول ذخیره شده در بیت کوین با سبقت گرفتن از طلا سریعترین عملکرد را خواهد داشت. با این وجود، ما معتقدیم که بیت کوین همچنان انسان را طلایی می کند و این داستان طی دهه آینده به طرز چشمگیری بازی خواهد شد. میزان پذیرش فناوری به صورت تصاعدی در حال رشد است. نرم افزار دنیا را می خورد و طلا در فهرست است.”

وقتی آنها به دیو پورتنوی در مورد سیارک های موجود در فضا که طلا را در خود جای داده اند، گفتند، افکار آنها درباره بحث بین طلا و بیت کوین خلاصه شد. این لحظه در دنیای آنلاین وایرال شد؛ چه در فضای کریپتو و چه در خارج از آن.

دوقلوهای وینکلوس فکر می کنند که بانک های مرکزی جهان به کاهش ارزش پول های خود ادامه می دهند.

 

برادران وینکلوس تنها نیستند

آنها تنها گروهی از سرمایه گذاران نیستند که فکر می کنند.بیت کوین قیمت شش رقمی و بالاتر را در چرخه بازار تجربه خواهد کرد.

رائول پال، مدیرعامل Real Vision و مدیر بازنشسته صندوق های تامینی گفت: BTC در این چرخه بازار می تواند به قیمت $1،000،000 برسد. او فکر می کند ارز رمزنگاری شده به دلیل افزایش نفوذ موسسات در این بازار، این کار را انجام خواهد داد.

پال در موارد مختلف توضیح داده است که فکر می کند هم بانک های مرکزی و هم شرکت های بزرگ برای جلوگیری از پرتفوی سهام خود در برابر تورم برای خرید BTC هجوم خواهند آورد.

مطالب مرتبط

تنها یقین قطعی در مورد بازار بیت کوین

بیتکوین بخرید؛ هشدار اسطوره های وال استریت: تورمی شدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.