رکورد شکنی بیت کوین : عبور از 20000 دلار برای اولین بار در تاریخ

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رکورد شکنی بیت کوین : عبور از 20000 دلار برای اولین بار در تاریخ

موفقیتی جدید برای بیت کوین!! کینگ آف کریپتو کارنسیز، روز چهارشنبه برای اولین بار در طول تاریخ، از مرز 20000 دلار عبور کرد تا رکورد شکنی بیت کوین، تنها در کمتر از دو هفته، باز هم تکرار شود.

این ارز دیجیتال با افسارگسیختگی، اکنون بیش از 180 درصد افزایش قیمت یافته است. بخشی از این افزایش قیمت، در نتیجه حمایت های نهادی و بخش دیگری نیز، در نتیجه عدم استفاده از پول نقد در دوران کرونا ویروس، حاصل شده است.

طرفداران بیت کوین، معتقدند که قیمت آن حتی بالاتر هم خواهد رفت. مایکل نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال و یکی از بی باک های قدیمی در بازار کریپتوکارنسی، می گوید که بیت کوین تا پایان سال آینده، طی یک رالی حماسی، به 55000 الی 60000 دلار خواهد رسید.

تایلر و کامرون وینکلووس، از اولین سرمایه گذاران بیت کوین و بنیانگذاران صرافی Gemini، فکر می کنند که این ارز ممکن است روزی به 500000 دلار برسد. زیرا افراد بیشتری برای حفاظت از سرمایه هایشان در مقابل تورم، به جای طلا، از آن استفاده می کنند. استفاده می کنند.


در این مورد بخوانید:

بیت کوین به اعتقاد عده ای، سال آینده به 500000 دلار خواهد رسید


اما برای اکثر سرمایه گذاران، برنامه ریزان مالی در مورد توصیه “تخصیص بخش زیادی از پرتفو به بیت کوین” مردد می باشند. در ادامه مقاله، به مهم ترین نقل و قول های مخالفین بیت کوین خواهیم پرداخت.

داگلاس بونه‌پارت، برنامه ریز مالی تصدیق شده، بنیانگذار و رئیس بونه‌فاید ویلت در نیویورک، گفت: “درک خطرات مرتبط با آن بسیار مهم است.” وی افزود که بیت کوین علی رغم آپشن های تشویقی، یک دارایی بسیار سوداگرانه است.

  • بونه‌پارت، که همچنین یکی از اعضای شورای مشاور CNBC است، گفت:

“نیازی نیست که خیلی به عقب برگردید تا ببینید [بیت کوین] چقدر بی ثبات بوده است.”

 

رکورد شکنی بیت کوین شما را درگیر ترند نکند!

بسیاری از مشاوران مالی که در مورد بیت کوین سوالاتی را از سرمایه گذاران دریافت می کنند، اطلاعات زیادی در مورد ارز رمزپایه ندارند و به تازگی در مورد آن فقط اخباری را شنیده اند. طبق گفته راجر ما، CFP و بنیانگذار موسسه برنامه ریزی مالی “لایف لی‌اوت” مستقر در نیویورک ، داشتن FOMO یا ترس از دست دادن، در ترند های بازارهای مالی، آسان است. بهتر است اهداف خود را قبل از سرمایه گذاری روی سرمایه های تازه مد شده، مانند بیت کوین، کالایی مانند طلا یا آخرین سهام داغ باشد، در ذهن داشته باشید.

راجر ما، گفت که این شامل درک ارزش خالص، هزینه های زندگی و امتیاز اعتبار شما است. وی توصیه می کند که سایر شرایط لازم برای سرمایه گذاری را ارزیابی کنید که در کجا هستید؟ آیا صندوق اضطراری دارید؟ آیا بدهی هایتان را پرداخت می کنید؟ برای بازنشستگی آماده می شوید؟ و اهداف مالی دیگر را نیز در مسیر خود لحاظ کرده اید؟


  • دیوید اورانسکی، بنیانگذار لمینار ویلت

“بیت کوین هیچ درآمدی تولید نمی کند، سود سهام نمی دهد، منفعت نمی دهد، بنابراین، در واقع از دید سنتی، سرمایه گذاری نیست.”


  • راجر ما:

“برای اینکه بتوانید به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود برسید و بتوانید زندگی ثروتمند خود را دنبال کنید، پورتفوی شما باید چه کارهایی انجام دهد؟ اگر برنامه شما متکی به بازپرداخت 50٪ تا 100٪ پورتفو در سال باشد، ممکن است منطقی باشد که برنامه خود را تغییر دهید تا کمی عملی تر شود.”

همچنین بخاطر داشته باشید که وقتی مطلبی در تیتر خبرها قرار می گیرد یا رکورد می زند، ممکن است در پایان دوره اجرایی باشد و نسبتاً گران باشد. یعنی زمان مناسبی برای خرید نیست.

  • انجالی جاریوالا، CFP و CPA و بنیانگذار فیت ادوایزرز در تورنس کالیفرنیا گفت:

“مشکل این است که هر کس می خواهد خرید کند، وقتی که همه چیز در بالاترین زمان قرار دارد این کار را می کند.”

“ما باید تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری را با چیزهایی هدایت کنیم که بتوانیم آنها را کنترل کنیم. چیز هایی بر خلاف عواطف و احساسات ما روی یک سرمایه گذاری خاص.”

 

اگر قصد سرمایه گذاری دارید، تحقیق کنید

قبل از قرار دادن پول در بیت کوین ، مهم است که تحقیق کنید و تا آنجا که می توانید در مورد این کلاس دارایی به ادراک برسید و تفهیم شوید.

  • دیوید اورانسکی:

“این سرمایه گذاری بسیار متفاوت با سهام است. [سهام] جایی [است] که شما در درآمد آینده شرکتی که کالا و خدمات تولید می کند، 5سرمایه گذاری می کنید.”

علاوه بر این، سرمایه گذاران باید در مورد چگونگی خرید واقعی بیت کوین و برداشت پول تحقیق کنند. زیرا این چیزی نیست که از طریق یک حساب کارگزاری سنتی دریافت کنند.

  • اورانسکی گفت:

“هنوز نوعی غرب وحشیِ وحشی وجود دارد و باید باعث ترس مردم شود که اطلاعات زیادی در مورد آن ندارند.”

 

از پول بازی استفاده کنید

هنگامی که تحقیق خود را انجام دادید و دانستید که می خواهید سرمایه گذاری کنید، مشاوران مالی می گویند که بیت کوین نباید قسمت اصلی سهام شما باشد. در عوض، باید مقداری کمتر از 5٪ در نظرتان باشد که بیشتر به عنوان پول بازی در نظر گرفته شود تا به سرمایه گذاری سرگرم کننده اختصاص یابد و به هدفی مانند بازنشستگی گره خورده باشد.

  • راجر ما گفت:

“این به شخص کمک می کند بدون بر هم زدن برنامه مالی و دستیابی به اهداف مالی خود، مشکل خود را برطرف کند.”

همچنین اروانسکی می گوید که اگر می خواهید کمی پول در اکانت خود داشته باشید و با آن بازی کنید، مطمئن شوید که اگر آن را از دست بدهید، مشکلی نخواهید داشت.

  • وی گفت:

“اگر می خواهید بلیط بخت آزمایی بخرید و این بلیطی است كه قصد خرید آن را دارید، خوب است.”

 

رکورد شکنی بیت کوین و سرمایه گذاری در ایران

خب!! ماه های نه چندان گذشته را به یاد می آورید؟ جایی که بورس تهران ترند شد و بعد خیلی سریع سقوط کرد و افراد بسیار زیادی، به خاک سیاه نشستند.

شخص بنده، همیشه در راهنمایی هایم به افراد، نکته ای را مانند آنچه اورانسکی می گوید، گوشزد می کنم. به احتمال زیاد، در پست های قبل، به متنی با رنگ قرمز برخورده اید که می گوید:

هیچ اطمینانی در بازار های مالی وجود ندارد. خانه و زندگی خود را بر اساس حدس و گمان نفروشید.


این متن قرمز، اولین بار در مطلب “5 دلیل بسیار مهم برای سرمایه گذاری روی بیت کوین در سال 2021” عنوان شد.


اما در همان سقوط بورس، افرادی با دانش و تجربه خود و با کمک انواع تحلیل ها، دقیقا می دانستند که چه سهمی، چه زمانی رشد و چه زمانی سقوط آزاد خواهد کرد. آنها، توانستند در دوران صعود موشک وار بورس، خود و 7 نسل آینده خود را تامین کنند.

در مطالب بالا، نقل و قول هایی منطقی از مشاوران بزرگی در زمینه سرمایه گذاری، برای شما بازتاب دادیم. اما قرار نیست شما را با خواندن آنها، از سرمایه گذاری روی یکی از آینده دار و آینده ساز ترین سرمایه های حال حاضر، منصرف کنیم.

 

پس چه باید کرد؟

اگر در دوره رشد بورس، افرادی که به دنبال سود بودند، با پرداخت حق مشورتی ناچیز، از علم و تجربه و کمک متخصصان استفاده می کردند، اکنون چه بسا در بهترین مکان های تفریحی دنیا، در حال گردش بودند.

بیت کوین حتی اگر سقوط کند (که بنابر معتبر ترین پیش بینی ها که می توانید آنها را در وبسایت بخوانید، سقوط نمی کند) اکنون روز های فوق العاده ای را پشت سر می گذارد. حال رویکرد شما در دوره رکورد شکنی بیت کوین آن هم به صورت پی در پی، چه خواهد بود؟

آیا نظاره گر متخصصینی خواهید بود که خود را چندین.سطح بالا می کشند و سود های فوق العاده کسب می کنند؟

یا بدتر از آن، سرمایه خود را وارد بازار کرده و آن را به باد خواهید داد؟؟

.

.

.

نگران نباشید، گزینه های دیگری هستند که آسیک بوتز آنها را در مقابل شما می گذارد. این گزینه ها در صفحه اصلی وبسایت هستند.

دوست ندارید با پرداخت هزینه نه چندان بالای ربات تریدر سیلیکون، ریسک ربات تریدر دستی را کنار بگذارید و.مانند حرفه ای ها و متخصصین، به کسب سود مشغول شوید؟

شاید هم نمی خواهید هیچ ریسکی کنید. اصلا مگر به دنبال سرمایه گذاری با ریسک صفر نیستید؟ چرا از پلن های بدون ریسک ما استفاده نمی کنید که در صورت ضرر، خسارت.وارد شده به شما را از صندوق جبران خسارت آسیک بوتز، جبران کنیم؟؟

آیا امکانات دیگری مانده است که برای دوستداران سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال، فراهم نکرده باشیم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.