بیت کوین برنده اصلی خواهد بود؛ ترامپ و بایدن را فراموش کنید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین برنده اصلی خواهد بود؛ ترامپ و بایدن را فراموش کنید

بری سیلبرت، مدیر عامل شرکت Grayscale، می گوید که بیت کوین برنده این انتخابات خواهد شد. زیرا چه بایدن و چه ترامپ انتخاب شوند، نتیجه “بررررر” (!!!!) و گران تر شدن چیزهایی خواهد بود که با دلار ارزیابی می شوند.

بیت-کوین-برنده-اتخابات-آمریکا

چه دموکراتیک به رهبری جو بایدن برنده باشند یا دونالد ترامپ دوباره انتخاب شود، بیت کوین (BTC) احتمالاً رونق خواهد گرفت. مدیران صنعت، از جمله بری سیلبرت، مدیر عامل شرکت DCG و Grayscale، می گویند که هر کدام از نامزد ها، پیروز شوند، به نفع بیت کوین خواهد بود.

سال پر برکت بیت کوین

Grayscale، یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ ارزهای رمزنگاری شده با 7/6 میلیارد دلار دارایی خالص تحت مدیریت، مطالعه ای را در 27 اکتبر منتشر کرد و نشان داد که بازار بالقوه بیت کوین در سال 2020 به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

در سال 2019، Grayscale اعلام کرد که 36٪ از سرمایه گذاران در ایالات متحده علاقه مند به سرمایه گذاری در بیتکوین هستند. امسال این عدد به 55٪ افزایش یافته است. در این مطالعه آمده است:

“تعداد علاقه در حال افزایش است. بیش از نیمی از سرمایه گذاران ایالات متحده علاقه مند به سرمایه گذاری در بیت کوین هستند. در سال 2020، بیش از نیمی از (55٪) از مصاحبه شوندگان، به سرمایه گذاری در بیت کوین ابراز علاقه کردند. این رقم نسبت به 36٪ درصدی که سال قبل به بیتکوین ابراز علاقه کرده بودند عدد قابل توجهی است.”

افزایش تقریباً 20 درصدی، نشان دهنده افزایش چشمگیر آگاهی جریان اصلی آن هم در یک دوره کوتاه است. این امر همچنین با تقاضای فزاینده بیت کوین از طرف موسسات، پس از افزایش چشمگیر 200 درصدی ارزش بیت کوین از ماه مارس همزمان شده است.

 

جریان اصلی، آگاه تر از قبل

عوامل اساسی قوی در پشت بیت کوین و رشد سریع تقاضا، می تواند ریسک به وجود آمده توسط انتخابات را در سه ماهه چهارم سال جبران کند.
به عنوان مثال، یک آمار به خصوص مثبت که افزایش آشکار تقاضا برای بیت کوین در سال 2020 را نشان می دهد، بیانگر این مطلب است که که اشخاص حقیقی بیشتری، در حال تبدیل شدن به مشتریان واقعی بیتکوین هستند.

طبق گفته Grayscale، از بین افرادی که قصد سرمایه گذاری در بیت کوین را داشتند 83٪ از آنها BTC خریداری کردند. محققان نوشتند:

“در میان کسانی که سرمایه گذاری در بیتکوین را گزارش کرده اند، 83٪ در سال گذشته سرمایه گذاری را انجام داده اند. که نشان می دهد ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای از عناصر جذاب پرتفوی سرمایه گذاری مدرن هستند.”

نرخ تبدیل بالای افراد علاقه مند به سرمایه گذار، آنجایی اهمیت.پیدا می کند که باعث گسترش سریع بازار بالقوه BTC می شود.

علاوه بر این، ما فقط به بازار بالقوه 32 میلیون نفری در ایالات متحده اشاره کردیم و سخنی از سرمایه گذاران اروپایی و آسیایی به میان نیاوردیم.

در همین حال، تعداد سرمایه گذاران آشنا با بیتکوین نیز به طور محسوسی افزایش یافته است. یک پژوهش، نشان داد که 62٪ از سرمایه گذاران در حال حاضر از BTC مطلع هستند. این عدد در سال 2019 فقط 53٪ بود.

 

بزرگترین جذابیت BTC برای سرمایه گذاران چیست؟

دلیل اصلی جذب بیتکوین همچنان پتانسیل رشد نمایی آن است. با این حال، از نظر سرمایه گذاران نهادی، یک سرمایه پر ریسک محسوب می شود.

بیتکوین به عنوان یک سرمایه پر ریسک، در برابر تورم می استد و رشد نمایی را نشان می دهد. این ایستادگی پتانسیل آن را به یک دارایی پرتفوی جذاب برای موسسات و سرمایه گذاران معتبر تبدیل می کند.

مطالب مرتبط

سرمایه گذاری Grayscale در 2020

پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.