بیت کوین افت کرد و تا زیر 50000 دلار پایین آمد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بیت کوین افت کرد و تا زیر 50000 دلار پایین آمد!!

بسیاری از سرمایه گذاران صاحب کریپتو، به دنبال فروش دارایی های خود هستند و بیت کوین، یکی از اولین سکه هایی هست که از کیف پول ها تخلیه می شود. به همین خاطر، بیت کوین افت کرد و تا زیر 50000 دلار پایین آمد!!


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بیت کوین افت کرد و تا زیر 50000 دلار پایین آمد!!

بسیاری از سرمایه گذاران صاحب کریپتو، به دنبال فروش دارایی های خود هستند و بیت کوین، یکی از اولین سکه هایی هست که از کیف پول ها تخلیه می شود. به همین خاطر، بیت کوین افت کرد و تا زیر 50000 دلار پایین آمد!! برنامه های مالیاتی، بازارها را به لرزه درآورده و باعث شده است که سرمایه گذاران، در سهام و سایر دارایی های خود، از ریسک گرهیز کرده و سود های خود را سیو کنند.

بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه، با نگرانی از پیشنهاد افزایش مالیات سود بلند مدت سرمایه از حدود 23 درصد به حدود 43 درصد توسط رئیس جمهور آمریکا، باید بدترین هفته در بیش از یک سال گذشته را طی کنند.

دولت بایدن در حال برنامه ریزی است که برای افرادی که بیش از 1 میلیون دلار درآمد دارند، تغییراتی را در پروتکل مالیاتی ایالات متحده پیشنهاد کند. بیت کوین، بزرگترین و محبوب ترین ارز رمزنگاری شده، با پنج درصد افت به 48,887 دلار و از اوایل ماه مارس به زیر مرز 50,000 دلار رسید. در همین حال، رقبای کوچکتر یعنی اتر و XRP، حدود هفت درصد سقوط داشته اند.

برنامه های مالیاتی، بازارها را متزلزل کرده و سرمایه گذاران را وادار به سیو سود سهام و سایر دارایی های ریسک پذیر کرده است؛ سرمایه هایی که به امید بهبود اقتصادی کامل جمع شده اند. گزارش شده است که عوارض سود سرمایه گذاری در راستای افزایش رکورد است.

نقشه بازار به خون کشیده شده کریپتوکارنسی، 3 اردیبهشت 1400، ساعت 22:20

بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو، به دنبال فروش هستند و بیت کوین یکی از اولین سرمایه هایی است که از کیف پول ها تخلیه می شود.

به گفته Investing.com، همزمان با بی ثباتی بازارهای جهان در ماه آوریل، بسیاری از سرمایه گذاران به سمت بیت کوین روی آوردند و ارزش پرچمدار ارز های رمزنگاری شده را به سطح بالایی رساندند. قیمت بیت کوین برای مدتی کوتاه از 64,800 دلار عبور کرد.

  • جفری هالی، تحلیلگر ارشد بازار آسیا و اقیانوسیه در OANDA گفت:

“بیت کوین، امروز پس از آنکه رئیس جمهور بایدن اعلام کرد که می خواهد مالیات بر سود سرمایه را افزایش دهد، به سمت جنوب حرکت کرد.”

  • وی افزود:

“من كاملاً معتقد هستم كه تنظیم توسعه یافته بازار (و/یا) مالیات، همچنان پاشنه آشیل بازارهای کریپتوکارنسی است.”

بیت کوین طی هفته آتی، در حال از دست دادن 15 درصد از قیمت خود است. اگر چه همچنان نسبت به ابتدای سال، 65 درصد رشد دارد.

اما بیت کوین در سالهای اخیر یکی از بهترین دارایی ها بوده است. هرکسی که یک سال پیش خرید کرده باشد، تقریباً 550٪ سود کسب کرده است. به گزارش بلومبرگ، این عدد برای سرمایه گذارانی که از آوریل 2019 (اردیبهشت 98) این سکه را دارند، 800% است.


مطالب مرتبط

افت قیمت بیت کوین، ارزش بازار میلیارد ها دلار پایین آمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.