بنیانگذار اتریوم، به دنبال بنیانگذار داج کوین صنعت ارز های دیجیتال را ترک کرد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بنیانگذار اتریوم، به دنبال بنیانگذار داج کوین صنعت ارز های دیجیتال را ترک کرد!!

آنتونی دی یوریو، هم بنیانگذار اتریوم، به بلومبرگ از برنامه های خود برای ترک صنعت کریپتوکارنسی گفت. این موضوع به دنبال اظهارات جکسون پالمر، بنیانگذار داج کوین اتفاق افتاده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بنیانگذار اتریوم، به دنبال بنیانگذار داج کوین صنعت ارز های دیجیتال را ترک کرد!!

آنتونی دی یوریو، بنیانگذار اتریوم، به بلومبرگ از برنامه های خود برای ترک صنعت کریپتو گفت. این موضوع پس از اظهارات جکسون پالمر، بنیانگذار داج کوین اتفاق افتاده است. پاملر توضیح می دهد که چرا این صنعت را پشت سر گذاشته است. وی با اظهارات خود، صنعت کریپتو را شدیدا تکان داده است.

پالمر گفت: این صنعت یک طرح “ثرتمند شدن سریع” است که توسط کارتل سرمایه گذاران ثروتمند کنترل می شود.

به دنبال آن، خبر بسیار بحث برانگیز خروج آنتونی دی یوریو از صنعت منتشر می شود. جکسون پالمر به دلایل اخلاقی از صنعت خارج شده بود. از طرف دیگر دی یوریو توضیح داد که به دلایل شخصی از بازار خارج می شود. بلومبرگ به نقل از بنیانگذار اتریوم گفت که او با دنیا کار خود را تمام کرده است. استناد به این امر تا حدی به دلایل ایمنی شخصی بود.

 

دلایل خروج از صنعت رمزنگاری

آنتونی دی یوریو یکی از هشت بنیانگذار اتریوم بود که برای تشکیل این شرکت گرد هم آمدند. او اعلام کرد که در حال بازنشستگی از شرکت بلاکچین خود یعنی دی سینترال است.

دی یوریو به بلومبرگ گفت که در فضای کریپتو احساس امنیت نمی کند. یکی از دلایلی که وی ترجیح داده بود فضا را ترک کند همین بود. وی گفت: “یک 20 درصد خوب”، نگرانی در مورد امنیت شخصی خودش است. (یعنی 20 درصد به این دلیل تصمیم به خروج گرفته است.)

دی یوریو یکی از اولین پذیرندگان بیت کوین بود. ورود به بازار رمزارز پیشگام در سال 2012 اتفاق افتاد. هم بنیانگذار اتریوم در این زمان در بیت کوین سرمایه گذاری کرده بود. او برای این کار، املاک اجاره ای خود را فروخت. همچنین، دی یوریو شروع به سرمایه گذاری در راه اندازی شرکت هایی در فضای کریپتو کرده بود.

دی یوریو این خبر را در سال 2018 منتشر کرد. زمانی که از کریپتوکارنسی برای خرید یکی از بزرگترین و گرانترین کانکس ها در کانادا استفاده کرده بود. با توجه به سهام وی در اتریوم، فوربس در سال 2018 تخمین زده بود که ثروت خالص این فرد، بالای 1 میلیارد دلار است.

بنیانگذار همچنین می خواهد زمان بیشتری برای تمرکز بر امور خیرخواهانه خود داشته باشد. دی یوریو در یک مصاحبه تلفنی با کوین دسک توضیح داد که می خواهد یک بنیاد خیرخواهانه را در سال آینده ایجاد کند.

 

اتریوم و سایر استارت آپ ها

دی یوریو گفته است که ارتباط خود را با تمام پروژه های کریپتو قطع خواهد کرد. این شامل تمام استارتاپهایی که وی در آنها سهیم است، از جمله شرکت خودش دی سنترال خواهد بود.

ظاهراً هم بنیانگذار اترویوم قبلاً با مشتری های احتمالی دی سنترال صحبت کرده است. دی یوریو ارزش این شرکت ها صدها میلیون دلار ارزیابی می کند. ظاهراً مدیر عامل شرکت در حال فروش فیات یا سهام شرکتهای دیگر است.

آنتونی دی یوریو گفت که نمی خواهد به عنوان یک شخص “کریپتو پذیر” شناخته شود. بنیانگذار اتریوم آرزو دارد که به عنوان “یک مشکل ساز” شناخته شود.

به گفته دی یوریو، بنیاد وی در سراسر صنایع کار خواهد کرد. او مشخص نکرد که کار روی موضوعات مختلف، شامل کدام صنایع یا موضوعات هستند. اما به گفته کوین دسک، فاش کرده است که در حال حاضر جلسات هفتگی را با تعدادی از رهبران سیاسی و صنعتی برگزار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.