بلاکچین در حال راه یافتن به بورس سهام شنژن چین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بلاکچین در حال راه یافتن به بورس سهام شنژن چین

بازار های چینی، به طور روز افزون در حال تبدیل شدن به طرفداران پر و پا قرص بلاکچین هستند.

بورس اوراق بهادار شنژن، یکی از بزرگترین بازار ها در منطقه آسیا و اقیانوسیه، اعلام کرد که آنها یک روش مبتنی بر بلاکچین را برای بیزینس با شرکت های بخش خصوصی، راه اندازی کرده اند.

این بستر جدید به عنوان بخشی از مرکز تجارت منطقه ای پکن ایجاد شده است.

این گزارش همچنین حاکی از آن است که.این پلتفرم با بازار چهارم هیئت مدیره پکن یا BFBM (بازار سهام منطقه ای شهر)به طور آزمایشی اجرا خواهد شد. هر دو گروه انتظار دارند با تلفیق فناوری بلاکچین ، هزینه عدم تقارن اطلاعاتی را کاهش دهند، مدیریت ارزش ویژه شرکت ها را استاندارد کنند و عملکرد تأمین سرمایه سهام بازار را بهتر انجام دهند.

جی ژیمیائو، بازرس مرکز اطلاعات کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین، فاش کرد.که هر دو سازمان، قصد دارند خدمات حضانت را ارائه دهند و در ادامه، نظرات خود را در مورد تصمیم برای اجرای روش بلاکچین، بیان کرد.

او گفت: ما انتظار داریم که اعتبار کسب کنیم، هزینه عدم تقارن اطلاعات را کاهش دهیم، سهامداری شرکت ها را استاندارد کنیم و عملکرد مالی بازار سهام را بهتر بکار گیریم تا پایه محکمی برای معاملات انتقال سهام شرکت های غیر بورسی ایجاد کنیم. همچنین، انتظار می رود سرمایه گذاری سهام و آینده را به سطح بالاتری از بازار سرمایه انتقال داده شود.

 

سازمان های دیگر هم از بلاکچین استفده خواهند کرد

در تاریخ 30 سپتامبر، بورس اوراق بهادار شانگهای نیز، قصد.خود را برای انجام آزمایشی برای یک پلتفرم تجاری با پشتیبانی بلاکچین به طور مشترک با کمیسیون تنظیم.مقررات اوراق بهادار چین اعلام کرد. این خبر اندکی پس از اعلام “پیشرفت چشمگیر” در رابطه با ایجاد یک شبکه تجارت بلاکچین منتشر شد.

صرافی شانگهای افزود که زیرساخت های کافی را برای دستیابی به عملکردهای زنجیره ای تحت نظارت ناظر مالی کشور ایجاد کرده است.

در ماه جولای، کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین نامه ای.صادر کرد که پنج بازار سهام منطقه ای را که دارای بلاکچین هستند تأیید می کند. آنها شامل مراکز سهام در پکن، شانگهای، جیانگ سو، ژجیانگ و شنژن بودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.