ان بی ای، هیئت مشاوره بلاکچین را به رهبری میلیاردرهای خود تشکیل می دهد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ان بی ای، هیئت مشاوره بلاکچین را به رهبری میلیاردرهای خود تشکیل می دهد

جدیدترین پدیده کریپتو که صنعت ورزش را به وجد می آورد، مجموعه های NFT هستند. این مجموعه های دیجیتال بسیار مورد توجه هستند. مجموعه های برتر ان بی ای تاپ شات پیشگام این بسته هستند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ان بی ای، هیئت مشاوره بلاکچین را به رهبری میلیاردرهای خود تشکیل می دهد

محبوبیت ان بی ای تاپ شات، باعث شده است که ان بی ای یک هیئت مشاوره بلاکچین را به عنوان راهی برای کشف روشهای مختلف وارد کردن بلاکچین به سازمان ایجاد کند.

ان بی ای تاپ شات مبتنی بر بلاکچین، لحظات ویدئویی را به عنوان نشانه های غیرقابل انعطاف پذیر منحصر به فردی می فروشد که می تواند در بازار برنامه معامله شود. NFT های ان بی ای مجوز دارند و توسط آزمایشگاه Dapper به فروش می رسند. این NFT ها طی چند ماه گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. ان بی ای تاپ شات، یک مجموعه دیجیتالی از موارد برجسته NBA است که می توان با خرید بسته ها (اشاره به کارت های تجارت سنتی) خریداری شده از طریق حراج و فقط چند بار تولید مجدد، آن را انجام داد.

بخشی از دلیل راه اندازی هیئت مشاوره بلاکچین توسط ان بی ای، پاسخی به موفقیت تاپ شات بود. اما اکنون هیئت مشاوره ان بی ای به دنبال گسترش توانایی های خود و بررسی راه های دیگر برای ایجاد ارزش در صنعت خود است. در حال حاضر هیئت مدیره از شش فرد مشهور تشکیل شده است. از جمله مارک کوبان (مالک میلیاردر تیم دالاس ماوریکس)، ویوک رانادیو (مالک تیم ساکرامنتو کینگز) و جو تسای (مالک تیم بروکلین نتس).

 

اطلاعات بیشتر…

سایت خبری ورزشی اسپورتیکو، گزارشی از موارد جدید اضافه شده به ان بی ای منتشر کرد. جایی که هدف هیئت مشاوره بلاک چین ادغام فناوری بلاکچین در سراسر لیگ است. در حالی که تاپ شات، قابل مشاهده ترین بخش NBA برای ورود به بلاکچین است، مارک کوبان اظهار داشت که “این ارتباط کمی با تاپ شات دارد. این در مورد برنامه های بلاکچین است که Flow تنها یک گزینه است”.

شرکت NFT Dapper Labs، تقریباً 100 میلیون دلار از فروش NFT کسب کرده است و قبل از ظهور ان بی ای تاپ شات، به عنوان خالق بازی محبوب NFT کریپتو کیتیز شناخته می شد. رشد نجومی این شرکت، نتیجه محبوبیت NFT ها و کاربرد آنها در بسیاری از صنایع است. تقاضای فزاینده برای کالاهای جمع آوری شده در صنعت ورزش باعث شده است که مجموعه تاپ شات، محبوب ترین توکن NFT از زمان راه اندازی آن در سال 2020 باشد. سرمایه گذاران کنونی شامل بازیکنان NBA آندره ایگوودالا، آرون گوردون و جاوال مکگی هستند.

پذیرش برنامه های کاربردی بلاکچین در ورزش و هنر به ویژه در سال 2021 با ارزهای رمزنگاری شده به صورت آزمایشی در چندین رویداد و سیستم عامل ورزشی مورد توجه قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.