نگاهی به بزرگترین بازیکنان بیت کوین در جهان

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نگاهی به بزرگترین بازیکنان بیت کوین در جهان

بیت کوین علی رغم منتقدان خود، در سال 2021 شاهد افزایش شهاب سنگی قیمت خود بوده است. زیرا شرکت ها از پذیرش ارزهای دیجیتال استقبال کرده اند. در این مقاله نگاهی به بزرگترین بازیکنان بیت کوین خواهیم داشت. روز چهارشنبه، رمز ارز پیشرو تا 50,000 دلار رالی شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


نگاهی به بزرگترین بازیکنان بیت کوین در جهان

وبسایت فاکس بیزینس، نام بزرگترین بازیکنان بیت کوین و صنعت ارزهای رمزپایه را آورده است.

 

اسکوئر

اسکوئر، روز سه شنبه اعلام کرد که 170 میلیون دلار دیگر در بیت کوین سرمایه گذاری خواهد کرد. زیرا این شرکت خدمات پرداخت، تعهدات خود را “دو برابر” می کند.

  • جک دورسی، مدیر اجرایی اسکوئر، در یک کنفرانس با تحلیلگران گفت:

“با مالکیت بیت کوین، انگیزه های ما با پوست بازی همخوانی دارد.”

این شرکت در محاسبات رویترز، در چهارمین فصل سال 2020، 3 هزار و 318 بیت کوین با قیمت بیش از 51 هزار و 200 دلار برای هر بیت کوین، خریداری کرده است.

اسکوئر، سالهاست که با این ارز درگیر است و برنامه Cash app آن (یک سرویس پرداخت از سال 2018)، به کاربران اجازه تجارت بیت کوین را می دهد. این برنامه در سال 2020 سه میلیون مشتری فعال بیت کوین داشت.  این شرکت گفت در ژانویه 2020، یک میلیون نفر برای اولین بار با استفاده از Cash app بیت کوین خریداری کرده اند.

 

توییتر

توییتر، غول رسانه های اجتماعی و دیگر شرکت متعلق به جک دورسی، اخیراً در نظر گرفته است که اگر کارمندان بخواهند، حقوقشان با ارزهای رمزپایه پرداخت شود.

  • ند سگال، مدیر مالی توییتر، به برنامه اسکواک باکس در سی ان بی سی گفت:

“ما بسیاری از تفکرات اولیه را انجام داده ایم تا در نظر بگیریم که چگونه می توانیم در صورت درخواست کارمندان، حقوق آنها را با ارز های رمزپایه پرداخت کنیم. اگر ما بخواهیم به یک فروشنده، بیت کوین پرداخت کنیم و اگر ما نیاز به داشتن بیت کوین داریم، چگونه ممکن است به آن دستمزد را پرداخت کنیم؟ در ترازنامه ما باید این اتفاق بیفتد.”

 

تسلا

جدید ترین عضو پیوسته به تیم بازیکنان بیت کوین، تسلا می باشد.

سازنده خودرو های الکتریکی تسلا، در اوایل ماه جاری در پرونده SEC اعلام کرد که 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است تا بازده نقدی خود را “متنوع و به حداکثر برساند”. همچنین، این شرکت گفت که انتظار دارد پذیرش بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت، برای اتومبیل های خود در “آینده نزدیک” آغاز کند.

  • ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت در توئیتی توضیح داد:

“وقتی ارز فیات منافع واقعی منفی داشته باشد، فقط یک احمق به جای دیگری نگاه نمی کند.”

“بیت کوین تقریباً به اندازه پول فیات است. کلمه کلیدی” تقریبا “است.”

ماسک اذعان کرد که وی “حامی بیت کوین” بود که در جریان مصاحبه ای با پخش مستقیم در یک برنامه معروف گفتگوی صوتی به نام کلاب هاوس در تاریخ 1 فوریه ، در مورد افکارش در مورد ارزهای رمزپایه سوال شد.

  • وی افزود:

“بسیاری از دوستان من سعی کرده اند که من را متقاعد کنند تا مدتها درگیر بیت کوین شوم.”

 

میکرو استراتژی

تصمیم ماسک برای افزودن بیت کوین به ترازنامه تسلا، به دنبال تبادل وی با مایکل سایلور، مدیرعامل میکرواستراتژی انجام شد. در ماه دسامبر شرکت نرم افزاری موبایل/شرکت هوش تجاری وی اعلام کرد که این ارز رمزپایه به ارزش بیش از 1.3 میلیارد دلار جمع کرده است.

هفته گذشته، میکرواستراتژی گفت که قصد دارد از درآمد فروش 600 میلیون دلار اوراق قرضه قابل تبدیل، برای افزایش دارایی بیت کوین خود استفاده کند. قرار است که اوراق در 15 فوریه 2027 سررسید شوند.

 

گلکسی هولدینگز

گلکسی هولدینگز متعلق به مایکل نووگراتز نیز به یکی از بازیگران اصلی بیت کوین تبدیل شده است. این شرکت مدیریت دارایی که روی ارزهای دیجیتال تمرکز دارد، طی گزارش درآمد سه ماهه سوم خود اعلام کرد که از 30 سپتامبر 176.4 میلیون دلار سهام بیت کوین در اختیار دارد. تقریباً 41.2 میلیون دلار در اختیار منافع غیر کنترل است.

صندوق بزرگ پرچین سابق، اخیراً به بلومبرگ گفت که پیش بینی می کند بیت کوین در پایان سال جاری بیش از دو برابر شود و به 100000 دلار برسد.

 

موگو

موگو، یک شرکت فین تک کانادایی نیز وارد عمل می شود. این شرکت در ماه دسامبر برنامه خود را برای سرمایه گذاری اولیه شرکت تا سقف 1.5 میلیون دلار در بیت کوین اعلام کرده بود و با کسب درآمد از 17 میلیون دلار از سهام سرمایه گذاری خود، در سال 2021 سرمایه گذاری های بیشتری را در نظر می گیرد.

خرید اولیه تقریباً 1.5٪ از کل دارایی موگو را در پایان سه ماهه سوم سال 2020 نشان می دهد. در همین حال، سایر شرکت ها، گرچه سرمایه گذاری مستقیمی در بیت کوین انجام نمی دهند، ارزهای رمزپایه را در خدمات خود قرار داده اند.

 

BNY ملون

BNY ملون، قدیمی ترین بانک در ایالات متحده، اخیراً اعلام کرد که اولین بانک جهانی است که بعداً در سال 2021 سرویس “دارایی های دیجیتال” ایجاد می کند

  • رومن رگلمن، مدیر عامل خدمات دارایی و رئیس دیجیتال در BNY ملون، در بیانیه ای گفت:

“BNY ملون، مفتخر است که اولین بانک جهانی است که برنامه های خود را برای ارائه خدمات یکپارچه برای دارایی های دیجیتال اعلام کرده است.”

“افزایش تقاضای مشتریان برای دارایی های دیجیتال، بلوغ راه حل های پیشرفته و بهبود وضوح نظارتی، فرصت فوق العاده ای را برای ما فراهم می کند تا ارائه خدمات فعلی خود را به این زمینه در حال ظهور گسترش دهیم. در انتظار ارزیابی و تأییدات بیشتر، ما انتظار داریم که این محصولات نوآورانه و صنعتی را ارائه دهیم.”

 

مسترکارد

این شرکت که به دلیل کارت های اعتباری خود شناخته می شود، اخیراً اعلام کرده.که قصد دارد از اواخر امسال، حمایت از ارزهای رمزپایه خاصی را آغاز کند.

این شرکت در یک پست وبلاگ گفت:

“ما هم اکنون برای آینده کریپتو و پرداخت ها آماده می شویم و اعلام می کنیم که امسال،.مسترکارد پشتیبانی از ارزهای رمزنگاری شده را مستقیماً در شبکه ما آغاز خواهد کرد.”

“این یک تغییر بزرگ است که به کار زیادی احتیاج دارد. ما بسیار متفکر خواهیم بود که براساس اصول خود، برای ارزهای دیجیتال که به حمایت از مصرف کننده و رعایت آن می پردازند، از چه دارایی هایی پشتیبانی می کنیم.”

 

بلاک راک

در ماه ژانویه، بلاک راک در یک پرونده SEC فاش کرد که می تواند بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری واجد شرایط به دو صندوق فرصت های استراتژیک درآمد بلاک راک و تخصیص جهانی سرماسه بلاک راک، اضافه کند.

بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان، گفت که این دو صندوق فوق الذکر فقط در معاملات آتی بیت کوین تسویه نقدی معامله می شوند که در بورس های کالای ثبت شده در کمیسیون معاملات آتی کالاها سرمایه گذاری می شوند.

 

سیلور گیت

یکی دیگر از معتبر ترین بازیکنان بیت کوین، سیلور گیت است.

در ماه دسامبر، بانک دیجیتال ارز محور سیلورگیت، در گزارش درآمد سه ماهه چهارم خود اعلام کرد.که سپرده ارز دیجیتال آن از 31 دسامبر سال 2020 به 5 میلیارد دلار افزایش یافته است. در حالی که از 30 سپتامبر تا آن زمان، 2.1 میلیارد دلار بوده است.

شبکه داخلی مبادلات سیلور گیت،  در سه ماهه چهارم سال 2020 تعداد 90،763 معامله را انجام داده است که 33٪ افزایش در مقایسه با 68،361 معامله در سه ماهه سوم سال 2020 و 530٪ افزایش در مقایسه با 14،400 معامله در سال سه ماهه چهارم سال 2019 می باشد.

این شرکت اخیراً پیشنهاد وام جدیدی را با نام SEN Leverage راه اندازی کرده است که به مشتریانش امکان می دهد، وام های دلار آمریکا را با وثیقه بیت کوین دریافت کنند. مدیر عامل شرکت سیلورگیت، آلن لین گفت که این شرکت پیش بینی می کند تقاضا برای این عرضه در سال آینده افزایش یابد.”

 

پی پال

در ماه اکتبر، پی پال اعلام کرد امسال خدماتی را ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد.ارزهای رمزپایه را مستقیماً از حساب های پی پال خود خریداری، فروش و نگهداری کنند.

  • مدیر عامل پی پال، دان شولمن در بیانیه ای مطبوعاتی گفت:

“دسترسی جهانی ما، تخصص پرداخت دیجیتال، شبکه دو طرفه، و کنترل های دقیق امنیتی و انطباق،.این فرصت و مسئولیت را برای کمک به درک، بازخرید و همکاری پذیری این ابزارهای جدید مبادله ای در اختیار ما قرار می دهند.”

علاوه بر بیت کوین، سرویس PayPal از کیف پول دیجیتال.PayPal از اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی می کند. این سرویس قبلاً در ایالات متحده  ارائه شده است و این شرکت قصد دارد در نیمه اول سال، این خدمات را به صورت بین المللی گسترش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.