مدیرعامل میکرو استراژی: برنامه ای برای فروش بیت کوین در کوتاه مدت نداریم

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مدیرعامل میکرو استراژی: برنامه ای برای فروش بیت کوین در کوتاه مدت نداریم

علی رغم نگرانی دنیای کریپتو مبنی بر اینکه ممکن است شرکت نرم افزاری میکرواستراتژی مستقر در آمریکا، بر خلاف امیدواری ها، دارنده قوی بیت کوین نباشد، مدیر عامل شرکت گفت که رسانه ها سخنان او را اشتباه بازتاب داده اند و او قصد ندارد در کوتاه مدت، بیت کوین های خود را بفروشد.

اطلاعات نادرست

سردرگمی در مورد آنچه که مدیرعامل و بنیانگذار میکرو استراتژی، مایکل سِیلور با دارایی های BTC شرکت خود آغاز کرده است، پس از مصاحبه ای که این کارآفرین حوزه نرم افزار با بلومبرگ انجام داد، به وجود آمده است. جایی که وی تأکید کرد که بیت کوین یک سرمایه گذاری شناور است.

سیلور: “ما می توانیم آن را در هر روز هفته و هر ساعت از روز به دلار تبدیل کنیم. اگر من نیاز به فروش 200 میلیون دلار بیت کوین داشته باشم، می توانم شنبه آن را انجام دهم.”

 

بیت کوین هایمان را نمی فروشیم

به دنبال مصاحبه با بلومبرگ، برخی از رسانه های کریپتو در مورد سیلور، اظهار داشتند که شرکت وی می تواند “روز شنبه 200 میلیون دلار بیت کوین را چنج کند”. به این معنی که او قرار نیست بیت کوین های خود را به مدت زیادی نگه دارد و آماده فروش است.

با این حال، سیلور شخصا این موضوع را پیگیری کرد و در توییتر گفت که این تیتر “بیان نادرست” از گفته های او است.

مدیر عامل توضیح داد: “من فقط نشان دادم که بیت کوین به عنوان یک دارایی خزانه داری ترجیح داده می شود. زیرا بسیار نقد است. من هرگز اعلام نکردم که برنامه ای برای فروش آن دارم.”

با این وجود، سیلور در مصاحبه بلومبرگ همچنین گفت که بیت کوین، بهترین دارایی برای سرمایه گذاری است. او آن را “تنها چیزی که می توانیم با بازده واقعی مثبت پیدا کنیم ” نامید.

 

بیت کوین، بهترین سرمایه

مدیر عامل میکرو استراژی در سال 1989، در سن  24 سالگی این سرکت را تاسیس کرد. او گفت: اکثر سهامداران بزرگ شرکت، از اقدام غیر سنتی برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بسیار حمایت کرده اند. آنها از این اقدام بسیار تعریف کرده اند.


این مطلب را از دست ندهید: DeFi در حال نبرد با CeFi


علاوه بر این، سیلور توضیح داد که اگرچه میکرو استراتژی، اولین شرکت بزرگ غیر کریپتو است که ذخایر خود را در بیت کوین سرمایه گذاری می کند، اما معتقد نیست که آخرین شرکت باشد. سیلور گفت: “ابتدا احتمالا شرکت های خصوصی این کار را انجام دهند”. سپس افزود که شرکتهای بعدی “شرکتهای دولتی در حد اندازه ما و سپس شرکتهای متوسط” این کار را خواهند کرد.

مدیرعامل گفت: “ما کاملاً مطمئن هستیم که نگهداری BTC به عنوان پول ذخیره، بسیار کم خطر تر از نگهداری طلاست.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.