گارلینگهاوس از تلاش ناموفق ریپل برای توافق قبل از دادگاه با SEC می گوید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
گارلینگهاوس از تلاش ناموفق ریپل برای توافق قبل از دادگاه با SEC می گوید

به گفته مدیر عامل برد گارلینگهاوس، ریپل سعی کرده قبل از طرح دعوی در مورد اوراق بهادار با SEC توافق کند، اما موفقیتی نداشته است. انتظار می رود پاسخ تیم حقوقی ریپل به این دادخواست، ظرف چند هفته به SEC ارسال شود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


برد گارلینگهاوس: تلاش ریپل برای توافق قبل از دادگاه با SEC ناموفق بوده است

پس از علنی شدن دادخواست میسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و بیانیه اصلی ریپل، در ابتدا اوضاع در هر دو طرف آرام بوده است. با این حال، مدیر عامل شرکت ریپل یعنی برد گارلینگهاوس و مشاور عمومی او استوارت آلدروتی، اکنون سکوت خود را شکسته و از طریق توییتر به چند سوال در مورد این پرونده پاسخ داده اند.

گارلینگهاوس نوشت که “ادعاهای اثبات نشده SEC را در توییتر مطرح نخواهد کرد.” زیرا “همانطور که می توان تصور کرد، ملاحظات جدیدی در مورد آنچه که پس از شروع روند دادرسی به صورت عمومی گفته می شود وجود دارد.” با این حال، او گفت که می خواهد “5 مسئله اصلی” را حل کند. از جمله اینکه چرا ریپل از قبل با SEC تسویه حساب نکرده است.

برد گارلینگهاوس

  • در یک توییت، گارلینگهاوس به تلاش ریپل برای حل و فصل این دادخواست اشاره کرد و اظهار داشت:

“نمی توان وارد جزئیات شد. اما بدانید که ما سعی خود را کردیم – و تلاش خواهیم کرد تا با دولت جدید نیز ادامه دهیم – برای حل این مسئله به روشی که جامعه XRP بتواند به نوآوری خود ادامه دهد، از مصرف کنندگان محافظت می شود و بازارهای منظم حفظ می شود.”

در مورد راه پیش رو، گارلینگهاوس فاش کرد که “در پشت صحنه اتفاقات زیادی رخ می دهد” و پاسخ به دادخواست “طی چند هفته آینده” ارسال خواهد شد.

  • آلدروتی اضافه کرد:

“قابل توجه افرادی که اخبار به روز در مورد دادخواست SEC می خواهند:جای تعجبی نیست، روند قانونی طول می کشد! ممکن است ساکت باشیم اما بیکار نیستیم. تیم حقوقی کامل ما، به زودی اعلام خواهد کرد و ما ظرف چند هفته پاسخ اولیه خود را به ادعاهای اثبات نشده SEC ارائه خواهیم داد.”

به همین ترتیب، گارلینگهاوس درمورد اینکه آیا سرمایه گذاران به دلیل اقدام SEC نسبت به ریپل بی اعتماد شده اند، اظهار نظر کرد. احتمالاً مدیرعامل ریپل به نگرانی برخی از اعضای جامعه که از یک دومینوی دادخواست تتراگون علیه ریپل برای بازخرید سهام می ترسند، رسیدگی می کرد. با این حال گارلینگهاوس در مقابل این حرف گفت، در پاسخی اطمینان بخش گفت: “بله، سهامداران واقعی داریم.”

 

آیا ریپل به صرافی ها پول داده است؟

برد گارلینگهاوس همچنین به این موضوع پرداخت که.آیا ریپل، به صرافی ها برای لیست کردن XRP پول پرداخت کرده است یا خیر. آیا صرافی ها مجددا خدمات XRP را به مشتریان ارائه خواهند داد؟

گارلینگهاوس سوال اول قبلی را نفی کرد و گفت که شرکت وی “هیچ کنترلی” بر جاهایی که XRP را لیست یا دِلیست می کنند ندارد. اما به طور غیرمستقیم به قسمت دوم سوال پاسخ داد و گفت كه “بیشتر” صرافی ها فقط معاملات را به حالت تعلیق درآورده اند. بر این اساس، می توان فرض کرد که تا زمانی که SEC تصمیم نهایی.را صادر نکند، هرگونه از سرگیری معاملات توسط صرافی های مورد نظر، رخ نخواهد داد.

بعلاوه، گارلینگهاوس اعلام کرد که ریپل به برخی از شرکا مانند مانیگرام، انگیزه هایی را به عنوان.پرداخت برای سازگاری نقدینگی، (On-Demand Liquidity (ODL و XRP ارائه می دهد.

  • مدیر عامل شرکت ریپل در توییتی نوشت:

ما برای برخی از مشتریان، به ویژه مشاغل اولیه، مشوق های استفاده از ODL فراهم کرده ایم. این یک شبکه پرداخت 101 (و کاملاً قانونی) است. هر شبکه پرداختی (پی پال، ویزا، مستر کارت و غیره).مشوق هایی دارد یا هنوز هم از آنها استفاده می کند.

ما محصولی را ساختیم که در نوع خود اولین است. ادغام اطلاعات جدید با هزینه هایی همراه است. ODL w / XRP مشکلات واقعی را از نظر هزینه، سرعت و تسویه حل می کند و این با مبلغ میلیارد دلاری اثبات شده است.


مطالب مرتبط

پرونده ریپل: آیا XRP از دادگاه جان سالم به در خواهد برد؟

قیمت XRP بازگشت؛ 30 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.