بدترین اتفاق در مورد بیت کوین احتمالا این مورد باشد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بدترین اتفاق در مورد بیت کوین احتمالا این مورد باشد

فراموش کردن کلمه عبور می تواند اتفاق خیلی بدی باشد. گاهی اوقات از حساب بانکی خود محروم می شویم. در بعضی مواقع از دسترسی به حساب های رسانه های اجتماعی بلاک می شویم. اما بدترین اتفاق در مورد بیت کوین چیست؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بدترین اتفاق در مورد بیت کوین

فراموش کردن کلمه عبور می تواند اتفاق خیلی بدی باشد. بعضی اوقات ما را از دسترسی به حسابهای بانکی خود محروم می کند. در برخی مواقع نیز مانع ورود ما به حساب کاربری شبکه های اجتماعیمان می شود. اما این اتفاق، هیچوقت استرسی که به استفان توماس، برنامه نویس سانفرانسیسکویی وارد کرده است، به ما تحمیل نخواهد کرد.

 

داستان از چه قرار است؟

اگر فکر می کنید گذرواژه های شما مهم هستند، بنابراین نمی توانید اهمیت به یاد داشتن رمز ورود، برای سرمایه گذاران بیت کوینی مانند توماس را که کل آینده آنها به یادآوری رمز ورودشان بستگی دارد، درک نخواهید کرد.
استفان توماس در یک معضل رمز عبور گیر کرده است که بین او و 220 میلیون دلار بیت کوین قرار دارد. او هم اکنون و به لطف تلاش های ناموفق برای وارد کردن رمز عبور، اکنون قادر به بازیابی آن نیست.
یک سرمایه گذار، حدود 7000 سکه به توماس داد و در آن، یک ویدئو در مورد توضیح ارز تهیه کرد. در حال حاضر هر یک از این سکه ها با بیش از 30000 دلار معامله می شود.
توماس شاهد افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده است و می خواست به کیف پول دیجیتال خود دسترسی پیدا کند. متأسفانه، او در پایان چیزی نداشت جز هشت حدس نادرست، و یک نتیجه گیری جدی مبنی بر اینکه رمز عبور خود را فراموش کرده است.

توماس بعد از 2 حدس نادرست دیگر، تمام ثروت را از دست خواهد داد. برای همیشه!

طبق گزارش نیویورک تایمز، از 18.5 میلیون بیت کوین موجود، 20 درصد آنها که در حال حاضر می تواند حدود 140 میلیارد دلار ارزش داشته باشد، در حال حاضر در کیف پول های گمشده یا گیر افتاده نگهداری می شود.

  • توماس به تایمز گفت:

” من فقط در رختخواب دراز می کشیدم و به آن فکر می کردم. سپس با چند استراتژی جدید به سراغ کامپیوتر می رفتم. استراتژی کار نمی کرد و من دوباره نا امید می شدم. نمی خواهم هر روز به من یادآوری شود که آنچه اکنون دارم، فقط کسری است از آنچه می توانستم داشته باشم و هم اکنون از دست رفته است.”

مرد دلخور، هارد دیسکش را به امید یافتن راه حلی جدید، کنار گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.