نهنگ های بایننس کوین در 6 ماه، 84.6 درصد رشد کرده اند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

تعداد نهنگ های بایننس کوین که 100000 یا بیشتر BNB دارند، از 26، به 48 نفر افزایش یافته است. این رشد 84.6 درصدی در فقط نصف سال اتفاق افتاده است. فعالیت در زنجیره هوشمند بایننس همچنان سر به فلک می کشد. بایننس کوین، به دلیل افزایش استفاده از زنجیره هوشمند بایننس به رشد خود ادامه خواهد داد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بایننس کوین، نسبت به 6 ماه گذشته 84.6% رشد کرده است

تعداد نهنگ های بایننس که 100000 یا بیشتر BNB دارند، در 6 ماه گذشته 84.6٪ افزایش داشته است. این خبر، طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط تیم سانتیمنت است که همچنین توضیح می دهد، تعداد سرمایه گذاران این گروه از 26 به 48 نفر در دوره زمانی اعلام شده افزایش یافته است. تجزیه و تحلیل آنها از بایننس کوین، از طریق بیانیه زیر و نمودار همراه با رشد نهنگ های BNB به اشتراک گذاشته شد.

#بایننس_کوین اکنون به رقم حیرت انگیز #رکورد_تاریخی با قیمت 175 پوند رسیده است و از #بیت_کوین جدا شده است (#رکورد_تاریخی دیگر امروز). 6 ماه قبل 26 آدرس BNB با بیش از 100k توکن وجود داشت. در حالی که چهار هفته پیش ، درست قبل از برداشت اولیه ،48 تا بودند.

 

افزایش سر سام آور فعالیت در زنجیره هوشمند بایننس

در تحلیل ها مشاهده شد که تعداد معاملات روزانه در زنجیره هوشمند بایننس، از اتریوم فراتر رفته است. بررسی دوباره معیارها نشان می دهد که زنجیره هوشمند بایننس در 24 ساعت گذشته 2.124 میلیون تراکنش را پردازش کرده است. این عدد در مورد اتریوم، 1.258 میلیون تراکنش است.

یک محاسبه سر انگشتی، نشان می دهد که تعداد معاملات روزانه در باننس اسمارت چین، تقریباً دو برابر اتریوم است است. مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، این نقطه عطف را از طریق توییت زیر به اشتراک گذاشت.

تعداد تراکنش هایی که روی #بایننس_کوین انجام می شود، تقریبا 2 برابر اتر است.

اگر کاربران بیشتری برای Dapp خود می خواهید، اکنون باید در #بایننس_کوین باشید.

 

بایننس کوین، با سقف قیمت جدید 199.67 دلار مواجه می شود

فعالیت بالای شبکه، همزمان با افزایش متناظر با توکن بومی یک شبکه بلاکچین همراه است. در مورد زنجیره هوشمند بایننس، BNB با رشد 57٪ نسبت به حداقل قیمت دیروز خود یعنی 127$، بالاترین قیمت جدید خود را با 199.67 دلار ثبت کرد.

سودهای عظیم نشان داده شده توسط بایننس کوین (BNB) نیز به دلیل افزایش فعالیت های تجاری در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ است. سیستم عامل دوم بایننس، اکنون از نظر حجم تجارت دومین صرافی غیر متمرکز بزرگ است که توسط ژائو،  از طریق توییتر هایلایت شده است.

حالا فقط مسئله زمان است. قدردانی از #پنکیک_سواپ

این احتمال وجود دارد که بایننس کوین، در طول سال به رشد خود ادامه دهد. زیرا DApp های بیشتری در زنجیره هوشمند بایننس ساخته می شوند که در مقایسه با اتریوم، هزینه های کمتری روی دست استارتاپ ها می گذارد.


بیشتر بخوانید

بایننس کوین رکورد خود را با شروع آلت سیزن شکست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.