بایننس کوین رکورد خود را با شروع آلت سیزن شکست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بایننس کوین رکورد خود را با شروع آلت سیزن شکست

بایننس کوین با نماد (BNB) به بالاترین سطح خود رسیده و رکورد قیمت خود را شکسته است. علت این امر، این است که فعالیت های صرافی بایننس و بسیاری از شرکت های تابعه، در حال افزایش است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بایننس کوین رکورد خود را با شروع آلت سیزن شکست

در حالی که هفته گذشته، بیت کوین به دنبال تایید مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس یعنی ایلان ماسک، شاهد افزایش قیمت چشمگیری بود، به نظر می رسد اینبار آلت کوین ها هستند که با افزایش قیمت خود، تیتر های خبری را در این هفته تصرف کرده اند.

در راستای چندین کلاس دارایی دیگر، بایننس کوین (BNB)، رمزارز تحت مالکیت صرافی بایننس، اخیراً رکورد بالاترین قیمت خود را، به عدد جدیدی ارتقا داده است.

 

رشد بایننس کوین

بر اساس داده های کوین مارکت کپ، BNB در روز دوشنبه موفق شد آستانه 49 دلار را بشکند و با جهش 10 درصدی ارزش خود، رشد کرد. این دارایی که نهمین دارایی بزرگ بازار است، سرانجام امروز صبح آستانه 50 دلار را شکست و اکنون به دنبال افزایش به قیمت های حتی بالاتر است.

هنگام نوشتن این مطلب، BNB از نظر عملکرد، دومین دارایی برتر بازار است. اولین دارایی نیز کاردانو می باشد که 18 درصد سبز است. طبق تجزیه و تحلیل قیمت ها، کاردانو در 19 ژانویه به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 47 دلار رسیده بود و از نظر سوددهی، چندین آلت کوین را پشت سر گذاشته بود.

با این حال، BNB سرانجام عقب کشید و دو روز بعد به 38 دلار سقوط کرد. این عقب نشینی حرکت مناسبی را برای رالی فراهم کرد و دارایی اکنون یکبار دیگر جهش کرده است. با این حرکت به جلو، اولین مقاومت در سطح روانی 50 دلار خواهد بود. سطح مقاومت بعدی بین 51.50 دلار تا 52.71 دلار قرار دارد. سطح بین 54.45 دلار و 55.63 دلار نیز مقاومت بعد از آن به شمار می رود.

در مقابل، اولین سطح پشتیبانی اکنون به 48 دلار تغییر کرده است. همچنین سطح راحتی خیال، احتمالا بین 47 دلار تا 46.16 دلار خواهد بود.

 

هفته خوب بایننس

برای جشن پیروزی، چانگ پنگ ژائو، مدیر اجرایی بایننس، در توییتر ادعا کرد که بایننس در چندین ماتریس سقف های قابل توجهی را در تمام دوران دیده است. برای اولین بار، به نظر می رسد زیرمجموعه صرافی یعنی اسمارت چِین، که امکان توسعه BNB و توسعه قراردادهای هوشمند را فراهم می کند، در نقطه عطف جدیدی قرار گرفته است.

به تازگی پنکیک سواپ (فارمینگ و بازار ساز اتوماتیک در بایننس چِین)، اعلام کرد که به 500 میلیون دلار از کل دارایی های قفل شده رسیده است. صرافی اصلی بایننس نیز اخیراً شاهد هجوم کاربران بوده است. به طوری که به دلیل افزایش بازدید، مسئولان مجبور به متوقف کردن برداشت ها شدند.

مانند بسیاری از صرافی های کریپتو، بایننس هفته گذشته تحت تأثیر سرمایه گذاران خرده فروشی قرار گرفت که با فعالیت های خود، باعث رشد 300 درصدی دوج کوین شدند. بایننس یو اس، شعبه این صرافی در آمریکا، اعلام کرد که برداشت دوج را برای اهداف نگهداری، به حالت تعلیق درآورده است و اضافه کرد که شعبه جهانی، مسئله بزرگتری را با برداشت از سراسر جهان تجربه کرده است.

هنوز هم، با تمام این نقاط عطف، جای تعجب نیست که BNB به بالاترین سطح جدید رسیده است و عملکرد بهتری نسبت به چندین رمزارز بزرگ دیگر دارد. در حال حاضر، زمان خوبی برای حضور در انجمن بایننس است.


بیشتر بخوانید

صرافی بایننس 166 میلیون دلار BNB را نابود کرد !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.