بانک BBVA خدمات ترید بیت کوین را در کشور سوئد ارائه می دهد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بانک BBVA خدمات ترید بیت کوین را در کشور سوئد ارائه می دهد

بانک BBVA شعبه اسپانیا، با هدف گسترش خود به سایر کشورها، خدمات معاملاتی و ترید بیت کوین را در سوئیس راه اندازی می کند. شرکت خدمات مالی BBVA شعبه اسپانیا، قرار است اولین سرویس کریپتوکارنسی خود را با پیشنهاد بیت کوین برای مشتریان خصوصی در سوئیس، در روز دوشنبه ارائه دهد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بانک BBVA خدمات ترید بیت کوین را در کشور سوئد ارائه می دهد

شرکت خدمات مالی BBVA شعبه اسپانیا، قرار است اولین سرویس کریپتوکارنسی خود را با پیشنهاد بیت کوین برای مشتریان خصوصی در سوئیس، در روز دوشنبه ارائه دهد. این سرویس فقط در سوئیس در دسترس است و شامل ترید و نگهداری بیت کوین بوده و هدف آن، توسعه به سایر ارزهای رمزپایه است.

BBVA مشاوره ای در مورد سرمایه گذاری در کریپتو ارائه نمی دهد. این ارائه به دنبال شش ماه آزمایش و تحقیق داده شده است.

  • آلفونسو گومز در بیانیه ای گفت:

“یک مرحله تدریجی که طی آن شرکت متوجه شد علی رغم نوسانات و ریسک بالا، در بین سرمایه گذاران تمایل قابل توجهی به دارایی های دیجیتال به عنوان راهی برای متنوع کردن اوراق بهادار وجود دارد.”

 

مقررات روشن

علاقه نهادی به بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش است. کریپتوکارنسی توسط برخی از سرمایه گذاران به عنوان یک مانع در برابر تورم تلقی می شود. زیرا دولت ها در سراسر جهان در حال آزاد کردن بودجه محرک هستند.

بانک BBVA گفت که سیستم مدیریت بیت کوین آن، در برنامه خود ادغام شده است و به شما امکان می دهد دارایی های سنتی و دیجیتال را در همان پرتفوی سرمایه گذاری مدیریت کنید. این شرکت گفت که از منابع مختلفی برای تبدیل ارزهای رمزپایه استفاده می کند. اطمینان حاصل خواهد شد که آنها می توانند به صورت شبانه روزی با یورو یا ارزهای دیگر مبادله شوند.

  • گومز گفت:

“در ماه های آینده، ما به افزایش و گسترش عرضه دارایی های دیجیتال ادامه خواهیم داد.”

BBVA گفت كه فعلاً عرضه را فقط به سوئیس محدود می كند. زیرا این كشور دارایی های دیجیتال را به طور گسترده پذیرفته و چارچوب نظارتی مشخصی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.