مسئولین بانک مرکزی ایرلند: رمزارز ها دغدغه بزرگی هستند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مسئولین بانک مرکزی ایرلند: رمزارز ها دغدغه بزرگی هستند

یکی از مقامات ارشد بانک مرکزی ایرلند می گوید که افزایش محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده “نگران کننده” است. یک مقام دیگر بانک مرکزی نیز در برابر ارزهای رمزپایه موضع گیری کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مسئولین بانک مرکزی ایرلند: رمزارز ها دغدغه بزرگی هستند

مدیر کل رفتار مالی بانک مرکزی ایرلند، دیدگاه های منفی ای را درباره ارزهای رمزپایه منتشر کرده است. درویل رولند در گفتگو با بلومبرگ گفت که افزایش علاقه به دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم “بسیار نگران کننده است”.

  • وی افزود:

“دارایی های رمزنگاری کاملاً یک سرمایه گذاری غیر قانونی و غیر مجاز هستند.”

رولند اقدامات نظارتی بانک مرکزی ایرلند را رهبری می کند و اخیراً به عنوان رئیس کمیته دائمی مدیریت سرمایه گذاری سازمان اوراق بهادار و بازارهای اروپا (ESMA) منصوب شده است.

مسئول بانک مرکزی ایرلند، تنها بانکداری نیست که نسبت به ارزهای رمزنگاری شده بیزاری می ورزد. هفته گذشته، اندرو بیلی، رئیس بانک انگلیس، این شکل دارایی را “خطرناک” توصیف کرد و اظهار داشت که ارزهای رمزپایه “هیچ ارزش ذاتی” ندارند. رئیس بانک ژاپن، هاروهیکو کورودا، هفته گذشته نیز در برابر بیت کوین سم پاشی کرد و در مورد نوسانات “فوق العاده زیاد” آن اظهار نظر کرد.

  • وی گفت:

“این به سختی به عنوان وسیله تسویه حساب استفاده می شود.”

کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا گفت که بیت کوین “بسیار حدس و گمان” است و اشاره کرد که از آن برای پولشویی در کنفرانسی در اوایل سال جاری استفاده شده است.

هشدارهای بانکداران مرکزی در حالی است که محبوبیت ارزهای رمزپایه افزایش یافته است. سقف بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان، در اوایل ماه جاری به 2.5 تریلیون دلار رسید؛ در حالی که در ابتدای سال 779.5 میلیارد دلار بود. کاهش قیمت ها ارزش کل فضا را به 1.6 تریلیون دلار امروز نزدیک کرده است. بیت کوین حدود 41٪ از بازار را تشکیل می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.