بانک جهانی در مورد بیت کوین به السالوادور کمک نمی کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بانک جهانی در مورد بیت کوین به السالوادور کمک نمی کند

بانک جهانی به دلیل نگرانی های زیست محیطی و شفافیت اطلاعات، درخواست السالوادور برای کمک فنی در پذیرش بیت کوین را رد کرده است. رئیس جمهور این کشور، نایب بوکله از بانک جهانی برای اجرای معاملات بیت کوین کمک خواسته بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بانک جهانی در مورد بیت کوین به السالوادور کمک نمی کند

این بانک به دلیل نگرانی های زیست محیطی و شفافیت اطلاعات، درخواست السالوادور برای کمک فنی در پذیرش بیت کوین را رد کرده است. رئیس جمهور این کشور، نایب بوکله از بانک جهانی برای اجرای معاملات بیت کوین کمک خواسته بود. السالوادور اولین کشور در جهان است که طرح قانونی شدن بیت کوین را پیشنهاد داده است.

 

بانک جهانی از بیت کوین حمایت نمی کند

السالوادور در این ماه به مرکز توجه سازمانهای بین المللی پولی تبدیل شده است. این کشور واقع آمریکای مرکزی، در تاریخ 9 ژوئن به اولین کشور جهان تبدیل شد که بیت کوین را به یک ارز قانونی تبدیل کرد. وقتی این لایحه تصویب شد، السالوادور توضیح داد که بیت کوین یک ارز موازی با دلار خواهد بود. این به معنای کنارگذاشتن دلار آمریکاست که از سال 2001، فیات رسمی این کشور است.

رئیس جمهور نایب بوکله این طرح را با کمک شرکت پرداخت Bitcoin Strike رهبری کرد و از آن زمان، اهداف خود را برای استفاده از آتشفشان های کشور برای استخراج بیت کوین با استفاده از انرژی های تجدید پذیر بیان کرد.

از زمان تصویب بیت کوین به عنوان یک واحد پول قانونی، این کشور با بازپرداخت صندوق بین المللی پول (IMF) و اخیراً بانک جهانی روبرو شده است. بانک جهانی (وام دهنده بین المللی و آخرین گزینه برای دولت های ضعیف) کمک به اجرای طرح بیت کوین در السالوادور را رد کرده است.

  • سخنگوی این بانک به رویترز گفت:

“در حالی که دولت برای کمک در مورد بیت کوین به ما مراجعه کرده است، اما این چیزی نیست که بانک جهانی با توجه به تقیصه های محیطی و شفافیت اطلاعات بتواند از آن پشتیبانی کند.”

به عنوان یک کشور در حال توسعه، السالوادور اغلب برای حمایت اقتصادی به کمک ملت ها و سازمان های ثروتمندتر اعتماد می کند. این کشور در حال حاضر در حال گفتگو با صندوق بین المللی پول برای دریافت یک میلیارد دلار کمک اقتصادی تا سال 2023 است. به گفته بوکله، که هفته گذشته با صندوق بین المللی پول ملاقات کرد، مذاکرات موفقیت آمیز بوده است.

با این وجود، مدیر ارتباطات صندوق بین المللی پول، گری رایس، تنها یک روز پس از تصویب این لایحه،.در یک کنفرانس مطبوعاتی برخی از موارد مربوط به بیت کوین را به اشتراک گذاشت.

  • وی گفت:

“بیت کوین به عنوان مبلغ قانونی تعدادی از مسائل اقتصاد کلان، مالی و حقوقی را ایجاد می کند که نیاز به تجزیه و تحلیل بسیار دقیق دارد.”

بوكله اعلام كرده است كه قصد دارد ظرف سه ماه، بزرگترین.مناقصه ارز های رمزنگاری شده را در سراسر كشور انجام دهد. با این حال، با توجه به عدم پذیرش کمک از سوی بانک جهانی، سوال.این است که آیا این برنامه جسورانه به زودی به نتیجه می رسد یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.