بانک انگلیس ارزیابی پتانسیل دارایی های دیجیتالی را آغاز می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بانک انگلیس ارزیابی پتانسیل دارایی های دیجیتالی را آغاز می کند

انگلستان از طریق بانک انگلیس، قصد دارد مجموعه ای از اصلاحات خدمات مالی را برای تبدیل شدن به رهبر فین تک انجام دهد. خزانه داری در حال رایزنی درباره اصلاحات برای اطمینان از تصویب امن کریپتو است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بانک انگلیس ارزیابی پتانسیل دارایی های دیجیتالی را آغاز می کند

بانک انگلیس ارزیابی پتانسیل ارز دیجیتال منتشر شده توسط بانک مرکزی (CBDC) را آغاز کرده است. گزارشی از این خبر در تاریخ 1 ژوئیه با استناد به ریشی سوناک، وزیر دارایی انگلیس، که در سخنرانی خود در کاخ عمارت 2021 نظرات خود را در مورد ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت، می باشد. از نظر سوناک، این کشور در امور مالی پیشگام بوده است و به نظر می رسد که می تواند فناوری مالی این قرن را رهبری کند.

سوناک در سخنرانی خود اشاره کرد که انگلستان پیشگام اسکناس های کاغذی در قرن هفدهم است، اولین بورس اوراق بهادار تنظیم شده را در قرن نوزدهم معرفی کرده و اولین دستگاه خودپرداز را در قرن بیستم راه اندازی کرده است. این امر انگلستان را در راس نوآوری های مالی قرار می دهد. این کشور قصد دارد این سنت را حفظ کند. از نظر سوناک، خزانه داری به دنبال ارتقا فن آوری های پیشرفته برای تبدیل شدن به رهبر فین تک است.

به گفته وی، خزانه داری در حال برنامه ریزی برای اجرای توصیه های فین تکی است که توسط کارآفرین انگلیسی، رون کلیفا ارائه شده است. این موارد شامل اصلاح قوانین لیست انگلستان برای تبدیل شدن کشور به مقصدی جذاب برای پیشنهادات اولیه عمومی، بهبود ویزاهای فناوری برای جذب استعدادهای جهانی، گسترش نیروی کار فین تک این کشور و ایجاد یک جعبه مقیاس نظارتی فین تک برای پشتیبانی از استارت آپ های مرتبط است.

علاوه بر این، كلیفا پیشنهاد كرد كه انگلستان برای تقویت هماهنگی ملی در فضای فین تک، به منظور تبدیل شدن به یك مركز مالی، نوآوری و فناوری تلاش كند؛ بنابراین رشد بیشتر را تشویق می كند.

 

اصلاح فضای خدمات مالی انگلیس

به گفته سوناک، وزارت دارایی در حال بررسی پرونده ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) از طریق بانک انگلیس است. در مورد ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای ثابت، سوناک گفت که خزانه داری در حال رایزنی درباره اصلاحاتی است که تصویب ایمن آنها را تضمین می کند.

وی افزود که آنها بحث های کلیدی در فین تک مانند پتانسیل.فن آوری دفتر توزیع شده (DLT) را در بازارهای سرمایه از نزدیک مشاهده می کنند. در حالی که سوناک اذعان کرد فناوری جدید قدرتمند است، وی گفت.که برای کنترل تأثیر آن بر اقتصاد و جامعه انگلستان بسیار حیاتی است. با این کار، سوناک معتقد است که آینده مالی این کشور بلند پروازانه و با اعتماد به نفس خواهد بود.

  • سوناک، در توضیح استراتژی انگلیس در رقابت برای پیشگامی در نوآوری مالی در قرن 21 گفت:

“طی چند سال آینده، ما یک مجموعه گسترده از اصلاحات خدمات مالی را اجرا خواهیم کرد. تیز کردن مزیت رقابتی ما در خدمات مالی، ادامه ارائه.خدمات برای جوامع ما و تلاش بین المللی برای تعیین استانداردهای جهانی بالاتر.”

سوناک با افتخار از راه اندازی آینده اوراق قرضه پس انداز سبز NS&I در این کشور، گفت که این موقعیت انگلیس را به عنوان بهترین مکان در جهان برای امور مالی سبز تأیید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.