بانک انگلیس، صرافی های بایننس و کراکن را ممنوع کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بانک انگلیس، صرافی های بایننس و کراکن را ممنوع کرد

بانک انگلیس (TSB) مشتریان خود را از خرید کریپتو از بایننس و کراکن منع کرده است. این بانک ادعا می کند که صرافی ها، دارای استانداردهای امنیتی پایینی هستند. همچنین، TSB ادعا می کند که برای حل این مشکل، تلاش ناموفقی برای تماس با هر دو صرافی انجام داده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بانک انگلیس، صرافی های بایننس و کراکن را ممنوع کرد

بانک TSB مستقر در انگلستان، در حال انجام اقداماتی برای محافظت از مشتریان خود در برابر خطر “بسیار زیاد” مرتبط با تجارت کریپتوکارنسی است. به طور خاص، این بانک مشتریان خود را در خرید کرپتو با استفاده از وجوهی كه این بانك مدیریت می كند، محدود کرده است.

ساندی تایمز گزارش داد که TSB در حال منع خرید کردن مشتریان خود از صرافی های بایننس و کراکن است. TSB یک بانک خرده فروشی و تجاری و زیرمجموعه گروه Sabadell است. همچنین، این بانک دارای 5 میلیون مشتری قوی است. به همین ترتیب، اگر این ممنوعیت به تصویب برسد، ضربه مهمی به دو صرافی خواهد بود.

بانک انگلیس استاندارد های پایین امنیتی را در بایننس و کراکن، به عنوان دلیل این ممنوعیت ذکر کرد. TSB معتقد است که استانداردهای پایین به کلاهبرداران کمک می کند تا کیف پول الکترونیکی را در صرافی ها نصب کنند.

به عنوان مثال، طی بیش از یک ماه، بانک گزارش داد که 849 مورد ادعای کلاهبرداری از مشتریان دریافت کرده است. این مشتریان همه ادعا کردند که با استفاده از آدرس کیف پول بایننس، پول خود را از دست داده اند.

TSB همچنین ادعا می کند که تلاش آنها برای برقراری ارتباط با بایننس ناموفق بوده است. در حالی که بایننس به نوبه خود دریافت هرگونه ارتباط از این بانک را رد می کند.

  • صرافی از خود دفاع کرد و گفت:

“بایننس در مورد مسئولیت خود در محافظت از کاربران در برابر کلاهبرداری، بسیار جدی است. وقتی از این ادعاها مطلع شدیم، بلافاصله وارد عمل می شویم و سابقه بسیار خوبی در همکاری با سازمان های اجرای قانون داریم.”

این مسئله به ویژه برای TSB دشوار است. زیرا این بانک خدماتی به نام “محافظت از تقلب” را ارائه می دهد. این خدمات به بانک وظیفه می دهد تا قربانیان کلاهبرداری را بازپرداخت کند. برای کاهش ادعاهای کلاهبرداری فزاینده، بانک حتی با صدور اخطار مربوط به کریپتو از مشتریان خواسته است تا “در مورد سرمایه گذاری های کریپتو بیشتر مراقب باشند.”

در ادامه این هشدار، به تریدر ها توصیه شد که به تماس های ناشناس اعتنا نکنند. به خصوص از طرف کارشناسان به اصطلاح سرمایه گذاری که به آنها وعده سود های سریع می دهند.


مطالب مرتبط

بیت کوین در ترکیه ممنوع شد

بانک انگلیس محافظ بانک های خصوصی در برابر یورو دیجیتال نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *