بازگشت قیمت بیت کوین به 60000 دلار؛ آینده 200 هزار دلاری!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
بازگشت قیمت بیت کوین به 60000 دلار؛ آینده 200 هزار دلاری!!

بازگشت بیت کوین به 60000 دلار؛ بیت کوین برای اولین بار از ماه آوریل، به دلیل افزایش خوش بینی مبنی بر اینکه چراغ‌ سبزهای نظارتی آمریکا روی اولین ETF این رمزارز تابیده‌اند، از مرز 60 هزار دلار عبور کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


بازگشت قیمت بیت کوین به 60000 دلار؛ آینده 200 هزار دلاری!!

بر اساس داده‌های بلومبرگ نیوز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می‌تواند اجازه معاملات ETF مرتبط با بیت کوین را هفته آینده صادر کند. در نتیجه این خبر، پادشاه ارزهای دیجیتال نسبت به ماه قبل بیش از 40 درصد افزایش یافته و در دقایق پایانی روز جمعه 23 مهرماه، به بیش از 62،000 دلار رسید. کمیسیون از سال 2013 تا کنون، تمامی درخواست‌های مجوز برای تشکیل یک صندوق ETF مرتبط با بیت کوین را رد کرده‌است. اما با توجه به خبر “پذیرش کریپتو“، اخیرا یکی از این صندوق‌ها را تایید کرده است.

  • ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار در OANDA گفت:

“تأیید ETF بیت کوین توسط SEC، یک لحظه مهم برای صنعت رمزارزهاست؛ زیرا می‌تواند محرک اصلی برای جذب موج بعدی سرمایه گذاران باشد.”

ETF یک ابزار مالی است که می‌تواند دارایی‌های مختلف را شامل شود و در بورس، مانند سایر اوراق بهادار معامله شود. ETF آتی به این معنی است که محصول بعداً با قیمت مشخص خریداری یا فروخته می‌شود.

  • کمیسیون بورس و ارواق بهادار آمریکا، پس از نوشتن توصیه‌های زیر در یکی از حساب‌های توییتری خود، به گمانه زنی درباره تصویب قریب الوقوع دامن زد:

“قبل از سرمایه گذاری در صندوقی که قراردادهای آتی بیت کوین را در اختیار دارد، اطمینان حاصل کنید که خطرات و مزایای احتمالی را به دقت سنجیده‌اید.”

تایید این ETF، یک لحظه مهم دیگر به سال پرحادثه کریپتو اضافه می‌کند. سالی که در آن بیت کوین، در ماه آوریل به رکورد 64870 دلار رسید و در السالوادور، اولین کشوری که به طور رسمی از آن استفاده کرد، به پول قانونی تبدیل شد.

در همین حال، چین تجارت و استخراج ارزهای رمزنگاری شده را که با حل معادلات پیچیده ایجاد شده‌اند (تلاشی که مقدار زیادی انرژی مصرف می‌کند) سرکوب کرده است.

 

نظرات مختلف پیرامون پذیرش بیت کوین توسط SEC

بلومبرگ به نقل از افرادی که خواستار عدم افشای هویت خود شدند، گزارش داد که برخلاف ETF های قبلی بیت کوین که توسط کمیسیون رد شده بودند، پیشنهادات شرکت‌های مالی ProShares و Invesco بر اساس قراردادهای آتی است. به گزارش این آژانس خبری، پیشنهادات تحت قوانین صندوق سرمایه گذاری مشترک است.که رئیس SEC، گری گنسلر گفته است “از سرمایه گذاران حمایت قابل توجهی می‌کند”.

  • ولید کودمانی، تحلیلگر معاملات آنلاین XTB ​​می گوید:

“این یک پیشرفت کلیدی برای فضای رمزارز هاست؛ زیرا به بسیاری از سرمایه گذاران که در حصار بودند، اجازه می‌دهد به شیوه‌های سنتی‌تر وارد بازار شوند.”

کودمانی گفت، ETF به سرمایه گذاران “در مورد خطرات قبلی مانند عدم وجود مقررات واضح و احتمال هک شدن کیف پول آنها” اطمینان می‌دهد.

ETF هایی در سایر کشورها وجود دارند که بیت کوین را  شامل می‌شود. اما تشکیل این صندوق در ایالات متحده، می‌تواند ارزهای دیجیتال را به سطح دیگری برساند.

  • چارلی اریث، مدیر عامل ByteTree Asset Management، که متخصص ارزهای دیجیتال است، به خبرگزاری فرانسه گفت:

“در مورد آمریکا، این بزرگترین و مهمترین بازار است. تا به امروز، آنها (سرمایه گذاران سنتی) وسیله ساده‌ای برای سرمایه گذاری در بیت کوین نداشته‌اند.”

اریت هشدار داد که “تأثیر بر بازار ممکن است بیش از حد بزرگ باشد. ممکن است جریان فروش کوتاهی مشاهده کنید اما دارای معنای خاصی نخواهد بود.”

  • اما وی افزود:

“در دراز مدت، این یک پیشرفت مهم است. این نشان می‌دهد که مقامات با افرادی که رمزارز دارند، دوستانه‌تر رفتار خواهند کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.