سرمایه گذاری روی پول نقد بیت کوین متمرکز شده

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سرمایه گذاری روی پول نقد بیت کوین متمرکز شده
  • royapm
  • اردیبهشت 20, 1399
  • بدون دیدگاه

پروتکل مشتقات مصنوعی

در تاریخ 7 ماه مه ، استارتاپ های غیرمتمرکز مالی (Defi) پروتکل های عمومی نشان داد که این تیم بالغ بر 1 میلیون دلار سرمایه گذار جمع کرده است. سازندگان پروتکل های عمومی پروژه های ابتکاری را در شبکه Bitcoin Cash مانند Anyhedge معرفی کرده اند و همچنین در کمک به جلو پروژه Bitcoin Cash Node (BCHN) و Flipstarter.cash شرکت کرده اند.

جامعه BCH خوشحال شد که شنید که یک استارتاپ اختصاصی به blockchain Bitcoin Cash و تأمین مالی غیر متمرکز (کسری بودجه) در این هفته یک میلیون دلار جمع آوری کرده است. شرکتی به نام “عمومی پروتکل” در پشت پروژه Anyhedge است که یک پروتکل مشتقات مصنوعی با استفاده از blockchain برای Bitcoin Cash (BCH) است. News.Bitcoin.com در هفته اول آوریل از این پروژه گزارش داد. براساس اطلاعیه مطبوعاتی این تیم ، آخرین بودجه ناشی از معامله گر cryptocurrency ، مارک دی مسل و انواع سرمایه گذاران دیگر است. این تیم از دریافت بودجه برای پیشبرد اهداف راه اندازی پیش رو به منظور ارائه کسری به جامعه BCH هیجان زده است.

جان نیری ، رئیس پروتکل های عمومی گفت: “ما خوشحالیم که سرمایه گذاران همسایه در چشم انداز ما از ما حمایت می کنند تا نقصی را در بیت کوین نقدی ایجاد کنیم.” “ما در حال ساختن تیمی از حامیان اختصاصی پول نقد الکترونیکی در اینجا با پروتکل های عمومی هستیم.”

اعضای تیم پروتکل های عمومی در ساختن Flipstarter.cash ، یک سکوی جمع آوری کمک های مالی غیرمستقیم کمک کردند. علاوه بر این ، این استارتاپ همچنین تلاش های داوطلبانه را برای اجرای کامل گره کامل Bitcoin Cash با نام BCHN انجام داده است. پروژه Anyhedge قصد دارد اولین پروتکل نقص در هر شاخه از بیت کوین باشد و این پلتفرم با همکاری مبادله جدید غیرتجاری Cryptophyl جدید ، Detoken آغاز خواهد شد.

علاوه بر این دو عضو سابق تیم Bitcoin.com مارسل چوو و روسکو کلیس به شرکت General Protocols ملحق شده اند. کلیس به منظور ایجاد نسل جدیدی از قراردادهای هوشمند در شبکه بیت کوین نقدی ، به دلیل فعالیت خود در پروتکل Cashscript به خوبی شناخته شده است. Chuo روابط تجاری را اداره می کند و پیش زمینه وی شامل گسترش جهانی و هماهنگی با شرکتهای معروف فنی مانند HTC است. در طی اعلامیه سرمایه گذاری مبلغ 1 میلیون دلار به زیرساخت های پروتکل عمومی ، کالیس گفت که مشتاقانه در حال کار بر روی پروتکل مشتقات مصنوعی با استفاده از blockchain برای بیت کوین نقدی است.